Rezultati

Rezultati 2019

Dobitniki zlatega priznanja

Skupina Tekmovalec Mentor Šola Točke Mesto
1. letnik Nadezhda Komarova Petra Starbek Gimnazija Bežigrad 55,00 1
1. letnik Stella Alexandra Heath Eva Černelč I. gimnazija v Celju 54,50 2
1. letnik Simon Potočnik Erika Jarič Gimnazija Poljane 54,50 2
1. letnik Ilaria Amelie Griessler Erika Jarič Gimnazija Poljane 54,50 2
1. letnik Eva Svete Nataša Koprivnikar Gimnazija Poljane 54,50 2
1. letnik Lea Pavlin Pavel Bone Gimnazija Nova Gorica 54,00 6
1. letnik Tina Smrekar Erika Jarič Gimnazija Poljane 53,00 7
1. letnik Zala Smolej Diana Curk Gimnazija Škofja Loka 51,50 8
1. letnik Noa Pale Stankov Erika Jarič Gimnazija Poljane 51,00 9
1. letnik Marta Lajevec Vida Šinkovec Zavod sv. Frančiška Saleškega za vzgojo, izobraževanje in kulturne dejavnosti 50,50 10
1. letnik Katja Bukovšek Diana Curk Gimnazija Škofja Loka 50,50 10
1. letnik Maša Božjak Petra Starbek Gimnazija Bežigrad 50,50 10
1. letnik Jaša Kereži Katja Holnthaner Zorec II. gimnazija Maribor 50,50 10
1. letnik Lucija Jagrič Andrej Gregorčič Gimnazija Bežigrad 50,00 14
1. letnik Ana Kovačič Erika Jarič Gimnazija Poljane 50,00 14
1. letnik Maja Kodra Barbara Dobrila Gimnazija Koper 50,00 14
1. letnik Eva Mogilnicki Klavdija Jug Šolski center Velenje, Gimnazija 49,00 17
1. letnik Lara Lamprečnik Cirila Jeras Gimnazija in srednja šola Rudolfa Maistra Kamnik 48,50 18
1. letnik Jan Toplak Marija Meznarič Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer 48,50 18
1. letnik Matija Berden Strelec Alenka Valentin Gimnazija Ptuj 48,00 20
1. letnik Alja Toplak Marjetka Maučec Gimnazija Murska Sobota 47,00 21
2. letnik Lana Jarić Veronika Babič Gimnazija Ledina 59,50 1
2. letnik Dominik Primožič Erika Jarič Gimnazija Poljane 58,00 2
2. letnik Rok Lobnik Alenka Prapotnik Zalar II. gimnazija Maribor 55,50 3
2. letnik Jernej Birk Tanja Gačnik Gimnazija Novo mesto 55,50 3
2. letnik Igor Jugović Irena Štimac Šolski center Velenje, Gimnazija 55,50 3
2. letnik Dan Grabnar Erika Jarič Gimnazija Poljane 54,50 6
2. letnik Jan Gale Andrej Gregorčič Gimnazija Bežigrad 54,00 7
2. letnik Alenka Cokan Irena Štimac Šolski center Velenje, Gimnazija 54,00 7
2. letnik Blaž Matija Samotorčan Barbara Černe Gimnazija Vič 53,50 9
2. letnik Blaž Pavlič Saša Ogrizek Gimnazija Celje - Center 53,00 10
2. letnik Vida Povržan Erika Jarič Gimnazija Poljane 53,00 10
2. letnik Benjamin Mehić Andrej Gregorčič Gimnazija Bežigrad 52,50 12
2. letnik Bor Kunstelj Helena Nardin Šolski center Celje, Gimnazija Lava 52,50 12
2. letnik Manca Vavpotič Andrej Gregorčič Gimnazija Bežigrad 52,00 14
2. letnik Katarina Sajovic Erika Jarič Gimnazija Poljane 52,00 14
2. letnik Miha Korošec Nataša Koprivnikar Gimnazija Poljane 52,00 14
2. letnik Polona Marinko Sonja Artač Gimnazija Vič 52,00 14
