Rezultati

Rezultati 2021

Zlato priznanje

Skupina Tekmovalec Mentor Šola Točke Mesto
1. letnik Maja Ostanek Erika Jarič Gimnazija Poljane 54,00 1
1. letnik Valerija Jovanoska Erika Jarič Gimnazija Poljane 53,00 2
1. letnik Zarja Smolič Jana Škrlep Gimnazija Poljane 53,00 2
1. letnik Kora Hvala Erika Jarič Gimnazija Poljane 52,00 4
1. letnik Filip Zver Marija Meznarič Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer 51,50 5
1. letnik Živa Kregulj Valentina Mavrič Klenovšek Šolski center Novo mesto, Srednja elektro šola in tehniška gimnazija 50,50 6
1. letnik Gal Virt ANDREJA SENČAR Prva gimnazija Maribor 50,00 7
1. letnik Helena Avbar Uhan Valentina Mavrič Klenovšek Šolski center Novo mesto, Srednja elektro šola in tehniška gimnazija 49,00 8
1. letnik Brina Mohar Maruša Vencelj Gimnazija Kranj 49,00 9
1. letnik Neža Uršič Maruša Vencelj Gimnazija Kranj 48,50 10
1. letnik Ema Svete Erika Jarič Gimnazija Poljane 48,50 10
1. letnik Zala Verbič Erika Jarič Gimnazija Poljane 48,50 10
1. letnik Katja Mogilnicki Klavdija Jug Šolski center Velenje, Gimnazija 48,50 10
2. letnik Anastazija Gračner Irena Štimac Šolski center Velenje, Gimnazija 54,50 1
2. letnik Urban Bauk Erika Jarič Gimnazija Poljane 54,50 1
2. letnik Eva Šalamun Erika Jarič Gimnazija Poljane 54,00 3
2. letnik Ajda Brnot Erika Jarič Gimnazija Poljane 54,00 3
2. letnik Zoja Peteh Boris Osolnik Srednja šola Josipa Jurčiča Ivančna Gorica 53,00 5
2. letnik Marija Judež Valentina Mavrič Klenovšek Šolski center Novo mesto, Srednja elektro šola in tehniška gimnazija 53,00 5
2. letnik Aleksej Luka Golobič Erika Jarič Gimnazija Poljane 53,00 5
2. letnik Kaja Dečman Erika Jarič Gimnazija Poljane 53,00 5
2. letnik Naja Jelčič Erika Jarič Gimnazija Poljane 52,00 9
2. letnik Rene Zorman Marija Meznarič Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer 51,50 10
2. letnik Katarina Kovaček Erika Jarič Gimnazija Poljane 51,00 11
2. letnik Tia Rozoničnik Eva Černelč I. gimnazija v Celju 51,00 11
2. letnik Lara Polanc Ksenija Suban Horvat Srednja šola za gostinstvo in turizem Maribor 49,50 13
2. letnik Emma Ravnihar Metka Škornik Gimnazija Bežigrad 49,50 13
2. letnik Tjaša Rupar Tina Zupančič Gimnazija Škofja Loka 49,50 13
3. letnik Ula Stres Erika Jarič Gimnazija Poljane 45,50 1
3. letnik Nejc Horvat Petra Košir Gimnazija Kranj 44,50 2
3. letnik Ema Šuligoj Irena Čujec Gimnazija Tolmin 44,50 2
3. letnik Lučka Kozamernik Mateja Lavtar Gimnazija Škofja Loka 44,00 4
3. letnik Ajda Kuhar Marija Meznarič Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer 44,00 4
3. letnik Lucija Jagrič Polona Gros Remec Gimnazija Bežigrad 43,75 6
3. letnik Špela Puhov Tanja Brstilo Gimnazija Koper 43,50 7
3. letnik Stella Alexandra Heath Tatjana Jagarinec I. gimnazija v Celju 43,25 8
3. letnik Nina Cankar Vanda Kukec Gimnazija Kranj 43,00 9
3. letnik Katja Andolšek Metka Škornik Gimnazija Bežigrad 42,25 10
3. letnik Lea Pavlin Pavel Bone Gimnazija Nova Gorica 41,50 11
