Rezultati

Tekmovanje za Preglova priznanja in plakete 2018

Dobitniki zlate Preglove plakete

Skupina Tekmovalec Mentor Šola Točke Mesto
1. letnik Patrik Žnidaršič Andrej Smrdu Gimnazija Vič 36,00 1
1. letnik Domen Hočevar Janja Pust Gimnazija Novo mesto 35,00 2
1. letnik Lovro Drofenik Lea Glažar I. gimnazija v Celju 35,00 2
1. letnik Blaž Matija Samotorčan Alenka Mozer Gimnazija Vič 34,00 4
1. letnik Luka Peršolja Andrej Smrdu Gimnazija Vič 34,00 4
1. letnik Tjaša Sušnik Vasilija Tsigarida Gimnazija Kranj 33,00 6
1. letnik Marjetka Zupan Karmen Krašna Otrin Gimnazija Bežigrad 33,00 6
1. letnik Jernej Birk Janja Pust Gimnazija Novo mesto 32,00 8
1. letnik Simon Bukovšek Mojca Tolar Gimnazija Škofja Loka 32,00 8
1. letnik Jaka Vrhovnik Lea Glažar I. gimnazija v Celju 32,00 8
1. letnik Erazem Stanonik Sabina Eršte Gimnazija Franceta Prešerna 32,00 8
1. letnik Anže Krejan Karmen Grabant Šolski center Velenje, Gimnazija 32,00 8
1. letnik Aglaja Gale Šparemblek Karmen Krašna Otrin Gimnazija Bežigrad 32,00 8
1. letnik Zala Urbič Barbara Vencelj Gimnazija Bežigrad 32,00 8
1. letnik Aleš Poljanšek Nika Cebin Gimnazija Ledina 31,50 15
1. letnik Alen Planinšec Andreja Šeliga Reberčnik Šolski center Slovenj Gradec, Gimnazija 31,00 16
1. letnik Jaka Levstek Jožica Nusdorfer Gimnazija Nova Gorica 31,00 16
1. letnik Nejc Marolt Gašper Murn Gimnazija Škofja Loka 31,00 16
1. letnik Mihael Jus Boštjan Denac Gimnazija in srednja kemijska šola Ruše 31,00 16
1. letnik Jaka Jurkovič Karmen Krašna Otrin Gimnazija Bežigrad 31,00 16
1. letnik Urša Mati Djuraki Karmen Krašna Otrin Gimnazija Bežigrad 31,00 16
1. letnik Lucija Matijašić Karmen Krašna Otrin Gimnazija Bežigrad 31,00 16
2. letnik Gregor Kržmanc Alenka Mozer Gimnazija Vič 49,00 1
2. letnik Urša Konda Margaretka Šavli Srednja šola Črnomelj 46,00 2
2. letnik Urša Zevnik Renata Capuder Mermal Gimnazija in srednja šola Rudolfa Maistra Kamnik 44,00 3
2. letnik Timotej Šuman ANITA MUSTAČ II. gimnazija Maribor 43,00 4
2. letnik Simon Šipec Boris Pokorn Šolski center Rogaška Slatina 42,00 5
2. letnik Eva Kržišnik Mojca Tolar Gimnazija Škofja Loka 42,00 5
2. letnik Adam Modic Barbara Vencelj Gimnazija Bežigrad 42,00 5
2. letnik Luka Hadl Branka Klemenčič Gimnazija Novo mesto 41,00 8
2. letnik Žan Žnidar Tatjana Mohar Gimnazija Kranj 41,00 8
2. letnik Tajda Koblar Rok Rudež Gimnazija Poljane 41,00 8
2. letnik Rok Kocjančič Barbara Vencelj Gimnazija Bežigrad 41,00 8
2. letnik Pija Kapš Branka Klemenčič Gimnazija Novo mesto 40,00 12
2. letnik Tadej Strah Alenka Mozer Gimnazija Vič 40,00 12
2. letnik Eva Šetina Karmen Krašna Otrin Gimnazija Bežigrad 40,00 12
2. letnik Anamarija Mežnar Janja Simoniti I. gimnazija v Celju 39,00 15
