Rezultati

Tekmovanje za Preglova priznanja in plakete 2022

Dobitniki zlatega Preglovega priznanja

Skupina Tekmovalec Mentor Šola Točke Mesto
8. razred Zara Smrtnik Marija Premrl Osnovna šola Brezovica pri Ljubljani 30 1
8. razred Lara Lampret Marja Pahor Osnovna šola Škofja Loka-Mesto 30 1
8. razred Rok Plesničar Barbara Smrekar Osnovna šola Simona Gregorčiča Kobarid 29,5 3
8. razred Mila Zenkovič Tjaša Kampos Osnovna šola Venclja Perka 29 4
8. razred Jaka Vaupotič Nataša Rizman Herga Osnovna šola Ormož 29 4
8. razred Jakob Šprajc Tjaša Kampos Osnovna šola Venclja Perka 29 4
8. razred Aljaž Bratkovič Odar Silvija Nagy Dvojezična osnovna šola I Lendava 29 4
8. razred Erazem Jerebic Ana Nuša Rigler Osnovna šola Škofljica 29 4
8. razred Urban Ocvirk Mateja Vidmar Osnovna šola Rodica 28,5 9
8. razred Julija Modrijan Darja Kašček Osnovna šola Milojke Štrukelj Nova Gorica 28,5 9
8. razred Rea Felicijan Sonja Tot Osnovna šola Fokovci 28,5 9
8. razred Izadora Kopač Lilijana Justin Osnovna šola Žiri 28,5 9
8. razred Tina Vilfan Kavčič Petra Škofic Valjavec Osnovna šola Vižmarje-Brod 28 13
8. razred Ajda Breznik Marica Rožič Osnovna šola Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj 28 13
8. razred Daša Pajor Alenka Remic Osnovna šola Vodice 28 13
8. razred Žan Gradišek Marija Barle Osnovna šola Davorina Jenka Cerklje na Gorenjskem 28 13
8. razred Zara Dobrijevič Sonja Tot Osnovna šola Fokovci 28 13
8. razred Vida Cerkvenič Julijana Djaković Osnovna šola Janka Padežnika Maribor 28 13
8. razred Nejc Donko Petra Škofic Valjavec Osnovna šola Vižmarje-Brod 28 13
8. razred Bor Gradišek Lidija Čepin Osnovna šola Kozje 28 13
8. razred Sara Pucelj Magda Gornik Osnovna šola Zbora odposlancev Kočevje 27,5 21
8. razred Gašper Bračko Darinka Muraus Osnovna šola Prežihovega Voranca Maribor 27 22
8. razred Lana Hönn Darja Kašček Osnovna šola Milojke Štrukelj Nova Gorica 27 22
8. razred Lana Dujič Violeta Stefanovik Osnovna šola Franceta Bevka, Ljubljana 27 22
8. razred Patrik Bakonić Anja Porenta Osnovna šola Antona Tomaža Linharta Radovljica 27 22
8. razred Nejc Šmon Jerič Marica Rožič Osnovna šola Karla Destovnika-Kajuha Šoštanj 27 22
8. razred Julija Plut Nataša Černilec Osnovna šola Naklo 27 22
8. razred Primož Markovič Nataša Pozderec Intihar Osnovna šola Milana Šuštaršiča 27 22
8. razred Eneij Pikel Valentina Budak Osnovna šola Lucija 27 22
8. razred Rok Lavrič Slavka Pečjak Osnovna šola Toneta Pavčka 27 22
8. razred Nikolina Belić Tina Steineker Osnovna šola Martina Konšaka Maribor 26,5 31
8. razred Sibila Mežnar Tina Gimpelj Osnovna šola Grm Novo mesto 26,5 31
8. razred Veronika Vida Brunšek Sonja Zager Osnovna šola Antona Aškerca Velenje 26,5 31
8. razred Lovro Pavlin Špela Krvina Osnovna šola Ivana Cankarja Vrhnika 26,5 31
8. razred Nana Maja Hribar Magda Gornik Osnovna šola Zbora odposlancev Kočevje 26,5 31
8. razred Žana Brodnik Jeriha Marjetka Cikajlo Osnovna šola Zalog 26,5 31
8. razred Lea Hrvatin Andreja Kocen Osnovna šola Vič 26,5 31