3. letnik Kristjan Likar Mihaela Terkov Biotehniški izobraževalni center Ljubljana, Gimnazija in veterinarska šola 41,50 11
3. letnik Blaž Čerenak Tatjana Jagarinec I. gimnazija v Celju 41,25 13
3. letnik Andraž Snedec Vida Šinkovec Zavod sv. Frančiška Saleškega za vzgojo, izobraževanje in kulturne dejavnosti 41,00 14
3. letnik Blaž Bandur Katja Holnthaner Zorec II. gimnazija Maribor 40,50 15
3. letnik Klemen Klopčič Gregor Križ Gimnazija Bežigrad 40,25 16
3. letnik Katja Cundrič Vesna Hojnik II. gimnazija Maribor 40,25 16
3. letnik Matija Berden Strelec Alenka Valentin Gimnazija Ptuj 40,25 16
4. letnik Lorena Vovk Petra Starbek ERUDIO izobraževalni center, Zavod za izobraževanje, svetovanje in organizacijo 51,00 1
4. letnik Jan Gale Gregor Križ Gimnazija Bežigrad 50,75 2
4. letnik Zarja Doberšek Katja Holnthaner Zorec II. gimnazija Maribor 50,75 2
4. letnik Meta Simsič Erika Jarič Gimnazija Poljane 49,75 4
4. letnik Ela Blatnik Erika Jarič Gimnazija Poljane 48,50 5
4. letnik Tjaša Sušnik Petra Košir Gimnazija Kranj 48,00 6
4. letnik Lovro Podržaj Polona Gros Remec Gimnazija Bežigrad 47,50 7
4. letnik Žan Verce Tatjana Durmič Gimnazija Novo mesto 47,50 7
4. letnik Maša Grobelnik Kotarac Nataša Koprivnikar Gimnazija Poljane 47,50 7
4. letnik Igor Jugović Irena Štimac Šolski center Velenje, Gimnazija 47,25 10
4. letnik Nina Jakop Irena Štimac Šolski center Velenje, Gimnazija 47,00 11
4. letnik Marija Jezeršek Vida Šinkovec Zavod sv. Frančiška Saleškega za vzgojo, izobraževanje in kulturne dejavnosti 47,00 11
4. letnik Katrina Šuštar Vida Šinkovec Zavod sv. Frančiška Saleškega za vzgojo, izobraževanje in kulturne dejavnosti 46,25 13
4. letnik Lucija Matijašić Polona Gros Remec Gimnazija Bežigrad 45,75 14
4. letnik Maja Brečko Pavel Šet Gimnazija Brežice 45,75 14
4. letnik Rok Lobnik Jure Škraban II. gimnazija Maribor 45,75 14
4. letnik Dominik Primožič Erika Jarič Gimnazija Poljane 45,50 17
4. letnik Lea Balant Tatjana Jagarinec I. gimnazija v Celju 45,25 18
4. letnik Nika URŠIČ Kristina Prosen Škofijska gimnazija Vipava 45,00 19
4. letnik Meta Gašperšič Ana Bavec Zavod sv. Stanislava za vzgojo, izobraževanje in kulturne dejavnosti 45,00 19
4. letnik Katarina Vrbinc Vida Šinkovec Zavod sv. Frančiška Saleškega za vzgojo, izobraževanje in kulturne dejavnosti 44,00 21
4. letnik Nadja Spasovski Katja Holnthaner Zorec II. gimnazija Maribor 43,75 22
4. letnik Jakob Pokeržnik Katja Holnthaner Zorec II. gimnazija Maribor 43,75 22

Dobitniki srebrnega priznanja iz znanja biologije za Proteusovo nagrado
Srebro prejmejo tekmovalci, ki so dosegli na državnem tekmovanju v 1. letniku vsaj 38,50 točke, v 2. letniku 44 točk, v 3. letniku 36,25 in v 4. letniku 39 točk.

Dobitniki bronastega priznanja iz znanja biologije za Proteusovo nagrado

Bronasto priznanje prejme 1/3 tekmovalcev v posamezni skupini s pogojem, da dosežejo prag 30% točk in vsi, ki so dosegli 70% točk.

Čestitke dobitnikom priznanj!