2. letnik Nika Kobetič Nataša Junež Gimnazija Bežigrad 39,00 15
2. letnik Nejc Parkelj Barbara Vencelj Gimnazija Bežigrad 39,00 15
3. letnik Mitja Koderman Boris Zmazek Gimnazija Ptuj 100,00 1
3. letnik Žak Ruben Šinkovec Karmen Krašna Otrin Gimnazija Bežigrad 98,00 2
3. letnik Ana Luetić Gašper Pernek Gimnazija Vič 98,00 2
3. letnik Anja Rupar Silvana Štucin Gimnazija Nova Gorica 98,00 2
3. letnik Primož Bogner Mateja Strnad Zorec Gimnazija Brežice 96,00 5
3. letnik Jon Mikoš Marta Lukanec Gimnazija Vič 96,00 5
3. letnik Stela Kušar Damijana Gregorič Srednja šola Slovenska Bistrica 96,00 5
3. letnik Žiga Oražem Igor Kavčič Gimnazija Poljane 95,00 8
3. letnik Martin Maks Urbanc Saša Cecowski Gimnazija Bežigrad 95,00 8
3. letnik Gaja Jamnik Rija Zorč Gimnazija Koper 94,00 10
3. letnik Tadej Glinšek Karmen Grabant Šolski center Velenje, Gimnazija 94,00 10
3. letnik Dren Gruden Karmen Krašna Otrin Gimnazija Bežigrad 94,00 10
3. letnik Lara Maruša Štih Karmen Krašna Otrin Gimnazija Bežigrad 93,00 13
3. letnik Blaž Omahen Marta Lukanec Gimnazija Vič 93,00 13
3. letnik Luka Kavčič Mojca Tolar Gimnazija Škofja Loka 92,00 15
3. letnik Eva Rudolf Andrej Smrdu Gimnazija Vič 92,00 15
3. letnik Aljaž Flis Alenka Mozer Gimnazija Vič 92,00 15
3. letnik Marko Možina Marta Lukanec Gimnazija Vič 92,00 15
3. letnik Miha Razdevšek Andreja Šeliga Reberčnik Šolski center Slovenj Gradec, Gimnazija 92,00 15
3. letnik Bor Krajnik Mojca Tolar Gimnazija Škofja Loka 91,00 20
3. letnik Matevž Turk Marinka Kovač Gimnazija Novo mesto 91,00 20
4. letnik Vid Kermelj Mojca Tolar Gimnazija Škofja Loka 98,00 1
4. letnik Nastja Medle Branka Klemenčič Gimnazija Novo mesto 97,00 2
4. letnik Jakob Höfferle Branka Klemenčič Gimnazija Novo mesto 96,00 3
4. letnik Martin Rihtaršič Mojca Tolar Gimnazija Škofja Loka 96,00 3
4. letnik Maj Kristan Magdalena Klasinc Gimnazija Jurija Vege Idrija 93,00 5
4. letnik Maja Osolnik Špela Tršek Gimnazija Ledina 93,00 5
4. letnik Sara Klopčič Nataša Junež Gimnazija Bežigrad 92,00 7
4. letnik David Ribar Irena Drofenik Šolski center Celje, Srednja šola za kemijo, elektrotehniko in računalništvo 90,00 8
4. letnik Urban Čoko Barbara Vencelj Gimnazija Bežigrad 90,00 8
4. letnik Miha Gjura Andrej Smrdu Gimnazija Vič 89,00 10
4. letnik Veronika Bračič Andrej Smrdu Gimnazija Vič 89,00 10
4. letnik Dalibor Hranjec Karmen Grabant Šolski center Velenje, Gimnazija 89,00 10
4. letnik Nastja Feguš Peter Luknjar Gimnazija Ormož 88,00 13
4. letnik Jan Škruba Mojca Plevnik Žnidarec I. gimnazija v Celju 88,00 13
4. letnik Mark Porenta Petra Flajnik Gimnazija Kranj 87,00 15
4. letnik Primož Pungartnik Igor Kavčič Gimnazija Poljane 86,00 16
4. letnik Luka Jevšenak Karmen Grabant Šolski center Velenje, Gimnazija 86,00 17

