Rezultati

Tekmovanje za Preglova priznanja in plakete 2019

Skupina Tekmovalec Mentor Šola Točke Mesto
1. letnik Vid Kavčič Margaretka Šavli Srednja šola Črnomelj 49,00 1
1. letnik Luka Stražišar Alenka Mozer Gimnazija Vič 48,00 2
1. letnik Anže Hočevar Alenka Mozer Gimnazija Vič 47,00 3
1. letnik Maj Blažič Rafaela Kožlakar Gimnazija in srednja šola Rudolfa Maistra Kamnik 47,00 3
1. letnik Jan Dlouhy Mateja Godec Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer 47,00 3
1. letnik Nejc Horvat Petra Flajnik Gimnazija Kranj 46,00 6
1. letnik Andraž Cedilnik Karmen Krašna Otrin Gimnazija Bežigrad 46,00 6
1. letnik Manca Mursa Karmen Krašna Otrin Gimnazija Bežigrad 46,00 6
1. letnik Domen Lisjak Saša Cecowski Gimnazija Bežigrad 46,00 6
1. letnik Matija Berden Strelec Boris Zmazek Gimnazija Ptuj 46,00 6
1. letnik Daša Čebulj Marta Lukanec Gimnazija Vič 45,00 11
1. letnik Krištof Trček Alenka Mozer Gimnazija Vič 45,00 11
1. letnik Katja Andolšek Marja Gričar Gimnazija Bežigrad 45,00 11
1. letnik Erik Kmetič Saša Cecowski Gimnazija Bežigrad 45,00 11
1. letnik Matic Kremžar Saša Cecowski Gimnazija Bežigrad 45,00 11
1. letnik Valentin Romih Mojca Plevnik Žnidarec I. gimnazija v Celju 45,00 11
1. letnik Matej Perc Jasmina Rome Rodič Gimnazija Litija 44,00 17
1. letnik Nina Cankar Petra Flajnik Gimnazija Kranj 44,00 17
1. letnik Janez Peter Bohinc Petra Flajnik Gimnazija Kranj 44,00 17
1. letnik Eva Peljhan Saša Cecowski Gimnazija Bežigrad 44,00 17
1. letnik Iva Baša Goran Pešić Šolski center Novo mesto, Srednja elektro šola in tehniška gimnazija 44,00 17
1. letnik Žiga Kovačič Zdenka Keuc II. gimnazija Maribor 44,00 17
1. letnik Jaša Kereži Zdenka Keuc II. gimnazija Maribor 44,00 17
1. letnik Špela Žunec Mojca Podlipnik Gimnazija Jožeta Plečnika Ljubljana 44,00 17
2. letnik Patrik Žnidaršič Andrej Smrdu Gimnazija Vič 24,00 1
2. letnik Tjaša Sušnik Vasilija Tsigarida Gimnazija Kranj 24,00 1
2. letnik Jernej Birk Janja Pust Gimnazija Novo mesto 23,00 3
2. letnik Simon Bukovšek Mojca Tolar Gimnazija Škofja Loka 22,00 4
2. letnik Gregor Boc ANITA MUSTAČ II. gimnazija Maribor 21,00 5
2. letnik Nejc Funtek Andrejka Debelak Arzenšek Šolski center Celje, Gimnazija Lava 20,00 6
2. letnik Luka Peršolja Andrej Smrdu Gimnazija Vič 20,00 6
2. letnik Igor Jugović Karmen Grabant Šolski center Velenje, Gimnazija 19,00 8
2. letnik Katarina Gomiršek Silvana Štucin Gimnazija Nova Gorica 19,00 8
2. letnik Marjetka Zupan Karmen Krašna Otrin Gimnazija Bežigrad 19,00 8
