Rezultati državnega tekmovanja v KTO

Rezultati državnega tekmovanja v konstruiranju in tehnologijah obdelav 2019

Dobitniki zlatega priznanja

Skupina Tekmovalec Mentor Šola Priznanje
Konstruiranje z LEGO gradniki za predšolske otroke in prvi razred Primož Gorišek Nataša Obran Osnovna šola Grm zlato
Konstruiranje z LEGO gradniki za predšolske otroke in prvi razred Matej Jerše Polona Sečnik Osnovna šola Predoslje Kranj zlato
Konstruiranje z LEGO gradniki za predšolske otroke in prvi razred Eli Kovač Iztok Lačen Osnovna šola I Murska Sobota zlato
Konstruiranje z gradniki konstrukcijske zbirke za učence 2. triletja OŠ Lenart Brank Eva Ukmar Osnovna šola Vodice zlato
Konstruiranje z gradniki konstrukcijske zbirke za učence 2. triletja OŠ Klemen Vinkovič Darja Sever Osnovna šola I Murska Sobota zlato
Reševanje problema s konstrukcijsko zbirko za učence 3. triletja OŠ Matej Maček Milan Gaberšek Osnovna šola narodnega heroja Maksa Pečarja Črnuče zlato
Reševanje problema s konstrukcijsko zbirko za učence 3. triletja OŠ Lan Kuharič Jože Zadravec Osnovna šola Središče ob Dravi zlato
Reševanje problema v elektroniki za učence 3. triletja OŠ Matic Potočnik Milan Gaberšek Osnovna šola n. h. Maksa Pečarja Črnuče zlato
Reševanje problema v elektroniki za učence 3. triletja OŠ Tim Nahtigal Tomaž Kušar Osnovna šola Mokronog zlato
Načrtovanje s programom CiciCAD Žiga Ajdič Ankica Milošević Osnovna šola Drska zlato
Modeliranje s programom SKETCUP Denis David Drago Gašpar Osnovna šola Gornji Petrovci zlato
Modeliranje s programom SKETCUP Oskar Kaljun Andrej Šafhalter Osnovna šola Anice Černejeve Makole zlato
Izdelava izdelka iz papirja za učence 2. triletja OŠ Enej Lah Pečnik Izidor Ličer Osnovna šola Dobrova zlato
Izdelava izdelka iz papirja za učence 2. triletja OŠ Zoja Glavan Čander Aleš Tuš Osnovna šola Dušana Flisa Hoče zlato
Izdelava izdelka iz papirja za učence 2. triletja OŠ Katka Hrovat Ankica Milošević Osnovna šola Drska zlato
Izdelava izdelka iz lesa z uporabo elekrtičnega orodja Stela Kovač Bojan Kuprivec Osnovna šola III Murska Sobota zlato
Izdelava izdelka iz lesa z uporabo elekrtičnega orodja Aljoša Grčar Bojan Kuprivec Osnovna šola III Murska Sobota zlato
Izdelava izdelka iz lesa z uporabo elekrtičnega orodja Jon Terlep Nuša Ponikvar Osnovna šola Notranjski odred Cerknica zlato
Izdelava izdelka iz lesa z uporabo elekrtičnega orodja Maks Kraševec Nuša Ponikvar Osnovna šola Notranjski odred Cerknica zlato
Izdelava izdelka iz umetnih snovi Tia Pilih Tanja Remih Osnovna šola Frana Kranjca Celje zlato
Izdelava izdelka iz umetnih snovi Gašper Hauptman Boštjan Pogač Osnovna šola Šmartno zlato
Izdelava izdelka iz kovine Matic Kovač Izidor Ličer Osnovna šola Dobrova zlato
Izdelava izdelka iz kovine Rene Ciuha Mrak Izidor Ličer Osnovna šola Dobrova zlato
Projektno delo (skupina) Tjaša Širaj Anica Indihar Zabukovec Osnovna šola Toneta Šraja Aljoše zlato
Projektno delo Martin Kraševec Anica Indihar Zabukovec Osnovna šola Toneta Šraja Aljoše zlato
Projektno delo Jaka Hiti Anica Indihar Zabukovec Osnovna šola Toneta Šraja Aljoše zlato
Projektno delo Matic Drobnič Anica Indihar Zabukovec Osnovna šola Toneta Šraja Aljoše zlato
Iz učenčeve domače delavnice Luka Žagar Laszlo Herman Osnovna šola Ledina zlato

