Rezultati

Tekmovanje za Preglova priznanja in plakete 2017

Dobitniki bronaste Preglove plakete iz znanja kemije za dijake SŠ 2017
Bronasto priznanje prejme najboljša petina tekmovalcev v državi. To je pomeni v 1.letniku doseženih 31 točk, v 2. letniku 28 točk, v 3. letniku 37 točk in v 4. letniku 39 točk.

Dobitniki bronastega Preglovega priznanja iz znanja kemije za učence OŠ 2017
Bronasto priznanje prejme najboljša petina tekmovalcev v državi. To je pomenilo dosego 24,5 točk v 8. razredu in 27 točk v 9. razredu.

Rezultati 2015
Prejemniki zlatega Preglovega priznanja

Rezultati so uradni

Skupina Tekmovalec Mentor Šola Točke Mesto
8. razred Ema Kavčič Urška Košak Osnovna šola Rovte 26,50 1
8. razred Matevž Rezman Tasič Silva Čepin Osnovna šola Radlje ob Dravi 26,00 2
8. razred Matic Ulčar Vladimira Švegelj Osnovna šola Domžale 26,00 2
8. razred Anej Umek Melita Blatnik Osnovna šola Šmihel 26,00 2
8. razred Luka Kopše Nevenka Petek Osnovna šola Breg 26,00 2
8. razred Hana Marija Žibert Marica Rožič Osnovna šola Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj 25,50 6
8. razred Lara Heric Mojca Hrastnik Osnovna šola Pesnica 25,50 6
8. razred Gregor Kržmanc Špela Krvina Osnovna šola Ivana Cankarja Vrhnika 25,50 6
8. razred Ana Opalič Klavdija Černelč Osnovna šola Šmarje pri Jelšah 25,50 6
8. razred Dylan Joseph Samuel Sonja Tot Osnovna šola Fokovci 25,50 6
8. razred Anamarija Mežnar Marica Rožič Osnovna šola Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj 25,50 6
8. razred Lucijan De Reggi Silvana Delgiusto Osnovna šola Lucija 25,00 12
8. razred Primož Pliberšek Boža Arko Osnovna šola dr. Jožeta Pučnika Črešnjevec 24,50 13
8. razred Urša Zevnik Vladimira Švegelj Osnovna šola Domžale 24,50 13
8. razred Luka Tovornik Mojca Vrtič Osnovna šola Riharda Jakopiča 24,50 13
8. razred Jurij Anžič Zdenka Oblak Osnovna šola Trzin 24,50 13
8. razred Barbara Štuhec Violeta Stefanovik Osnovna šola Franceta Bevka Ljubljana 24,50 13
8. razred Zala Petauer Klavdija Černelč Osnovna šola Šmarje pri Jelšah 24,50 13
8. razred Maja Šafarič Sonja Zager Osnovna šola Antona Aškerca Velenje 24,50 13
8. razred Tjaša Šuc Klavdija Černelč Osnovna šola Šmarje pri Jelšah 24,50 13
8. razred Bor Gazvoda Lea Janežič Osnovna šola Simona Jenka Kranj 24,50 13
8. razred Gašper Hudovernik Lidija Švigelj Osnovna šola Staneta Žagarja Kranj 24,00 22
8. razred Julijana Peroša Silvana Delgiusto Osnovna šola Lucija 24,00 22
8. razred Tadej Strah Sabina Rozina Osnovna šola Ferda Vesela 24,00 22
8. razred Matic Modic Majda Nabernik Osnovna šola Koroški jeklarji Ravne na Koroškem 24,00 22
8. razred Manca Pavec Melita Blatnik Osnovna šola Šmihel 24,00 22
8. razred Luka Vitamvas Marija Pikon Osnovna šola Ketteja in Murna 24,00 22
8. razred Maruša Kavčič Milivojevič Nada Medle Kovačevič Osnovna šola Dolenjske Toplice 24,00 22
8. razred Jana Ušen Katja Pušnik Osnovna šola Šempeter v Savinjski dolini 24,00 22
8. razred Adam Modic Renata Filipič Osnovna šola Valentina Vodnika 24,00 22
8. razred Metod Mazej Marica Rožič Osnovna šola Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj 23,50 31
8. razred Teja Barašin Marja Pahor Osnovna šola Škofja Loka-Mesto 23,50 31
8. razred Gal Terzer Evgenija Simončič Osnovna šola Oskarja Kovačiča 23,50 31
8. razred Martin Fister Nataša Černilec Osnovna šola Naklo 23,50 31
8. razred Urša Štefan Majda Šebenik Osnovna šola Vodmat 23,50 31
8. razred Maja Budna Mojca Mlakar Osnovna šola Adama Bohoriča Brestanica 23,50 31