3. letnik Izidor Gregorič Metka Krunič Srednja šola Slovenska Bistrica 97,00 1
3. letnik Žan Žnidar Tatjana Mohar Gimnazija Kranj 97,00 1
3. letnik Adam Modic Barbara Vencelj Gimnazija Bežigrad 96,00 3
3. letnik Urša Konda Margaretka Šavli Srednja šola Črnomelj 95,00 4
3. letnik Nina Težak Margaretka Šavli Srednja šola Črnomelj 93,00 5
3. letnik Gregor Gajič Saša Cecowski Gimnazija Bežigrad 93,00 5
3. letnik Gašper Struna Mojca Konda Srednja šola Josipa Jurčiča Ivančna Gorica 92,00 7
3. letnik Ivo Prelog Nina Žuman Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer 91,00 8
3. letnik Maruša Petrovčič Magdalena Klasinc Gimnazija Jurija Vege Idrija 91,00 8
3. letnik Kristijan Kukovica Gašper Murn Gimnazija Škofja Loka 91,00 8
3. letnik Hana Marija Žibert Janja Simoniti I. gimnazija v Celju 90,00 11
3. letnik Helena Potočnik Vasilija Tsigarida Gimnazija Kranj 90,00 11
3. letnik Maruša Škufca Kalin Branka Klemenčič Gimnazija Novo mesto 89,00 13
3. letnik Jure Terdin Zdenka Keuc II. gimnazija Maribor 89,00 13
3. letnik Luka Hadl Branka Klemenčič Gimnazija Novo mesto 88,00 15
3. letnik Andraž Kobler Mateja Vidmar Mandal Šolski center Novo mesto, Srednja zdravstvena in kemijska šola 88,00 15
3. letnik Urša Zevnik Renata Capuder Mermal Gimnazija in srednja šola Rudolfa Maistra Kamnik 88,00 15
3. letnik Job Petrovčič Gašper Pernek Gimnazija Vič 88,00 15
3. letnik Tajda Koblar Rok Rudež Gimnazija Poljane 88,00 15
4. letnik Mitja Koderman Boris Zmazek Gimnazija Ptuj 94,00 1
4. letnik Ana Luetić Alenka Mozer Gimnazija Vič 92,00 2
4. letnik Miha Pompe Alenka Mozer Gimnazija Vič 90,00 3
4. letnik Dren Gruden Barbara Vencelj Gimnazija Bežigrad 89,00 4
4. letnik Klemen Bogataj Mojca Tolar Gimnazija Škofja Loka 88,00 5
4. letnik Niko Farič Mateja Godec Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer 86,00 6
4. letnik Blaž Omahen Marta Lukanec Gimnazija Vič 86,00 6
4. letnik Tina Šajn Andrej Smrdu Gimnazija Vič 86,00 6
4. letnik Matej Zupančič Veronika Žnidaršič Gimnazija Jesenice 84,00 9
4. letnik Jure Mihelčič Jernej Ekar Šolski center Postojna 84,00 9
4. letnik Jan Krajnik Petra Flajnik Gimnazija Kranj 84,00 9
4. letnik Jon Mikoš Marta Lukanec Gimnazija Vič 84,00 9
4. letnik Neja Fazarinc Andrej Smrdu Gimnazija Vič 84,00 9
4. letnik Žak Ruben Šinkovec Karmen Krašna Otrin Gimnazija Bežigrad 82,00 14
4. letnik Katarina Kokalj Valerija Šemrl Kosmač Gimnazija Jurija Vege Idrija 82,00 14
4. letnik Anja Prezelj Mojca Tolar Gimnazija Škofja Loka 82,00 14

