Rezultati

Tekmovanje za Preglova priznanja in plakete 2020

Dobitniki zlatega Preglovega priznanja

Skupina Tekmovalec Mentor Šola Točke Mesto
8. razred Žiga Orel Tinkara Verbuč Rosenstein Osnovna šola Mozirje 41,00 1
8. razred Miha Ferlinc Polonca Sabolek Osnovna šola Maksa Durjave Maribor 40,00 2
8. razred Tomaž Holc Nevenka Petek Osnovna šola Breg 39,00 3
8. razred Zala Špoljar Slivnik Jelka Hrastnik Prva osnovna šola Slovenj Gradec 39,00 3
8. razred Nika Šupek Petra Škofic Valjavec Osnovna šola Vižmarje Brod 39,00 3
8. razred Anja Gostenčnik Polonca Sabolek Osnovna šola Maksa Durjave Maribor 38,00 6
8. razred Elizabeta Končan Jasmina Vidovič Osnovna šola Cvetka Golarja Škofja Loka 38,00 6
8. razred Jurij Martinčič Mojca Kodelič Osnovna šola Šentjernej 38,00 6
8. razred Manca Kermelj Kuzman Marjeta Kišek Osnovna šola Kolezija 38,00 6
8. razred Luna Steiner Majda Šebenik Osnovna šola Vodmat 37,00 10
8. razred Ana Žnidarič Nataša Rizman Herga Osnovna šola Ormož 37,00 10
8. razred Maj Maks Štritof Samo Jamšek Osnovna šola Draga Bajca Vipava 37,00 10
8. razred Valentin Urh Jerneja Vraber Jagodic Osnovna šola Šenčur 37,00 10
8. razred Nik Zelnik Tatjana Vidic Osnovna šola Simona Jenka Kranj 37,00 10
8. razred Enej Jauk Tine Fakin Osnovna šola Miška Kranjca Ljubljana 36,00 15
8. razred Martin Škrinjar Tanja Pangerc Žnidaršič Osnovna šola Srečka Kosovela Sežana 36,00 15
8. razred Mark Iztok Lunder Violeta Stefanovik Osnovna šola Franceta Bevka Ljubljana 36,00 15
8. razred Taja Slapal Tjaša Kampos Osnovna šola Venclja Perka 36,00 15
8. razred Isabela Povše Tjaša Kampos Osnovna šola Venclja Perka 36,00 15
8. razred Suzana Avšič Zlata Rijavec Osnovna šola Miren 36,00 15
8. razred Miha Čermelj Marija Barle Osnovna šola Davorina Jenka 36,00 15
8. razred Slavko Hysz Irena Anžur Brcar Osnovna šola dr. Pavla Lunačka Šentrupert 36,00 15
8. razred Neca Grilec Tatjana Vidic Osnovna šola Simona Jenka Kranj 36,00 15
8. razred Robert Pepelnjak Špela Krvina Osnovna šola Ivana Cankarja Vrhnika 36,00 15
8. razred Ažbe Podlipec Barbara Šket Osnovna šola Log - Dragomer 36,00 15
8. razred Tomaž Koželj Darinka Muraus Osnovna šola Prežihovega Voranca Maribor 36,00 15
8. razred Jure Bandelj Majda Šebenik Osnovna šola Vodmat 35,00 27
8. razred Vita Toplak Jelica Ilić Osnovna šola Mladika 35,00 27
8. razred Nino Klemenčič Sonja Tot Osnovna šola Kajetana Koviča Radenci 35,00 27
8. razred Klemen Grbac Ingrid Keber Osnovna šola Dr. Vita Kraigherja Ljubljana 35,00 27
8. razred Julija Ferlan Vida Krajnc Osnovna šola Šmartno 35,00 27
8. razred Gregor Parazajda Danica Mati Djuraki Osnovna šola Frana Albrehta Kamnik 35,00 27
8. razred Ana Dimitrijević Violeta Stefanovik Osnovna šola Franceta Bevka Ljubljana 35,00 27