 

Dobitniki zlatega Preglovega priznanja

Skupina Tekmovalec Mentor Šola Točke Mesto
8. razred Ema Robič Marija Jakelj Osnovna šola Josipa Vandota 23,50 1
8. razred Alexander Gaydukov Marjan Flandja Osnovna šola Pier Paolo Vergerio il Vecchio 23,00 2
8. razred Lan Gradišek Lidija Čepin Osnovna šola Kozje 22,50 3
8. razred Klaudija Mencin Mojca Kodelič Osnovna šola Šentjernej 22,50 3
8. razred Miha Brvar Vida Rupert Osnovna šola Trnovo 22,00 5
8. razred Nik Pirc Petra Škofic Valjavec Osnovna šola Vižmarje Brod 22,00 5
8. razred Miha Osredkar Zdenka Candellari Zavod sv. Stanislava, Osnovna šola Alojzija Šuštarja 22,00 5
8. razred Teodor Maurer Ajda Medvešek Osnovna šola Ivana Skvarče 22,00 5
8. razred Erik Červek Roškarič Ksenija Rosc Benedejčilč Osnovna šola Antona Ingoliča Spodnja Polskava 21,50 9
8. razred Jernej Ferjan Zdenka Oblak Osnovna šola Trzin 21,00 10
8. razred Ajda Rojnik Tine Fakin Osnovna šola Miška Kranjca Ljubljana 21,00 10
8. razred Adam Janko Koležnik Zlatka Bertalanič Berden Osnovna šola Franceta Prešerna Maribor 21,00 10
8. razred Jakob Burja Tina Burja Osnovna šola prof. dr. Josipa Plemlja Bled 20,50 13
8. razred Samo Volovšek Terezija Gjuras VIZ II. osnovna šola Rogaška Slatina 20,50 13
8. razred Nejc Glavač Barbara Rubin Osnovna šola narodnega heroja Maksa Pečarja Črnuče 20,00 15
8. razred Katarina Vidovič Darinka Muraus Osnovna šola Prežihovega Voranca Maribor 20,00 15
8. razred Jakob Starec Oman Andreja Kocen Osnovna šola Vič 19,50 17
8. razred Jan Ačko Suzana Rajh Osnovna šola Pohorskega odreda Slovenska Bistrica 19,50 17
8. razred Nela Copot Simona Prša Osnovna šola III Murska Sobota 19,50 17
8. razred Vitan Lesjak Metka Kovač Osnovna šola Bojana Ilicha Maribor 19,50 17
8. razred Enej Fonda Magda Možina Osnovna šola Koseze 19,50 17
8. razred Rok Hudournik Sonja Zager Osnovna šola Šalek 19,50 17
8. razred Miha Jevšenak Sonja Zager Osnovna šola Šalek 19,50 17
8. razred Hana Jakovac Alenka Rihter Dakič Osnovna šola Koper 19,50 17
8. razred Filip Gaser Irena Knific Osnovna šola Mirana Jarca 19,50 17
8. razred Anžej Krapež Irena Knific Osnovna šola Mirana Jarca 19,50 17
8. razred Matic Agnič Sonja Najman Vedenik Osnovna šola Dob 19,50 17
8. razred Nina Kerin Melita Blatnik Osnovna šola Šentjernej 19,00 28
8. razred Nina Ješovnik Boštjan Štih Osnovna šola Hudinja 19,00 28
8. razred Ema Vehovec Violeta Stefanovik Osnovna šola Franceta Bevka Ljubljana 19,00 28
8. razred Sandi Nušinović Simona Zorman Osnovna šola Koroška Bela Jesenice 19,00 28
8. razred Jernej Remic Magda Gornik Osnovna šola Zbora odposlancev Kočevje 19,00 28
8. razred Staša Korpič Simona Prša Osnovna šola III Murska Sobota 19,00 28
8. razred Rebeka Caserman Karmen Slana Osnovna šola Antona Martina Slomška Vrhnika 19,00 28
8. razred Gal Podjavoršek Tjaša Kampos Osnovna šola Venclja Perka 19,00 28
8. razred Jakob Grmek Lilijana Nabergoj Osnovna šola Col 19,00 28
9. razred Polona Umek Tjaša Kampos Osnovna šola Venclja Perka 48,00 1
9. razred Lana Slapal Tjaša Kampos Osnovna šola Venclja Perka 47,00 2
9. razred Lara Žibert Tjaša Kampos Osnovna šola Venclja Perka 46,00 3
9. razred Rok Tadej Brunšek Sonja Zager Osnovna šola Antona Aškerca Velenje 46,00 3
9. razred Primož Oberč Ajda Medvešek Osnovna šola Ivana Skvarče 45,00 5