Dobitniki srebrne Preglove plakete 2019
Za dosego srebrnega priznanja je bilo potrebnih v: 1. letniku 38 točk, v 2. letniku 15,5 točke, v 3. letniku 73 točk in v 4. letniku 72 točk.

 

Dobitniki zlatega Preglovega priznanja 2019

Skupina Tekmovalec Mentor Šola Točke Mesto
8. razred Sofija Štefan Kristina Pust Badovinac Osnovna šola Šmarje pri Kopru 30,50 1
8. razred Matic Prevec Mihaela Velenšek Osnovna šola Bežigrad 30,50 1
8. razred Nino Kolander Nevenka Tratar Javni zavod Osnovna šola Marjana Nemca Radeče 30,50 1
8. razred Jožica Bec Darinka Podlogar Osnovna šola Milana Majcna Šentjanž 30,50 1
8. razred Gabriel Žnidaršič Romana Vrhovec Osnovna šola Janka Modra, Dol pri Ljubljani 30,00 5
8. razred David Bürmen Kornelija Torhač Horvat Dvojezična osnovna šola Dobrovnik 30,00 5
8. razred Benjamin Gašperin Urška Beznik Osnovna šola dr. Janeza Mencingerja Bohinjska Bistrica 30,00 5
8. razred Oskar Brumen Majda Šebenik Osnovna šola Vodmat 30,00 5
8. razred Urban Zajec Lidija Švigelj Osnovna šola Staneta Žagarja Kranj 30,00 5
8. razred Miha Okorn Tanja Bervar Osnovna šola Frana Albrehta Kamnik 30,00 5
8. razred Ema Golja Tjaša Kampos Osnovna šola Venclja Perka 30,00 5
8. razred Matevž Ažbe Irena Selak Osnovna šola Ivana Tavčarja Gorenja vas 29,50 12
8. razred Ela Čepin Romana Finžgar Osnovna šola Prežihovega Voranca Ravne na Koroškem 29,50 12
8. razred Nik Deželak Klavdija Černelč Osnovna šola Šmarje pri Jelšah 29,50 12
8. razred Pavel Trojer Tjaša Kampos Osnovna šola Venclja Perka 29,50 12
8. razred Miha Kosanc Violeta Stefanovik Osnovna šola Franceta Bevka Ljubljana 29,00 16
8. razred Neja Raspet Violeta Stefanovik Osnovna šola Franceta Bevka Ljubljana 29,00 16
8. razred Živa Smodiš Milena Žibrat Osnovna šola Ivana Cankarja Ljutomer 29,00 16
8. razred Filip Zver Alenka Kajtna Zorko Osnovna šola Križevci 29,00 16
8. razred Manica Kučan Sonja Tot Osnovna šola Fokovci 29,00 16
8. razred Aljaž Habjanec Jožica Lešnik Osnovna šola Ljudski vrt 29,00 16
8. razred Ana Rupnik Marija Barle Osnovna šola Davorina Jenka 29,00 16
8. razred Vita Felc Lilijana Homovec Osnovna šola Črni vrh nad Idrijo 29,00 16
8. razred Teo Šibila Darja Petek Osnovna šola Videm 29,00 16
8. razred Ana Petrovac Alisa Delić Osnovna šola Simona Jenka Kranj 29,00 16
8. razred Klara Kocmur Ana Šimac Osnovna šola Stična - podružnična šola Višnja Gora 29,00 16
8. razred Jaka Metličar Ksenija Vinko Osnovna šola Brezno Podvelka 29,00 16
8. razred Žan Pustoslemšek Majda Nabernik Osnovna šola Koroški jeklarji Ravne na Koroškem 29,00 16
8. razred Brest Lenarčič Lidija Čepin Osnovna šola Kozje 29,00 16
8. razred Nikolaj Cerovac Jelen Tanja Vičič Osnovna šola Brinje Grosuplje 29,00 16
8. razred Nina Pečnik Mira Košiček Osnovna šola Center 29,00 16
8. razred Sara Zoja Trobec Zdenka Oblak Osnovna šola Trzin 29,00 16