Dobitniki srebrnega priznanja 2019

Rezultati tekmovanja Mladih tehnikov šol s prilagojenim programom

Panoga Tekmovalec Šola Mentor Priznanje
LES Martin Kreš VIZ III. OŠ Rogaška Slatina Beno Urbič zlato
LES Denis Đulić OŠ Roje Slavko Lenaršič zlato
LES Edonis Kabashi Center Janeza Levca Ljubljana Tihomir Vidović zlato
LES Gašper Tominc OŠ Juričevega Drejčka Ravne na Koroškem Gorazd Zagorščak srebrno
LES Tim Josić OŠ Ljubo Šercer Kočevje Jan Čibej srebrno
LES Yulieth Uceta Ulloa OŠ Idrija Milena Jereb srebrno
PAPIR Klavdija Šolinc CVIU Velenje Samo Frankovič zlato
PAPIR Ivana Pavlović OŠ Kozara Nova Gorica Žerjal Samo zlato
PAPIR Tamara Schwarz Center Janeza Levca Ljubljana Tihomir Vidović zlato
PAPIR Kenin Beganović OŠ Ljubo Šercer Kočevje Jan Čibej srebrno
PAPIR Karolina Jelka Marčič OŠ Poldeta Stražišarja Veronika Repinc Bajrič srebrno
PAPIR Ciril Jevnišek VIZ III. OŠ Rogaška Slatina Beno Urbič bronasto
PAPIR Doris Sedej OŠ Danila Lokarja Ajdovščina Vladimir Bačič bronasto
TEKSTIL Lorella Goršek CVIU Velenje Samo Frankovič zlato
TEKSTIL Sara Podgornik OŠ Kozara Nova Gorica Tanja Lozej zlato
TEKSTIL Tanja Grubar Center Janeza Levca Ljubljana Tihomir Vidović zlato
TEKSTIL Edona Jahdauti OŠ Glazija Urban Leskovšek srebrno
TEKSTIL Svetlana Živanović OŠ dr. Mihajla Rostoharja Krško Maša Rihter srebrno
TEKSTIL Dijana Zrnić OŠ Poldeta Stražišarja Veronika Repinc Bajrič bronasto
KOVINE Kristjan Vipotnik VIZ III. OŠ Rogaška Slatina Beno Urbič zlato
KOVINE Sandi Šerkezi Center Janeza Levca Ljubljana Tihomir Vidović zlato
KOVINE Gašper Šprah Primožič OŠ Juričevega Drejčka Ravne na Koroškem Gorazd Zagorščak srebrno
KOVINE David Damjanović OŠ Kozara Nova Gorica Samo Žerjal srebrno
KOVINE Uroš Žibert OŠ Litija Matjaž Bizilj srebrno
KOVINE Luka Pešec OŠ dr. Mihajla Rostoharja Krško Maša Rihter bronasto
KOVINE Aljaž Egić OŠ Idrija Milena Jereb bronasto
LEGO Tomaž Stropnik OŠ Juričevega Drejčka Ravne na Koroškem Gorazd Zagorščak zlato
LEGO Nik Trep OŠ Muta - OŠPP Tončka Merčnik zlato
LEGO Miha Kovač OŠ Danila Lokarja Ajdovščina Vladimir Bačič zlato
LEGO Simon Škof OŠ Milke Šobar - Nataše Črnomelj Nace Mirosavljević srebrno
LEGO Dani Krašna CIRIUS Vipava Katarina Trbanc srebrno
LEGO Davorin Bergant Center Janeza Levca Ljubljana Tihomir Vidović srebrno
LEGO Kaltrina Morina OŠ Brežice Milan Černel bronasto
LEGO Imran Crnkić OŠ Poldeta Stražišarja Veronika Repinc Bajrič bronasto
CICICAD Anže Jarmšek OŠ Glazija Urban Leskovšek zlato
CICICAD Jan Kepa OŠ Litija Matjaž Bizilj zlato
CICICAD Vinko Gostenčnik OŠ Juričevega Drejčka Ravne na Koroškem Gorazd Zagorščak srebrno
CICICAD Amel Selmić OŠ Roje Slavko Lenaršič srebrno
CICICAD Tomi Jug OŠ Kozara Nova Gorica Samo Žerjal bronasto
PPVI 1,2,3 Anja Golčer CVIU Velenje Samo Frankovič zlato
PPVI 1,2,3 Mojca Oblak OŠ Roje Meta Košir zlato
PPVI 1,2,3 Lovro Fužir II. OŠ Žalec Andreja Rek srebrno
PPVI 1,2,3 Markus Golob CIRIUS Vipava Mija Plevnik srebrno
PPVI 1,2,3 Anže Šubic OŠ Jela Janežiča Škofja Loka Maja Černe srebrno
PPVI 4,5,6 Fatmire Alijaj VIZ III. OŠ Rogaška Slatina Beno Urbič zlato
PPVI 4,5,6 Amadej Imperl OŠ dr. Mihajla Rostoharja Krško Maša Rihter zlato
PPVI 4,5,6 Ema Škrlj CIRIUS Vipava Mija Plevnik zlato
PPVI 4,5,6 Urška Dolar II. OŠ Žalec Andreja Rek srebrno
PPVI 4,5,6 Sabina Zakšek OŠ dr. Slavka Gruma Zagorje Zoran Kvartič srebrno
PPVI 4,5,6 Peter Mrak OŠ Jela Janežiča Škofja Loka Maja Černe bronasto

 

Vsem dobitnikom priznanj čestitamo!