9. razred Benjamin Dagarin Jasmina Vidovič Osnovna šola Cvetka Golarja Škofja Loka 45,00 5
9. razred Klemen Klopčič Violeta Stefanovik Osnovna šola Franceta Bevka Ljubljana 44,00 7
9. razred Nejc Horvat Urška Beznik Osnovna šola dr. Janeza Mencingerja Bohinjska Bistrica 44,00 7
9. razred Črt Saksida Mateja Skočir Osnovna šola Dornberk 44,00 7
9. razred Nejc Šercer Magda Gornik Osnovna šola Zbora odposlancev Kočevje 43,00 10
9. razred Zdravko Črešnar Duška Lamovec Osnovna šola Zreče 43,00 10
9. razred Vid Kavčič Vida Muc Osnovna šola Loka Črnomelj 43,00 10
9. razred Katja Andolšek Tanja Kozina Češarek Osnovna šola Dr. Franceta Prešerna Ribnica 43,00 10
9. razred Nina Cankar Lili Justin Osnovna šola Žiri 42,50 14
9. razred Monika Sunesko Katja Perčič Košir Osnovna šola Predoslje Kranj 42,00 15
9. razred Jernej Šadl Nataša Tamše Osnovna šola Livada Velenje 41,50 16
9. razred Jasna Čarman Erika Kogovšek Osnovna šola Božidarja Jakca 41,00 17
9. razred Katja Cundrič Darja Mordej Osnovna šola Franca Rozmana Staneta Maribor 41,00 17
9. razred Matija Berden Strelec Jožica Lešnik Osnovna šola Ljudski vrt 41,00 17
9. razred Brina Erznožnik Jana Žavbi Osnovna šola Orehek Kranj 41,00 17
9. razred Miša Pintarič Sonja Tot Osnovna šola Kajetana Koviča Radenci 41,00 17
9. razred Nace Kokelj Katarina Stare Osnovna šola Antona Tomaža Linharta Radovljica 41,00 17
9. razred Žiga Tibaut Rozalija Vajdič Dvojezična osnovna šola I Lendava 40,50 23
9. razred Jan Bajc Marjeta Gradišnik Mirt Osnovna šola Ljubečna 40,50 23
9. razred Aleks Erjavc Danica Grušovnik Osnovna šola Neznanih talcev Dravograd 40,00 25
9. razred Andraž Snedec Mojca Žepič Osnovna šola Matije Valjavca Preddvor 40,00 25
9. razred Staša Vodopivec Mateja Pegan Žvokelj Osnovna šola Branik 40,00 25
9. razred Anže Krajnik Jasmina Vidovič Osnovna šola Cvetka Golarja Škofja Loka 40,00 25
9. razred Martin Kerin Petra Igerc Osnovna šola Toneta Čufarja 39,50 29
9. razred Žiga Kolar Kristavčnik Sonja Zager Osnovna šola Šalek 39,00 30
9. razred Špela Škufca Melita Blatnik Osnovna šola Šentjernej 39,00 30
9. razred Anže Svit Požgaj Violeta Stefanovik Osnovna šola Franceta Bevka Ljubljana 39,00 30
9. razred Tim Jurca Violeta Stefanovik Osnovna šola Franceta Bevka Ljubljana 39,00 30
9. razred Katarina Perman Ana Nuša Rigler Osnovna šola Škofljica 39,00 30
9. razred Aljaž Gornik Jasna Rozman Osnovna šola Dravlje 39,00 30
9. razred Rok Jamnikar Antonija Kladnik Osnovna šola Mislinja 39,00 30
9. razred Juš Kocutar Eva Raušl Osnovna šola Toneta Čufarja Maribor 39,00 30
9. razred Ajda Pirc Evgenija Simončič Osnovna šola Oskarja Kovačiča 39,00 30
9. razred Katarina Kolar Metka Kovač Osnovna šola Bojana Ilicha Maribor 38,00 39
9. razred Martin Zadravec Janja Kojc Osnovna šola Lenart 38,00 39
9. razred Erik Kmetič Petra Škofic Valjavec Osnovna šola Vižmarje Brod 38,00 39
9. razred Anja Rupnik Branka Kogoj Jaksetič Osnovna šola 8 talcev Logatec 38,00 39
9. razred Nejc Ropič Suzana Klopčič Osnovna šola Stična - podružnična šola Zagradec 38,00 39
9. razred Klemen Osterman Jerneja Vraber Jagodic Osnovna šola Šenčur 38,00 39
9. razred Eva Peljhan Barbara Rubin Osnovna šola narodnega heroja Maksa Pečarja Črnuče 38,00 39