8. razred Peter Andolšek TINA OKOREN Osnovna šola Dr. Franceta Prešerna Ribnica 29,00 16
8. razred Iva Kos Urška Ribič Hribernik Osnovna šola Loče 29,00 16
8. razred Matjaž Meža Sonja Zager Osnovna šola Antona Aškerca Velenje 28,50 35
8. razred Dominika Rak Marica Rožič Osnovna šola Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj 28,50 35
8. razred Ema Železnik Renata Kralj Osnovna šola Litija 28,50 35
8. razred Maša Bajec Marijana Sebastijan Osnovna šola Gradec Litija 28,50 35
8. razred Filip Koren Barbara Smrekar Osnovna šola Simona Gregorčiča Kobarid 28,50 35
8. razred Jakob Skerbiš Martina Vrabec Osnovna šola dr. Bogomirja Magajne Divača 28,50 35
8. razred Mia Miholič Natalija Kušar Osnovna šola Duplek 28,50 35
8. razred Tibor Volovšek Polonca Petrica Ponikvar Osnovna šola Šmartno pod Šmarno goro 28,50 35
8. razred Vita Kompare Tanja Pangerc Žnidaršič Osnovna šola Srečka Kosovela Sežana 28,50 35
8. razred Matic Pogorelec Leandra Mernik Osnovna šola Miklavž na Dravskem polju 28,50 35
8. razred Nina Mohorič Suzana Čavka Divčić Osnovna šola Kungota 28,50 35
8. razred Vid Koren Darja Mordej Osnovna šola Franca Rozmana Staneta Maribor 28,50 35
8. razred Lenart Peternel Violeta Stefanovik Osnovna šola Franceta Bevka Ljubljana 28,50 35
9. razred Hana Marovt Sonja Zager Osnovna šola Antona Aškerca Velenje 40,00 1
9. razred Teodor Maurer Ajda Medvešek Osnovna šola Ivana Skvarče 40,00 1
9. razred Tadej Vovk Livija Komel Konjedic Osnovna šola Šempas 39,50 3
9. razred Samo Volovšek Terezija Gjuras VIZ II. osnovna šola Rogaška Slatina 39,00 4
9. razred Ema Vehovec Violeta Stefanovik Osnovna šola Franceta Bevka Ljubljana 39,00 4
9. razred Miha Brvar Vida Rupert Osnovna šola Trnovo 38,00 6
9. razred David Jagodič Marjeta Gradišnik Mirt Osnovna šola Ljubečna 38,00 6
9. razred Rok Krivokapić Klavdija Černelč Osnovna šola Šmarje pri Jelšah 38,00 6
9. razred Nejc Glavač Barbara Rubin Osnovna šola narodnega heroja Maksa Pečarja Črnuče 38,00 6
9. razred Manja Drobne Boštjan Štih Osnovna šola Hudinja 38,00 6
9. razred Miha Jevšenak Sonja Zager Osnovna šola Šalek 37,00 11
9. razred Matevž Jaušovec Stanko Čerpnjak Osnovna šola II Murska Sobota 37,00 11
9. razred Hana Jakovac Alenka Rihter Dakič Osnovna šola Koper 36,50 13
9. razred Rebeka Caserman Karmen Slana Osnovna šola Antona Martina Slomška Vrhnika 36,00 14
9. razred Jakob Starec Oman Andreja Kocen Osnovna šola Vič 36,00 14
9. razred Nuša Kadiš Danica Grušovnik Osnovna šola Neznanih talcev Dravograd 36,00 14
9. razred Jakob Rihter Klavdija Černelč Osnovna šola Šmarje pri Jelšah 36,00 14
9. razred Jakob Zagajšek Klavdija Černelč Osnovna šola Šmarje pri Jelšah 36,00 14
9. razred Jakob Grmek Lilijana Nabergoj Osnovna šola Col 36,00 14
9. razred Jakob Kecelj Tjaša Kampos Osnovna šola Venclja Perka 36,00 14