8. razred Matej Kogovšek Barbara Selak Osnovna šola Komenda Moste 23,50 31
8. razred Pija Kapš Melita Blatnik Osnovna šola Šmihel 23,50 31
8. razred Nuša Šimnovec Jana Žavbi Osnovna šola Orehek Kranj 23,50 31
8. razred Mia Dorman Darinka Muraus Osnovna šola Prežihovega Voranca Maribor 23,50 31
8. razred Anja Rudež Slavica Petrič Osnovna šola Dr. Franceta Prešerna Ribnica 23,50 31
8. razred Janez Koprivec Špela Krvina Osnovna šola Ivana Cankarja Vrhnika 23,50 31
8. razred Tjaša Jecl Klavdija Černelč Osnovna šola Šmarje pri Jelšah 23,50 31
8. razred Julija Koletnik Darja Mordej Osnovna šola Franca Rozmana Staneta Maribor 23,50 31
8. razred Lara Tušek Nataša Rizman Herga Osnovna šola Ormož 23,50 31
8. razred Zala Janža Tadeja Halas Osnovna šola Beltinci 23,00 46
8. razred Jaka Baš Ajda Medvešek Osnovna šola Ivana Skvarče 23,00 46
8. razred Nena Šefman Hodnik Minka Pivk Osnovna šola Tabor Logatec 23,00 46
8. razred Gregor Gajič Karmen Slana Osnovna šola Antona Martina Slomška Vrhnika 23,00 46
8. razred Viktorija Stankovska Magda Možina Osnovna šola Koseze 23,00 46
8. razred Žan Žnidar Nataša Černilec Osnovna šola Naklo 23,00 46
8. razred Teja Žugman Nataša Zebec JVIZ Osnovna šola Destrnik-Trnovska vas 23,00 46
8. razred Ana Prodanović Marjanca Bregar Osnovna šola Nove Jarše 23,00 46
8. razred Primož Škafar Barbara Lešnjek Osnovna šola Odranci 23,00 46
8. razred Gašper Jug Mojca Vrtič Osnovna šola Riharda Jakopiča 23,00 46
8. razred Manca Dremelj Barbara Šket Osnovna šola Log - Dragomer 23,00 46
8. razred Živa Cocić Branka Kogoj Jaksetič Osnovna šola 8 talcev Logatec 23,00 46
8. razred Jan Klemenc Jana Žavbi Osnovna šola Orehek Kranj 23,00 46
8. razred Urška Nerat Milena Vršnak Osnovna šola Ljubno ob Savinji 23,00 46
8. razred Nika Kobetič Mateja Vidmar Osnovna šola Rodica 23,00 46
8. razred Larisa Juntez Petra Škofic Valjavec Osnovna šola Vižmarje Brod 23,00 46
8. razred Eva Viktorija Zajc Petra Škofic Valjavec Osnovna šola Vižmarje Brod 23,00 46
8. razred Nika Sukič Sonja Tot Osnovna šola Fokovci 23,00 46
8. razred David Ošlaj Barbara Osterman Osnovna šola Stražišče Kranj 23,00 46
9. razred Teja Vrtačnik Ajda Medvešek Osnovna šola Ivana Skvarče 28,00 1
9. razred Janez Flerin Vanja Kuder Osnovna šola Venclja Perka 28,00 1
9. razred Ana Luetič Petra Škofic Valjavec Osnovna šola Vižmarje Brod 28,00 1
9. razred Jaka Šivavec Vladimira Švegelj Osnovna šola Domžale 28,00 1
9. razred Neža Mavri Anita Močnik Dovnik Osnovna šola Cerkno 28,00 1
9. razred Luka Gole Darinka Podlogar Osnovna šola Krmelj 28,00 1
9. razred Dorjan Ivan Sitar Rener Darja Kokalj Osnovna šola Poljane Ljubljana 28,00 1
9. razred Luka Vižin Tjasa Mrak Osnovna šola Ivana Roba Šempeter pri Gorici 28,00 1
9. razred Kristjan Šoln Lidija Čepin Osnovna šola Kozje 28,00 1
9. razred Matija Krumpak Klavdija Černelč Osnovna šola Šmarje pri Jelšah 28,00 1
9. razred Jaka Knific Lidija Švigelj Osnovna šola Staneta Žagarja Kranj 28,00 1
9. razred Meta Pirc Evgenija Simončič Osnovna šola Oskarja Kovačiča 28,00 1
9. razred Maja Plut Marjeta Cikajlo Osnovna šola Zalog 28,00 1
9. razred Ana Šubic Majda Dobravc Osnovna šola Bršljin 28,00 1
9. razred Doroteja Lipovec Branka Kogoj Jaksetič Osnovna šola 8 talcev Logatec 28,00 1
9. razred Kaja Dolenec Lili Justin Osnovna šola Žiri 28,00 1
9. razred Luka Frančič Dušanka Prah Osnovna šola Šentjernej 28,00 1
9. razred Žiga Mazej Vladimira Švegelj Osnovna šola Domžale 27,50 18
9. razred Žiga Kreft Irena Šoln Osnovna šola Šentjanž pri Dravogradu 27,50 18