2. letnik Tanaja Lenič Veronika Babič Gimnazija Ledina 51,50 18
2. letnik Zala GRUNTAR Tina Zupančič Škofijska gimnazija Vipava 51,50 18
2. letnik Mark Kamenšek Šeško Alenka Prapotnik Zalar II. gimnazija Maribor 51,50 18
2. letnik Maks Rozman Erika Jarič Gimnazija Poljane 51,50 18
2. letnik Taja Kukavica Mirna Malus Gimnazija Brežice 51,50 18
2. letnik Alja Rozman Irena Ljubec Gimnazija Ptuj 51,50 18
3. letnik Sebastjan Kordiš Diana Curk Gimnazija Škofja Loka 47,50 1
3. letnik Anamarija Mežnar Tatjana Jagarinec I. gimnazija v Celju 43,00 2
3. letnik Vladimir Smrkolj Polona Gros Remec Gimnazija Bežigrad 40,50 3
3. letnik Bert Kokovnik Mihaela Terkov Biotehniški izobraževalni center Ljubljana, Gimnazija in veterinarska šola 40,00 4
3. letnik Tilen Brečko Tatjana Jagarinec I. gimnazija v Celju 39,50 5
3. letnik Lucija Tomc Ana Bavec Zavod sv. Stanislava za vzgojo, izobraževanje in kulturne dejavnosti 39,50 5
3. letnik Pia Skok Polona Gros Remec Gimnazija Bežigrad 39,00 7
3. letnik Mia Dorman Helena Rihtar II. gimnazija Maribor 38,00 8
3. letnik Zala Kojek Vida Šinkovec Zavod sv. Frančiška Saleškega za vzgojo, izobraževanje in kulturne dejavnosti 37,50 9
3. letnik Matic Smolič Erika Jarič Gimnazija Poljane 36,50 10
4. letnik Tjaša Dobovšek Nataša Koprivnikar Gimnazija Poljane 49,00 1
4. letnik Aljaž Simonič Bernarda Devetak II. gimnazija Maribor 49,00 1
4. letnik Leon Rojk Štupar Tatjana Jagarinec I. gimnazija v Celju 49,00 1
4. letnik Maša Predin Bernarda Devetak II. gimnazija Maribor 45,50 4
4. letnik Nina Perdigal Renata Dominko Gimnazija Murska Sobota 44,00 5
4. letnik Martin Maks Urbanc Metka Škornik Gimnazija Bežigrad 44,00 5
4. letnik Ana Koprivnikar Petra Košir Gimnazija Kranj 43,50 7
4. letnik Petra Štibelj Urša Petrič Gimnazija Škofja Loka 43,50 7
4. letnik Angelika Kirar Tatjana Durmič Gimnazija Novo mesto 43,00 9
4. letnik Bor Krajnik Urša Petrič Gimnazija Škofja Loka 43,00 9
4. letnik Tadej Rajgelj Petra Košir Gimnazija Kranj 42,50 11
4. letnik Tina Nastran Urša Petrič Gimnazija Škofja Loka 42,50 11
4. letnik Jan Bregar Boris Osolnik Srednja šola Josipa Jurčiča Ivančna Gorica 42,00 13
4. letnik Klemen Bogataj Urša Petrič Gimnazija Škofja Loka 42,00 13
4. letnik Matija Kovač Irena Dolgan Šolski center Srečka Kosovela Sežana, Gimnazija in ekonomska šola 42,00 13
4. letnik Matevž Turk Tatjana Durmič Gimnazija Novo mesto 41,50 16
4. letnik Živa Nardin Eva Černelč I. gimnazija v Celju 41,50 16

Dobitniki srebrnega priznanja za Proteusovo nagrado 2019 na državnem tekmovnaju
Za dosego priznanja je bilo potrebno zbrati v prvem letniku 38,5 točke, v drugem 47,5, v tretjem 30,5 in v četrtem 37 točk.

Dobitniki bronastega priznanja za Proteusovo nagrado 2019 na šolskem tekmovanju

Čestitke dobitnikom priznanj!