Dobitniki srebrnega Preglovega priznanja 2019
Meja za dosego srebrnega priznanja je bila v 8. razredu 26 točk in v 9. razredu 33 točk.

 Dobitniki bronaste Preglove plakete 2019
Bronasto plaketo prejmejo vsi, ki so dosegli na šolskem tekmovnaju vsaj 30 točk v 1. letniku, 22 točk v 2. letniku, 36 točk v 3. letniku in 39 točk v 4.  letniku.

Dobitniki bronastega Preglovega priznanja 2019
Bronasto priznanje prejmejo vsi, ki so v 8. razredu dosegli na šolskem nivoju vsaj 28,5 točke in v 9. razredu 28 točk.

 

Rezultati 2015
Prejemniki zlatega Preglovega priznanja

Rezultati so uradni

Skupina Tekmovalec Mentor Šola Točke Mesto
8. razred Ema Kavčič Urška Košak Osnovna šola Rovte 26,50 1
8. razred Matevž Rezman Tasič Silva Čepin Osnovna šola Radlje ob Dravi 26,00 2
8. razred Matic Ulčar Vladimira Švegelj Osnovna šola Domžale 26,00 2
8. razred Anej Umek Melita Blatnik Osnovna šola Šmihel 26,00 2
8. razred Luka Kopše Nevenka Petek Osnovna šola Breg 26,00 2
8. razred Hana Marija Žibert Marica Rožič Osnovna šola Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj 25,50 6
8. razred Lara Heric Mojca Hrastnik Osnovna šola Pesnica 25,50 6
8. razred Gregor Kržmanc Špela Krvina Osnovna šola Ivana Cankarja Vrhnika 25,50 6
8. razred Ana Opalič Klavdija Černelč Osnovna šola Šmarje pri Jelšah 25,50 6
8. razred Dylan Joseph Samuel Sonja Tot Osnovna šola Fokovci 25,50 6
8. razred Anamarija Mežnar Marica Rožič Osnovna šola Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj 25,50 6
8. razred Lucijan De Reggi Silvana Delgiusto Osnovna šola Lucija 25,00 12
8. razred Primož Pliberšek Boža Arko Osnovna šola dr. Jožeta Pučnika Črešnjevec 24,50 13
8. razred Urša Zevnik Vladimira Švegelj Osnovna šola Domžale 24,50 13
8. razred Luka Tovornik Mojca Vrtič Osnovna šola Riharda Jakopiča 24,50 13
8. razred Jurij Anžič Zdenka Oblak Osnovna šola Trzin 24,50 13
8. razred Barbara Štuhec Violeta Stefanovik Osnovna šola Franceta Bevka Ljubljana 24,50 13
8. razred Zala Petauer Klavdija Černelč Osnovna šola Šmarje pri Jelšah 24,50 13
8. razred Maja Šafarič Sonja Zager Osnovna šola Antona Aškerca Velenje 24,50 13
8. razred Tjaša Šuc Klavdija Černelč Osnovna šola Šmarje pri Jelšah 24,50 13
8. razred Bor Gazvoda Lea Janežič Osnovna šola Simona Jenka Kranj 24,50 13
8. razred Gašper Hudovernik Lidija Švigelj Osnovna šola Staneta Žagarja Kranj 24,00 22
8. razred Julijana Peroša Silvana Delgiusto Osnovna šola Lucija 24,00 22
8. razred Tadej Strah Sabina Rozina Osnovna šola Ferda Vesela 24,00 22
8. razred Matic Modic Majda Nabernik Osnovna šola Koroški jeklarji Ravne na Koroškem 24,00 22
8. razred Manca Pavec Melita Blatnik Osnovna šola Šmihel 24,00 22
8. razred Luka Vitamvas Marija Pikon Osnovna šola Ketteja in Murna 24,00 22
8. razred Maruša Kavčič Milivojevič Nada Medle Kovačevič Osnovna šola Dolenjske Toplice 24,00 22
8. razred Jana Ušen Katja Pušnik Osnovna šola Šempeter v Savinjski dolini 24,00 22
8. razred Adam Modic Renata Filipič Osnovna šola Valentina Vodnika 24,00 22
8. razred Metod Mazej Marica Rožič Osnovna šola Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj 23,50 31
8. razred Teja Barašin Marja Pahor Osnovna šola Škofja Loka-Mesto 23,50 31
8. razred Gal Terzer Evgenija Simončič Osnovna šola Oskarja Kovačiča 23,50 31
8. razred Martin Fister Nataša Černilec Osnovna šola Naklo 23,50 31
8. razred Urša Štefan Majda Šebenik Osnovna šola Vodmat 23,50 31
8. razred Maja Budna Mojca Mlakar Osnovna šola Adama Bohoriča Brestanica 23,50 31