8. razred Matej Brecl Suzana Čavka Divčić Osnovna šola Kungota 26,5 31
8. razred Jurij Tomaž Krajnik Petra Škofic Valjavec Osnovna šola Vižmarje-Brod 26,5 31
8. razred Mark Cabello Mihaela Ulčar Osnovna šola Šentvid 26,5 31
8. razred Jaka Majcen Marjeta Gradišnik Mirt Osnovna šola Ljubečna 26 41
8. razred Natan Vesnaver Vida Rupert Osnovna šola Trnovo 26 41
8. razred Anika Brajnik Tjaša Kampos Osnovna šola Venclja Perka 26 41
8. razred Matevž Brulc Mojca Kodelič Osnovna šola Šentjernej 26 41
8. razred Amadeja Pirnat Sonja Najman Vedenik Osnovna šola Dob 26 41
8. razred Fiona Ferlin Sonja Zager Osnovna šola Antona Aškerca Velenje 26 41
8. razred Lana Kostanjevec Nevenka Petek Osnovna šola Breg 26 41
9. razred Jan Luka Fatur Orjana Barič Osnovna šola Vojke Šmuc Izola 36,5 1
9. razred Anže Markovič Nataša Pozderec Intihar Osnovna šola Milana Šuštaršiča 36,5 1
9. razred Živa Anderluh Renata Filipič Osnovna šola Valentina Vodnika 36 3
9. razred Vid Kodrič Petra Škofic Valjavec Osnovna šola Vižmarje-Brod 35,5 4
9. razred Sabina Nadine Bogoev Alisa Delić Osnovna šola Janeza Puharja Kranj-Center 35 5
9. razred Ješe Salnajs Mateja Ivanič Zrim Osnovna šola II Murska Sobota 34,5 6
9. razred Zala Udir Barbara Osterman Osnovna šola Stražišče Kranj 34 7
9. razred Lina Plut Jana Mežič Osnovna šola Vavta vas 33 8
9. razred Žiga Savšek Tjaša Kampos Osnovna šola Venclja Perka 32,5 9
9. razred Neža Kopitar Ana Nuša Rigler Osnovna šola Škofljica 32 10
9. razred Martin Alojz Flisar Barbara Rubin Osnovna šola narodnega heroja Maksa Pečarja Črnuče 31,5 11
9. razred Maj Bombek Nataša Štok Osnovna šola Tabor I Maribor 31 12
9. razred Erika Robba Košuta Helena Drole Osnovna šola Danile Kumar 31 12
9. razred Julija Jazbec Klavdija Černelč Osnovna šola Šmarje pri Jelšah 31 12
9. razred Rok Filipič Nina Pogačar Osnovna šola Koseze 31 12
9. razred Luka Filak Zdenka Vrtin Osnovna šola Mirana Jarca Črnomelj 30,5 16
9. razred Miha Vaupotič Valerija Krivec Osnovna šola Kidričevo 30,5 16
9. razred Ula Robida Laura Javoršek Osnovna šola Ob Rinži Kočevje 30,5 16
9. razred Leon Pritržnik Sonja Zager Osnovna šola Antona Aškerca Velenje 30,5 16
9. razred Larisa Mastnak Renata Mastnak Osnovna šola Slivnica pri Celju 30 20
9. razred Tjan Obrovnik Leopold Hribernik IV. osnovna šola Celje 30 20
9. razred Matic Izak Renata Filipič Osnovna šola Valentina Vodnika 30 20
9. razred ANDRAŽ JELENC JASMINA VIDOVIČ Osnovna šola Cvetka Golarja Škofja Loka 30 20
9. razred Tisa Lombar Helena Pogačar Osnovna šola Louisa Adamiča Grosuplje 30 20
9. razred Ivana Vodopivec Livija Komel Konjedic Osnovna šola Šempas 29,5 25
9. razred Izak Škrobar Milena Žibrat Osnovna šola Ivana Cankarja Ljutomer 29 26
9. razred Tifani Bergel Andrejka Kero Osnovna šola 16. decembra Mojstrana 29 26
9. razred Manca Boh Ana Nuša Rigler Osnovna šola Škofljica 29 26
9. razred Aleks Glišović Urška Beznik Osnovna šola dr. Janeza Mencingerja Bohinjska Bistrica 29 26
9. razred Roza Pucelj Violeta Stefanovik Osnovna šola Franceta Bevka, Ljubljana 29 26