Dobitniki srebrnih Preglovih plaket 2018

 Pprag za dosego plakete je v 1. letniku 26 točk, v 2. letniku 34. točk, v 3. letniku 80 točk in v 4. letniku 76 točk.

Dobitniki srebrnih Preglovih priznanj 2018

V 8. razredu je prag za dosego priznanja 17 točk in v 9. razredu 33,5 točke.

Dobitniki bronastih Preglovih plaket 2018

Bronasto priznanje prejme 1/5 vseh udeležencev šolskega tekmovanja. Meja za priznanje je v 1. letniku 22,5 točke, v 2. letniku 26 točk, v 3. letniku 36 točk in v 4. letniku 41 tiok

Dobitniki bronastih Preglovih priznanj 2018

Bronasto priznanje prejme 1/5 vseh udeležencev šolskega tekmovanja. Meja za priznanje je 21,5 točke v obeh tekmovalnih skupinah.

Rezultati 2015
Prejemniki zlatega Preglovega priznanja

Rezultati so uradni

Skupina Tekmovalec Mentor Šola Točke Mesto
8. razred Ema Kavčič Urška Košak Osnovna šola Rovte 26,50 1
8. razred Matevž Rezman Tasič Silva Čepin Osnovna šola Radlje ob Dravi 26,00 2
8. razred Matic Ulčar Vladimira Švegelj Osnovna šola Domžale 26,00 2
8. razred Anej Umek Melita Blatnik Osnovna šola Šmihel 26,00 2
8. razred Luka Kopše Nevenka Petek Osnovna šola Breg 26,00 2
8. razred Hana Marija Žibert Marica Rožič Osnovna šola Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj 25,50 6
8. razred Lara Heric Mojca Hrastnik Osnovna šola Pesnica 25,50 6
8. razred Gregor Kržmanc Špela Krvina Osnovna šola Ivana Cankarja Vrhnika 25,50 6
8. razred Ana Opalič Klavdija Černelč Osnovna šola Šmarje pri Jelšah 25,50 6
8. razred Dylan Joseph Samuel Sonja Tot Osnovna šola Fokovci 25,50 6
8. razred Anamarija Mežnar Marica Rožič Osnovna šola Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj 25,50 6
8. razred Lucijan De Reggi Silvana Delgiusto Osnovna šola Lucija 25,00 12
8. razred Primož Pliberšek Boža Arko Osnovna šola dr. Jožeta Pučnika Črešnjevec 24,50 13
8. razred Urša Zevnik Vladimira Švegelj Osnovna šola Domžale 24,50 13
8. razred Luka Tovornik Mojca Vrtič Osnovna šola Riharda Jakopiča 24,50 13
8. razred Jurij Anžič Zdenka Oblak Osnovna šola Trzin 24,50 13
8. razred Barbara Štuhec Violeta Stefanovik Osnovna šola Franceta Bevka Ljubljana 24,50 13
8. razred Zala Petauer Klavdija Černelč Osnovna šola Šmarje pri Jelšah 24,50 13
8. razred Maja Šafarič Sonja Zager Osnovna šola Antona Aškerca Velenje 24,50 13
8. razred Tjaša Šuc Klavdija Černelč Osnovna šola Šmarje pri Jelšah 24,50 13
8. razred Bor Gazvoda Lea Janežič Osnovna šola Simona Jenka Kranj 24,50 13
8. razred Gašper Hudovernik Lidija Švigelj Osnovna šola Staneta Žagarja Kranj 24,00 22
8. razred Julijana Peroša Silvana Delgiusto Osnovna šola Lucija 24,00 22
8. razred Tadej Strah Sabina Rozina Osnovna šola Ferda Vesela 24,00 22