8. razred Matej Kogovšek Barbara Selak Osnovna šola Komenda Moste 23,50 31
8. razred Pija Kapš Melita Blatnik Osnovna šola Šmihel 23,50 31
8. razred Nuša Šimnovec Jana Žavbi Osnovna šola Orehek Kranj 23,50 31
8. razred Mia Dorman Darinka Muraus Osnovna šola Prežihovega Voranca Maribor 23,50 31
8. razred Anja Rudež Slavica Petrič Osnovna šola Dr. Franceta Prešerna Ribnica 23,50 31
8. razred Janez Koprivec Špela Krvina Osnovna šola Ivana Cankarja Vrhnika 23,50 31
8. razred Tjaša Jecl Klavdija Černelč Osnovna šola Šmarje pri Jelšah 23,50 31
8. razred Julija Koletnik Darja Mordej Osnovna šola Franca Rozmana Staneta Maribor 23,50 31
8. razred Lara Tušek Nataša Rizman Herga Osnovna šola Ormož 23,50 31
8. razred Zala Janža Tadeja Halas Osnovna šola Beltinci 23,00 46
8. razred Jaka Baš Ajda Medvešek Osnovna šola Ivana Skvarče 23,00 46
8. razred Nena Šefman Hodnik Minka Pivk Osnovna šola Tabor Logatec 23,00 46
8. razred Gregor Gajič Karmen Slana Osnovna šola Antona Martina Slomška Vrhnika 23,00 46
8. razred Viktorija Stankovska Magda Možina Osnovna šola Koseze 23,00 46
8. razred Žan Žnidar Nataša Černilec Osnovna šola Naklo 23,00 46
8. razred Teja Žugman Nataša Zebec JVIZ Osnovna šola Destrnik-Trnovska vas 23,00 46
8. razred Ana Prodanović Marjanca Bregar Osnovna šola Nove Jarše 23,00 46
8. razred Primož Škafar Barbara Lešnjek Osnovna šola Odranci 23,00 46
8. razred Gašper Jug Mojca Vrtič Osnovna šola Riharda Jakopiča 23,00 46
8. razred Manca Dremelj Barbara Šket Osnovna šola Log - Dragomer 23,00 46
8. razred Živa Cocić Branka Kogoj Jaksetič Osnovna šola 8 talcev Logatec 23,00 46
8. razred Jan Klemenc Jana Žavbi Osnovna šola Orehek Kranj 23,00 46
8. razred Urška Nerat Milena Vršnak Osnovna šola Ljubno ob Savinji 23,00 46
8. razred Nika Kobetič Mateja Vidmar Osnovna šola Rodica 23,00 46
8. razred Larisa Juntez Petra Škofic Valjavec Osnovna šola Vižmarje Brod 23,00 46
8. razred Eva Viktorija Zajc Petra Škofic Valjavec Osnovna šola Vižmarje Brod 23,00 46
8. razred Nika Sukič Sonja Tot Osnovna šola Fokovci 23,00 46
8. razred David Ošlaj Barbara Osterman Osnovna šola Stražišče Kranj 23,00 46
9. razred Teja Vrtačnik Ajda Medvešek Osnovna šola Ivana Skvarče 28,00 1
9. razred Janez Flerin Vanja Kuder Osnovna šola Venclja Perka 28,00 1
9. razred Ana Luetič Petra Škofic Valjavec Osnovna šola Vižmarje Brod 28,00 1
9. razred Jaka Šivavec Vladimira Švegelj Osnovna šola Domžale 28,00 1
9. razred Neža Mavri Anita Močnik Dovnik Osnovna šola Cerkno 28,00 1
9. razred Luka Gole Darinka Podlogar Osnovna šola Krmelj 28,00 1
9. razred Dorjan Ivan Sitar Rener Darja Kokalj Osnovna šola Poljane Ljubljana 28,00 1
9. razred Luka Vižin Tjasa Mrak Osnovna šola Ivana Roba Šempeter pri Gorici 28,00 1
9. razred Kristjan Šoln Lidija Čepin Osnovna šola Kozje 28,00 1
9. razred Matija Krumpak Klavdija Černelč Osnovna šola Šmarje pri Jelšah 28,00 1
9. razred Jaka Knific Lidija Švigelj Osnovna šola Staneta Žagarja Kranj 28,00 1
9. razred Meta Pirc Evgenija Simončič Osnovna šola Oskarja Kovačiča 28,00 1
9. razred Maja Plut Marjeta Cikajlo Osnovna šola Zalog 28,00 1
9. razred Ana Šubic Majda Dobravc Osnovna šola Bršljin 28,00 1
9. razred Doroteja Lipovec Branka Kogoj Jaksetič Osnovna šola 8 talcev Logatec 28,00 1
9. razred Kaja Dolenec Lili Justin Osnovna šola Žiri 28,00 1
9. razred Luka Frančič Dušanka Prah Osnovna šola Šentjernej 28,00 1
9. razred Žiga Mazej Vladimira Švegelj Osnovna šola Domžale 27,50 18
9. razred Žiga Kreft Irena Šoln Osnovna šola Šentjanž pri Dravogradu 27,50 18