8. razred Ema Schwarzbartl Tjaša Kampos Osnovna šola Venclja Perka 35,00 27
8. razred Maja Mamič Darja Kašček Osnovna šola Milojke Štrukelj Nova Gorica 35,00 27
8. razred Aleksej Mavri Livija Komel Konjedic Osnovna šola Šempas 35,00 27
8. razred Barbara Kržišnik Bojana Lenar Osnovna šola Poljane 35,00 27
8. razred Urban Gaši Darinka Podlogar Osnovna šola Milana Majcna Šentjanž 35,00 27
8. razred Eva Ambrož Marija Barle Osnovna šola Davorina Jenka 35,00 27
8. razred Ajda Štempihar Lucija Razinger Osnovna šola Franceta Prešerna Kranj 35,00 27
8. razred Domen Osterman Jerneja Vraber Jagodic Osnovna šola Šenčur 35,00 27
8. razred Andraž Pepelnjak Martina Mlakar Osnovna šola Ivana Kavčiča 35,00 27
8. razred Jana Bastič Anita Povše Osnovna šola Gustava Šiliha Velenje 35,00 27
8. razred Ana Kulaš Darja Mordej Osnovna šola Franca Rozmana Staneta Maribor 35,00 27
9. razred Katja Mogilnicki Anita Povše Osnovna šola Gustava Šiliha Velenje 47,00 1
9. razred Eneja Pirc Magda Gornik Osnovna šola Zbora odposlancev Kočevje 46,50 2
9. razred Viljem Golež Sonja Škarja Osnovna šola Preserje pri Radomljah 46,00 3
9. razred Jožica Bec Darinka Podlogar Osnovna šola Milana Majcna Šentjanž 46,00 3
9. razred Benjamin Gašperin Urška Beznik Osnovna šola dr. Janeza Mencingerja Bohinjska Bistrica 45,50 5
9. razred Dominika Rak Marica Rožič Osnovna šola Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj 45,00 6
9. razred Julija Maurer Ajda Medvešek Osnovna šola Ivana Skvarče 45,00 6
9. razred Blaž Koprivšek Metka Kovač Osnovna šola Bojana Ilicha Maribor 44,00 8
9. razred Lovrenc Pintar Zdenka Candellari Zavod sv. Stanislava, Osnovna šola Alojzija Šuštarja 44,00 8
9. razred Ines Glavan Mateja Trtnik Osnovna šola Stična 44,00 8
9. razred Pavel Trojer Tjaša Kampos Osnovna šola Venclja Perka 44,00 8
9. razred Luka Gašperlin Lucija Razinger Osnovna šola Franceta Prešerna Kranj 43,50 12
9. razred Mia Miholič Natalija Kušar Osnovna šola Duplek 43,00 13
9. razred Janez Nagode Tine Fakin Osnovna šola Miška Kranjca Ljubljana 43,00 13
9. razred Sara Vodlan Ajda Medvešek Osnovna šola Ivana Skvarče 43,00 13
9. razred Blažka Skarlovnik Karmen Sirk Osnovna šola Pohorskega bataljona Oplotnica 43,00 13
9. razred Klara Vranović Violeta Stefanovik Osnovna šola Franceta Bevka Ljubljana 43,00 13
9. razred Zala Gorjak Marjeta Gradišnik Mirt Osnovna šola Ljubečna 43,00 13
9. razred Peter Andolšek TINA OKOREN Osnovna šola Dr. Franceta Prešerna Ribnica 42,50 19
9. razred Miha Kosanc Violeta Stefanovik Osnovna šola Franceta Bevka Ljubljana 42,50 19
9. razred Ajda Gornjec Hodnik Roman Mržljak Osnovna šola Martina Krpana 42,00 21
9. razred Ožbe Juras Tjaša Kampos Osnovna šola Venclja Perka 42,00 21