8. razred Matic Modic Majda Nabernik Osnovna šola Koroški jeklarji Ravne na Koroškem 24,00 22
8. razred Manca Pavec Melita Blatnik Osnovna šola Šmihel 24,00 22
8. razred Luka Vitamvas Marija Pikon Osnovna šola Ketteja in Murna 24,00 22
8. razred Maruša Kavčič Milivojevič Nada Medle Kovačevič Osnovna šola Dolenjske Toplice 24,00 22
8. razred Jana Ušen Katja Pušnik Osnovna šola Šempeter v Savinjski dolini 24,00 22
8. razred Adam Modic Renata Filipič Osnovna šola Valentina Vodnika 24,00 22
8. razred Metod Mazej Marica Rožič Osnovna šola Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj 23,50 31
8. razred Teja Barašin Marja Pahor Osnovna šola Škofja Loka-Mesto 23,50 31
8. razred Gal Terzer Evgenija Simončič Osnovna šola Oskarja Kovačiča 23,50 31
8. razred Martin Fister Nataša Černilec Osnovna šola Naklo 23,50 31
8. razred Urša Štefan Majda Šebenik Osnovna šola Vodmat 23,50 31
8. razred Maja Budna Mojca Mlakar Osnovna šola Adama Bohoriča Brestanica 23,50 31
8. razred Matej Kogovšek Barbara Selak Osnovna šola Komenda Moste 23,50 31
8. razred Pija Kapš Melita Blatnik Osnovna šola Šmihel 23,50 31
8. razred Nuša Šimnovec Jana Žavbi Osnovna šola Orehek Kranj 23,50 31
8. razred Mia Dorman Darinka Muraus Osnovna šola Prežihovega Voranca Maribor 23,50 31
8. razred Anja Rudež Slavica Petrič Osnovna šola Dr. Franceta Prešerna Ribnica 23,50 31
8. razred Janez Koprivec Špela Krvina Osnovna šola Ivana Cankarja Vrhnika 23,50 31
8. razred Tjaša Jecl Klavdija Černelč Osnovna šola Šmarje pri Jelšah 23,50 31
8. razred Julija Koletnik Darja Mordej Osnovna šola Franca Rozmana Staneta Maribor 23,50 31
8. razred Lara Tušek Nataša Rizman Herga Osnovna šola Ormož 23,50 31
8. razred Zala Janža Tadeja Halas Osnovna šola Beltinci 23,00 46
8. razred Jaka Baš Ajda Medvešek Osnovna šola Ivana Skvarče 23,00 46
8. razred Nena Šefman Hodnik Minka Pivk Osnovna šola Tabor Logatec 23,00 46
8. razred Gregor Gajič Karmen Slana Osnovna šola Antona Martina Slomška Vrhnika 23,00 46
8. razred Viktorija Stankovska Magda Možina Osnovna šola Koseze 23,00 46
8. razred Žan Žnidar Nataša Černilec Osnovna šola Naklo 23,00 46
8. razred Teja Žugman Nataša Zebec JVIZ Osnovna šola Destrnik-Trnovska vas 23,00 46
8. razred Ana Prodanović Marjanca Bregar Osnovna šola Nove Jarše 23,00 46
8. razred Primož Škafar Barbara Lešnjek Osnovna šola Odranci 23,00 46
8. razred Gašper Jug Mojca Vrtič Osnovna šola Riharda Jakopiča 23,00 46
8. razred Manca Dremelj Barbara Šket Osnovna šola Log - Dragomer 23,00 46
8. razred Živa Cocić Branka Kogoj Jaksetič Osnovna šola 8 talcev Logatec 23,00 46
8. razred Jan Klemenc Jana Žavbi Osnovna šola Orehek Kranj 23,00 46