9. razred Tjaž Volarič Barbara Smrekar Osnovna šola Simona Gregorčiča Kobarid 27,50 18
9. razred Matej Pevc Vlasta Laznik Osnovna šola Toneta Okrogarja 27,50 18
9. razred Luna Kajin Vlasta Laznik Osnovna šola Toneta Okrogarja 27,50 18
9. razred Jaka Milavec Alma Kandare Osnovna šola Toneta Šraja Aljoše 27,50 18
9. razred Tanja Holc Dragica Vereš Osnovna šola Gornja Radgona 27,50 18
9. razred Jan Zidar Sonja Zager Osnovna šola Antona Aškerca Velenje 27,50 18
9. razred Neja Turk Estera Antolinc VIZ osnovna šola Rogatec 27,50 18
9. razred Martin Maks Urbanc Lea Janežič Osnovna šola Simona Jenka Kranj 27,00 27
9. razred Tim Kmecl Vladimira Švegelj Osnovna šola Domžale 27,00 27
9. razred Jaka Franc Hribar Magda Gornik Osnovna šola Zbora odposlancev Kočevje 27,00 27
9. razred Tadej Miklavc Silva Čepin Osnovna šola Radlje ob Dravi 27,00 27
9. razred Patricija Cirar Martina Mlakar Osnovna šola Ivana Kavčiča 27,00 27
9. razred Nejc Vantur Aljoša Hodnik Osnovna šola Anice Černejeve Makole 27,00 27
9. razred Ana Bošnjak Marja Pahor Osnovna šola Škofja Loka-Mesto 27,00 27
9. razred Klemen Bogataj Bojana Živkovič Osnovna šola Poljane 27,00 27
9. razred Katarina Kokalj Minka Pivk Osnovna šola Tabor Logatec 27,00 27
9. razred Gašper Lotrič Katja Perčič Košir Osnovna šola Predoslje Kranj 27,00 27
9. razred Rok Breznikar Irena Anžur Brcar Osnovna šola dr. Pavla Lunačka Šentrupert 27,00 27
9. razred Blaž Pečarič Ana Logar Osnovna šola Metlika 27,00 27
9. razred Ivan Mitevski Ana Logar Osnovna šola Metlika 27,00 27
9. razred Jadran Avsenak Ana Nuša Rigler Osnovna šola Škofljica 27,00 27
9. razred Nika Bevc Ana Nuša Rigler Osnovna šola Škofljica 27,00 27
9. razred Dominik Fendre Nevenka Čater Jeušnik I. osnovna šola Celje 27,00 27
9. razred Anja Švajger Urška Erjavšek Osnovna šola Jurija Dalmatina Krško 27,00 27
9. razred Špela Polak Romana Verdel Osnovna šola narodnega heroja Rajka Hrastnik, Podružnična šola Dol pri Hrastniku 27,00 27
9. razred Tina Javeršek Klavdija Černelč Osnovna šola Šmarje pri Jelšah 27,00 27
9. razred Matic Klopčič Violeta Stefanovik Osnovna šola Franceta Bevka Ljubljana 27,00 27
9. razred Martin Simčič Violeta Stefanovik Osnovna šola Franceta Bevka Ljubljana 27,00 27
9. razred Žak Ruben Šinkovec Violeta Stefanovik Osnovna šola Franceta Bevka Ljubljana 27,00 27
9. razred Zarja Smokvina Nevenka Debevec Osnovna šola Preserje 27,00 27
9. razred Miha Berk Bevc Mateja Koprivc Polutnik Osnovna šola Lesično 27,00 27
9. razred Miha Lebar Aleš Benko Osnovna šola I Murska Sobota 27,00 27
9. razred Matej Urbančič Branka Kogoj Jaksetič Osnovna šola 8 talcev Logatec 27,00 27
9. razred Klemen Rozman Mira Žemva Osnovna šola Gorje 27,00 27
9. razred Miša Zemljič Dragica Vereš Osnovna šola Gornja Radgona 27,00 27
9. razred Anja Prezelj Magda Šlibar Osnovna šola Železniki 27,00 27
9. razred Tadej Rajgelj Jana Žavbi Osnovna šola Orehek Kranj 27,00 27
9. razred Marko Možina Andreja Kocen Osnovna šola Vič 27,00 27
9. razred Anita Zupanc Marjeta Gradišnik Mirt Osnovna šola Ljubečna 27,00 27
9. razred Vid Milaković Darinka Muraus Osnovna šola Prežihovega Voranca Maribor 27,00 27
9. razred Klara Lukan Mojca Kodelič Osnovna šola Šentjernej 27,00 27
9. razred Zala Kulovec Melita Blatnik Osnovna šola Šmihel 27,00 27
9. razred Jon Judež Melita Blatnik Osnovna šola Šmihel 27,00 27
9. razred Rok Hrovat Melita Blatnik Osnovna šola Šmihel 27,00 27

Tekmovanje dijakov za Preglove plakete 2015

Vsem nagrajencem iskreno čestitamo.
Takoj po otvoritvi
Zbrano pisanje
Zasedli smo celo fakulteto
Pred odhodom domov