Rezultati

Ptuj 2017

Rezultati 61. državnega tekmovanja oračev Slovenije

PLUGI KRAJNIKI

strnišče
1. Anton Filak, Bela krajina 
2. Jože Zver , Prekmurje 
3. Tomaž Divjak , Podravje 

ledina
1. Jože Zver , Prekmurje 
2. Anton Filak, Bela krajina 
3. Marko Mežnarič , Prlekija 

Skupno
1. Anton Filak, Bela krajina 
2. Jože Zver , Prekmurje 
3. Tomaž Divjak , Podravje 

OBRAČALNI PLUGI

strnišče
1. Igor Pate, Dolenjska
1. Matej Kostevc, Posavje
3. Miha Filak, Bela Kajina

ledina
1. Igor Pate, Dolenjska
2. Matej Kostevc, Posavje
3. Miha Filak, Bela Kajina

Skupno
1. Igor Pate, Dolenjska
2. Matej Kostevc, Posavje
3. Miha Filak, Bela Kajina

EKIPE
1. Bela krajina 
2. Dolenjska 
3. Posavje 

Rezultati 23. državnega tekmovanja dijakov biotehniških šol

PLUGI KRAJNIKI

strnišče
1. Romana Kumin , BŠ Rakičan 
2. Uroš Jakolič , BŠ Maribor 
3. Tomas Kondrič , BŠ Ptuj  

ledina
1. Romana Kumin , BŠ Rakičan 
2. Tomas Kondrič , BŠ Ptuj 
3. Kristijan Jakša , Grm Novo mesto 

Skupno
1. Romana Kumin , BŠ Rakičan 
2. Tomas Kondrič , BŠ Ptuj 
3. Kristijan Jakša , Grm Novo mesto 

OBRAČALNI PLUGI

strnišče
1. Tilen Vogrinčič, Prlekija 
2. Aljaž Jurič, ŠC Ptuj BŠ
3. Miha Lopatec, Grm Novo mesto 

ledina
1. Tilen Vogrinčič, Prlekija 
2. Aljaž Jurič, ŠC Ptuj BŠ
3. Miha Lopatec, Grm Novo mesto 

Skupno
1. Tilen Vogrinčič, Prlekija 
2. Aljaž Jurič, ŠC Ptuj BŠ
3. Miha Lopatec, Grm Novo mesto 

EKIPE
1. Biotehniška šola Rakičan 
2. Biotehniška šola Ptuj 
3. Grm Novo Mesto - Center Biotehnike In Turizma

 

Novo mesto 2016

Rezultati 60. državnega tekmovanja oračev Slovenije

Zmagovalci  v skupni uvrstitvi s plugom krajnikom:

  1. mesto  Anton Filak, Bela krajina
  2. mesto Matej Sinic, Prekmurje
  3. mesto Jože Habjan, Ljubljana

Zmagovalci v skupni uvrstitvi z obračalnimi plugi:

  1. mesto Igor Pate, Dolenjska
  2. mesto  Miha Filak, Bela krajina
  3. mesto Matej Kostevc, Posavje

Ekipne uvrstitve:

  1. mesto Bela krajina: Anton Filak, Miha Filak
  2. mesto Prekmurje: Matej Sinic, Štefan Bakan
  3. mesto Posavje: Primož Černelič, Matej Kostevc

Bolehnečici 2015

Rezultati 59. državnega tekmovanja oračev Slovenije:

Zmagovalci  v skupni uvrstitvi s plugom krajnikom:

  1. mesto  Matej Sinic, Prekmurje
  2. mesto Jože Zver, domačini
  3. mesto Marko Mežnarič, Prlekija

Zmagovalci v skupni uvrstitvi z obračalnimi plugi:

  1. mesto Igor Pate, Dolenjska
  2. mesto  Anton Filak, Bela Krajina
  3. mesto Matej Kostevc, Posavje

Ekipne uvrstitve:

  1. mesto Prekmurje
  2. mesto Dolenjska
  3. mesto Posavje

Rezultati 21. državnega tekmovanja dijakov biotehniških šol

Zmagovalci v skupni uvrstitvi s plugom krajnikom:

  1. mesto Matjaž Nedog, BŠ Rakičan
  2. mesto Štefan Triller, BC Naklo
  3. mesto  Boštjan Bobnar, GRM – center biotehnike in turizma Novo mesto

Zmagovalci v skupni uvrstitvi z obračalnim plugom:

  1. mesto Matevž Slejko, TŠC Nova Gorica
  2. mesto Klemen Hren, Grm Novo mesto
  3. mesto Alen Fujs, BŠ Rakičan

Ekipna uvrstitev:

  1. mesto BŠ Rakičan
  2. mesto Grm center biotehnike in turizma Novo mesto
  3. mesto ŠC Ptuj 

Na Svetovno tekmovanje  potujeta Igor Pate in Jure Filak, lanska zmagovalca.

Svetovno tekmovanje v oranju bo 1. in 2. decembra 2017 v Keniji.
Nagrajenci
Še v akciji