8. razred Urška Nerat Milena Vršnak Osnovna šola Ljubno ob Savinji 23,00 46
8. razred Nika Kobetič Mateja Vidmar Osnovna šola Rodica 23,00 46
8. razred Larisa Juntez Petra Škofic Valjavec Osnovna šola Vižmarje Brod 23,00 46
8. razred Eva Viktorija Zajc Petra Škofic Valjavec Osnovna šola Vižmarje Brod 23,00 46
8. razred Nika Sukič Sonja Tot Osnovna šola Fokovci 23,00 46
8. razred David Ošlaj Barbara Osterman Osnovna šola Stražišče Kranj 23,00 46
9. razred Teja Vrtačnik Ajda Medvešek Osnovna šola Ivana Skvarče 28,00 1
9. razred Janez Flerin Vanja Kuder Osnovna šola Venclja Perka 28,00 1
9. razred Ana Luetič Petra Škofic Valjavec Osnovna šola Vižmarje Brod 28,00 1
9. razred Jaka Šivavec Vladimira Švegelj Osnovna šola Domžale 28,00 1
9. razred Neža Mavri Anita Močnik Dovnik Osnovna šola Cerkno 28,00 1
9. razred Luka Gole Darinka Podlogar Osnovna šola Krmelj 28,00 1
9. razred Dorjan Ivan Sitar Rener Darja Kokalj Osnovna šola Poljane Ljubljana 28,00 1
9. razred Luka Vižin Tjasa Mrak Osnovna šola Ivana Roba Šempeter pri Gorici 28,00 1
9. razred Kristjan Šoln Lidija Čepin Osnovna šola Kozje 28,00 1
9. razred Matija Krumpak Klavdija Černelč Osnovna šola Šmarje pri Jelšah 28,00 1
9. razred Jaka Knific Lidija Švigelj Osnovna šola Staneta Žagarja Kranj 28,00 1
9. razred Meta Pirc Evgenija Simončič Osnovna šola Oskarja Kovačiča 28,00 1
9. razred Maja Plut Marjeta Cikajlo Osnovna šola Zalog 28,00 1
9. razred Ana Šubic Majda Dobravc Osnovna šola Bršljin 28,00 1
9. razred Doroteja Lipovec Branka Kogoj Jaksetič Osnovna šola 8 talcev Logatec 28,00 1
9. razred Kaja Dolenec Lili Justin Osnovna šola Žiri 28,00 1
9. razred Luka Frančič Dušanka Prah Osnovna šola Šentjernej 28,00 1
9. razred Žiga Mazej Vladimira Švegelj Osnovna šola Domžale 27,50 18
9. razred Žiga Kreft Irena Šoln Osnovna šola Šentjanž pri Dravogradu 27,50 18
9. razred Tjaž Volarič Barbara Smrekar Osnovna šola Simona Gregorčiča Kobarid 27,50 18
9. razred Matej Pevc Vlasta Laznik Osnovna šola Toneta Okrogarja 27,50 18
9. razred Luna Kajin Vlasta Laznik Osnovna šola Toneta Okrogarja 27,50 18
9. razred Jaka Milavec Alma Kandare Osnovna šola Toneta Šraja Aljoše 27,50 18
9. razred Tanja Holc Dragica Vereš Osnovna šola Gornja Radgona 27,50 18
9. razred Jan Zidar Sonja Zager Osnovna šola Antona Aškerca Velenje 27,50 18
9. razred Neja Turk Estera Antolinc VIZ osnovna šola Rogatec 27,50 18
9. razred Martin Maks Urbanc Lea Janežič Osnovna šola Simona Jenka Kranj 27,00 27
9. razred Tim Kmecl Vladimira Švegelj Osnovna šola Domžale 27,00 27
9. razred Jaka Franc Hribar Magda Gornik Osnovna šola Zbora odposlancev Kočevje 27,00 27
9. razred Tadej Miklavc Silva Čepin Osnovna šola Radlje ob Dravi 27,00 27