Dobitniki zlate Preglove plakete

Skupina Tekmovalec Mentor Šola Točke Mesto
1. letnik Elizabeta Končan Andrej Smrdu Gimnazija Vič 47 1
1. letnik Neli Dolinar Andrej Smrdu Gimnazija Vič 46 2
1. letnik Aleksander Kosanović Nataša Junež Gimnazija Bežigrad 46 2
1. letnik Nino Klemenčič Mateja Godec Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer 45 4
1. letnik Žan Arsov Nataša Junež Gimnazija Bežigrad 45 4
1. letnik Enej Jauk Saša Cecowski Gimnazija Bežigrad 45 4
1. letnik Zoja Šauer Andrej Smrdu Gimnazija Vič 44 7
1. letnik Aljaž Remec Andrej Smrdu Gimnazija Vič 44 7
1. letnik Ronja Pražnikar Suzana Čuš Gimnazija Koper 44 7
1. letnik Aljaž Erman Martina Hribovšek Gimnazija Kranj 44 7
1. letnik Neca Grilec Martina Hribovšek Gimnazija Kranj 44 7
1. letnik Tomaž Holc Boris Zmazek Gimnazija Ptuj 44 7
1. letnik Matic Mohorko Anita Mustač II. gimnazija Maribor 44 7
1. letnik Klemen Grbac Andrej Smrdu Gimnazija Vič 43 14
1. letnik Ožbej Markun Vasilija Tsigarida Gimnazija Kranj 43 14
1. letnik Jon Babnik Andrej Smrdu Gimnazija Vič 42 16
1. letnik Slavko Hysz Goran Pešić Šolski center Novo mesto, Srednja elektro šola in tehniška gimnazija 42 16
1. letnik Sara Ferreira Mojca Tolar Gimnazija Škofja Loka 42 16
1. letnik Luka Gradišek Igor Kavčič Gimnazija Poljane 42 16
2. letnik Nikolaj Cerovac Jelen Alenka Mozer Gimnazija Vič 42 1
2. letnik Matej Nastran Mojca Tolar Gimnazija Škofja Loka 42 1
2. letnik Gabriel Žnidaršič Andrej Smrdu Gimnazija Vič 41 3
2. letnik Luka Gašperlin Mojca Tolar Gimnazija Škofja Loka 40 4
2. letnik Miha Kosanc Karmen Krašna Otrin Gimnazija Bežigrad 40 4
2. letnik Živa Kregulj Goran Pešić Šolski center Novo mesto, Srednja elektro šola in tehniška gimnazija 40 4
2. letnik Benjamin Gašperin Martina Hribovšek Gimnazija Kranj 39 7
2. letnik Filip Zver Mateja Godec Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer 39 7
2. letnik Mia Miholič Helena Lonjak Prva gimnazija Maribor 39 7
2. letnik Nik Kramperšek Sebastian Klovar Šolski center Celje, Srednja šola za kemijo, elektrotehniko in računalništvo 36 10
2. letnik Peter Andolšek Nataša Junež Gimnazija Bežigrad 36 10
2. letnik Lovrenc Pintar Nataša Junež Gimnazija Bežigrad 36 10
2. letnik Matic Primožič Vasilija Tsigarida Gimnazija Kranj 36 10
3. letnik Jakob Starec Oman Alenka Mozer Gimnazija Vič 58 1
3. letnik Nika Kadunc Branka Klemenčič Gimnazija Novo mesto 56 2
3. letnik Gaja Oblonšek Andreja Navršnik Kačič Vzgojno izobraževalni zavod Antona Martina Slomška, Škofijska gimnazija Antona Martina Slomška 56 2
3. letnik Tadej Vovk Jana Grohar Škofijska gimnazija Vipava 56 2
3. letnik Katarina Vidovič Sanja Cvar II. gimnazija Maribor 56 2
3. letnik Samo Volovšek Janja Simoniti I. gimnazija v Celju 55 6
3. letnik Franci Suhadolnik Alenka Mozer Gimnazija Vič 53 7
3. letnik Andraž Bregar Jožica Kovač Gimnazija Celje - Center 53 7
3. letnik Katarina Nemec Marta Lukanec Gimnazija Vič 51 9
3. letnik Vid Pungerčar Martina Hribovšek Gimnazija Kranj 51 9
3. letnik Rene Zorman Mateja Godec Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer 51 9
4. letnik Nina Cankar Petra Flajnik Gimnazija Kranj 54 1
4. letnik Manca Mursa Marja Gričar Gimnazija Bežigrad 53 2
4. letnik Luka Stražišar Alenka Mozer Gimnazija Vič 52 3
4. letnik Blaž Čerenak Mojca Plevnik Žnidarec I. gimnazija v Celju 52 3
4. letnik Matija Berden Strelec Boris Zmazek Gimnazija Ptuj 51 5
4. letnik Jan Dlouhy Nina Žuman Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer 51 5
4. letnik Dane Jemc Mojca Tolar Gimnazija Škofja Loka 51 5
4. letnik Martin Kerin Gašper Pernek Gimnazija Bežigrad 50 8
4. letnik Ema Hanžel Andrej Smrdu Gimnazija Vič 50 8
4. letnik Lan Jeler Petra Flajnik Gimnazija Kranj 50 8
4. letnik Črt Saksida Silvana Štucin Gimnazija Nova Gorica 50 8

Dobitniki srebrnega Preglovega priznanja
Meja za dosego priznanja je bila v 8. razredu 21,5 točke in v 9. razredu 24 točk.

Dobitniki srebrne Preglove plakete
Meja za dosego je bila v 1. letniku 36 točk, v 2. letniku 26 točk, v 3. in 4. letniku 43 točk.

Dobitniki bronastega Preglovega priznanja
Meja za dosego priznanja je bila v 8. razredu 12 točk in v 9. razredu 17,5 točke.

Dobitniki bronaste Preglove plakete
Za dosego bronaste plakete so morali dijaki doseči vsaj 23 točk v 1. letniku, 18 točk v drugem in 27 točk v 3. in 4. letniku.

Dobitniki priznanja na šolskem tekmovnaju kemijeza učence OŠ
Priznanje prejme 1/5 najboljših v Sloveniji v posamezni skupini.

 

Vsem nagrajencem iskreno čestitamo.
Zasedli smo celo fakulteto