9. razred Tjaž Volarič Barbara Smrekar Osnovna šola Simona Gregorčiča Kobarid 27,50 18
9. razred Matej Pevc Vlasta Laznik Osnovna šola Toneta Okrogarja 27,50 18
9. razred Luna Kajin Vlasta Laznik Osnovna šola Toneta Okrogarja 27,50 18
9. razred Jaka Milavec Alma Kandare Osnovna šola Toneta Šraja Aljoše 27,50 18
9. razred Tanja Holc Dragica Vereš Osnovna šola Gornja Radgona 27,50 18
9. razred Jan Zidar Sonja Zager Osnovna šola Antona Aškerca Velenje 27,50 18
9. razred Neja Turk Estera Antolinc VIZ osnovna šola Rogatec 27,50 18
9. razred Martin Maks Urbanc Lea Janežič Osnovna šola Simona Jenka Kranj 27,00 27
9. razred Tim Kmecl Vladimira Švegelj Osnovna šola Domžale 27,00 27
9. razred Jaka Franc Hribar Magda Gornik Osnovna šola Zbora odposlancev Kočevje 27,00 27
9. razred Tadej Miklavc Silva Čepin Osnovna šola Radlje ob Dravi 27,00 27
9. razred Patricija Cirar Martina Mlakar Osnovna šola Ivana Kavčiča 27,00 27
9. razred Nejc Vantur Aljoša Hodnik Osnovna šola Anice Černejeve Makole 27,00 27
9. razred Ana Bošnjak Marja Pahor Osnovna šola Škofja Loka-Mesto 27,00 27
9. razred Klemen Bogataj Bojana Živkovič Osnovna šola Poljane 27,00 27
9. razred Katarina Kokalj Minka Pivk Osnovna šola Tabor Logatec 27,00 27
9. razred Gašper Lotrič Katja Perčič Košir Osnovna šola Predoslje Kranj 27,00 27
9. razred Rok Breznikar Irena Anžur Brcar Osnovna šola dr. Pavla Lunačka Šentrupert 27,00 27
9. razred Blaž Pečarič Ana Logar Osnovna šola Metlika 27,00 27
9. razred Ivan Mitevski Ana Logar Osnovna šola Metlika 27,00 27
9. razred Jadran Avsenak Ana Nuša Rigler Osnovna šola Škofljica 27,00 27
9. razred Nika Bevc Ana Nuša Rigler Osnovna šola Škofljica 27,00 27
9. razred Dominik Fendre Nevenka Čater Jeušnik I. osnovna šola Celje 27,00 27
9. razred Anja Švajger Urška Erjavšek Osnovna šola Jurija Dalmatina Krško 27,00 27
9. razred Špela Polak Romana Verdel Osnovna šola narodnega heroja Rajka Hrastnik, Podružnična šola Dol pri Hrastniku 27,00 27
9. razred Tina Javeršek Klavdija Černelč Osnovna šola Šmarje pri Jelšah 27,00 27
9. razred Matic Klopčič Violeta Stefanovik Osnovna šola Franceta Bevka Ljubljana 27,00 27
9. razred Martin Simčič Violeta Stefanovik Osnovna šola Franceta Bevka Ljubljana 27,00 27
9. razred Žak Ruben Šinkovec Violeta Stefanovik Osnovna šola Franceta Bevka Ljubljana 27,00 27
9. razred Zarja Smokvina Nevenka Debevec Osnovna šola Preserje 27,00 27
9. razred Miha Berk Bevc Mateja Koprivc Polutnik Osnovna šola Lesično 27,00 27
9. razred Miha Lebar Aleš Benko Osnovna šola I Murska Sobota 27,00 27
9. razred Matej Urbančič Branka Kogoj Jaksetič Osnovna šola 8 talcev Logatec 27,00 27
9. razred Klemen Rozman Mira Žemva Osnovna šola Gorje 27,00 27
9. razred Miša Zemljič Dragica Vereš Osnovna šola Gornja Radgona 27,00 27
9. razred Anja Prezelj Magda Šlibar Osnovna šola Železniki 27,00 27
9. razred Tadej Rajgelj Jana Žavbi Osnovna šola Orehek Kranj 27,00 27
9. razred Marko Možina Andreja Kocen Osnovna šola Vič 27,00 27
9. razred Anita Zupanc Marjeta Gradišnik Mirt Osnovna šola Ljubečna 27,00 27
9. razred Vid Milaković Darinka Muraus Osnovna šola Prežihovega Voranca Maribor 27,00 27
9. razred Klara Lukan Mojca Kodelič Osnovna šola Šentjernej 27,00 27
9. razred Zala Kulovec Melita Blatnik Osnovna šola Šmihel 27,00 27
9. razred Jon Judež Melita Blatnik Osnovna šola Šmihel 27,00 27
9. razred Rok Hrovat Melita Blatnik Osnovna šola Šmihel 27,00 27

Tekmovanje dijakov za Preglove plakete 2015

Vsem nagrajencem iskreno čestitamo.
Zasedli smo celo fakulteto