9. razred Patricija Cirar Martina Mlakar Osnovna šola Ivana Kavčiča 27,00 27
9. razred Nejc Vantur Aljoša Hodnik Osnovna šola Anice Černejeve Makole 27,00 27
9. razred Ana Bošnjak Marja Pahor Osnovna šola Škofja Loka-Mesto 27,00 27
9. razred Klemen Bogataj Bojana Živkovič Osnovna šola Poljane 27,00 27
9. razred Katarina Kokalj Minka Pivk Osnovna šola Tabor Logatec 27,00 27
9. razred Gašper Lotrič Katja Perčič Košir Osnovna šola Predoslje Kranj 27,00 27
9. razred Rok Breznikar Irena Anžur Brcar Osnovna šola dr. Pavla Lunačka Šentrupert 27,00 27
9. razred Blaž Pečarič Ana Logar Osnovna šola Metlika 27,00 27
9. razred Ivan Mitevski Ana Logar Osnovna šola Metlika 27,00 27
9. razred Jadran Avsenak Ana Nuša Rigler Osnovna šola Škofljica 27,00 27
9. razred Nika Bevc Ana Nuša Rigler Osnovna šola Škofljica 27,00 27
9. razred Dominik Fendre Nevenka Čater Jeušnik I. osnovna šola Celje 27,00 27
9. razred Anja Švajger Urška Erjavšek Osnovna šola Jurija Dalmatina Krško 27,00 27
9. razred Špela Polak Romana Verdel Osnovna šola narodnega heroja Rajka Hrastnik, Podružnična šola Dol pri Hrastniku 27,00 27
9. razred Tina Javeršek Klavdija Černelč Osnovna šola Šmarje pri Jelšah 27,00 27
9. razred Matic Klopčič Violeta Stefanovik Osnovna šola Franceta Bevka Ljubljana 27,00 27
9. razred Martin Simčič Violeta Stefanovik Osnovna šola Franceta Bevka Ljubljana 27,00 27
9. razred Žak Ruben Šinkovec Violeta Stefanovik Osnovna šola Franceta Bevka Ljubljana 27,00 27
9. razred Zarja Smokvina Nevenka Debevec Osnovna šola Preserje 27,00 27
9. razred Miha Berk Bevc Mateja Koprivc Polutnik Osnovna šola Lesično 27,00 27
9. razred Miha Lebar Aleš Benko Osnovna šola I Murska Sobota 27,00 27
9. razred Matej Urbančič Branka Kogoj Jaksetič Osnovna šola 8 talcev Logatec 27,00 27
9. razred Klemen Rozman Mira Žemva Osnovna šola Gorje 27,00 27
9. razred Miša Zemljič Dragica Vereš Osnovna šola Gornja Radgona 27,00 27
9. razred Anja Prezelj Magda Šlibar Osnovna šola Železniki 27,00 27
9. razred Tadej Rajgelj Jana Žavbi Osnovna šola Orehek Kranj 27,00 27
9. razred Marko Možina Andreja Kocen Osnovna šola Vič 27,00 27
9. razred Anita Zupanc Marjeta Gradišnik Mirt Osnovna šola Ljubečna 27,00 27
9. razred Vid Milaković Darinka Muraus Osnovna šola Prežihovega Voranca Maribor 27,00 27
9. razred Klara Lukan Mojca Kodelič Osnovna šola Šentjernej 27,00 27
9. razred Zala Kulovec Melita Blatnik Osnovna šola Šmihel 27,00 27
9. razred Jon Judež Melita Blatnik Osnovna šola Šmihel 27,00 27
9. razred Rok Hrovat Melita Blatnik Osnovna šola Šmihel 27,00 27

Tekmovanje dijakov za Preglove plakete 2015

Vsem nagrajencem iskreno čestitamo.
Zasedli smo celo fakulteto
Pred odhodom domov