9. razred Neža Mikic Boštjan Štih Osnovna šola Hudinja 42,00 21
9. razred Livija Pirc Petra Škofic Valjavec Osnovna šola Vižmarje Brod 42,00 21
9. razred Živa Kregulj Ana Rozman Osnovna šola Drska 42,00 21
9. razred Domen Bajželj Jana Žavbi Osnovna šola Orehek Kranj 42,00 21
9. razred Maja Levstek Mojca Vesel Osnovna šola dr. Ivan Prijatelj Sodražica 41,50 27
9. razred Tinkara Bostič Romana Jurca Osnovna šola Kašelj 41,50 27
9. razred Filip Jeseničnik Danica Grušovnik Osnovna šola Neznanih talcev Dravograd 41,50 27
9. razred Aleksander Repnik Živa Pečoler Osnovna šola Remšnik 41,50 27
9. razred Filip Zver Alenka Kajtna Zorko Osnovna šola Križevci 41,50 27
9. razred Jure Kukovič Duška Lamovec Osnovna šola Zreče 41,00 32
9. razred Neja Raspet Violeta Stefanovik Osnovna šola Franceta Bevka Ljubljana 41,00 32
9. razred Matevž Štritof Vida Krajnc Osnovna šola Šmartno 41,00 32
9. razred Nejc Sušnik Nataša Černilec Osnovna šola Naklo 41,00 32
9. razred Toni Kišek Alisa Delić Osnovna šola Simona Jenka Kranj 40,50 36
9. razred Nina Mohorič Suzana Čavka Divčić Osnovna šola Kungota 40,50 36
9. razred Val Bajc Dominika Slokar De Lorenzi Osnovna šola Sostro 40,50 36
9. razred Maruša Gorkič Darja Pernek Osnovna šola Rače 40,50 36
9. razred Tevž Peče Mojca Vrtič Osnovna šola Riharda Jakopiča 40,50 36
9. razred Eva Prašnikar Tjaša Kampos Osnovna šola Venclja Perka 40,50 36
9. razred Brest Lenarčič Lidija Čepin Osnovna šola Kozje 40,00 42
9. razred Žan Pustoslemšek Larisa Gorenjak Osnovna šola Koroški jeklarji Ravne na Koroškem 40,00 42
9. razred Liza Knez Violeta Stefanovik Osnovna šola Franceta Bevka Ljubljana 40,00 42
9. razred Ema Železnik Renata Kralj Osnovna šola Litija 40,00 42
9. razred Jan Oliver Žnuderl Dragica Vereš Osnovna šola Gornja Radgona 40,00 42
9. razred Ema Golja Tjaša Kampos Osnovna šola Venclja Perka 40,00 42
9. razred Lana Stanojević Petra Škofic Valjavec Osnovna šola Vižmarje Brod 40,00 42
9. razred Sandoleja Pučko Alenka Remic Osnovna šola Vodice 40,00 42
9. razred Matic Primožič Monika Košir Osnovna šola Križe 40,00 42
9. razred Sanja Remškar Monika Košir Osnovna šola Križe 40,00 42

Dobitniki srebrnega Preglovega priznanja
V 8. razredu je bil prag za dosego srebrnega priznanja 30 točk in v 9. razredu 34 točk.

Dobitniki bronaste Preglove plakete 2020
Bronasto plaketu prejme tekmovalec,  ki je po svojih dosežkih v zgornji petini vseh tekmovalcev v državi v svoji skupini. V 1. letniku je bilo potrebnih 32 točk, v 2. letniku 28 točk, 3. letnik 56 točk in v 4. letniku 37 točk.

Dobitniki bronastega Preglovega priznanja 2020
Bronasto priznanje prejmejo vsi, ki so v 8. razredu dosegli na šolskem nivoju vsaj 36 točk in v 9. razredu 24 točk.

 

Vsem nagrajencem iskreno čestitamo.
Zasedli smo celo fakulteto