Rezultati državnega tekmovanja v KTO

Dobitniki zlatega priznanja na državnem tekmovanju

Skupina tekmovalec mentor šola mesto priznanje
K1-Lego Jure Žitko Katarina Lenarčič Osnovna šola Ivana Cankarja Vrhnika 1 zlato
K1-Lego Jaša Grčar Nada Perš Osnovna šola III Murska Sobota 1 zlato
K1-Lego Anže Mrzlikar Katarina Lenarčič Osnovna šola Ivana Cankarja Vrhnika 1 zlato
K2-konstruktorstvo Timi Korošec Jasna Pitamic Osnovna šola Dušana Flisa Hoče 1 zlato
K2-konstruktorstvo Aljaž Križnar Milena Tavželj Osnovna šola Matije Valjavca Preddvor 1 zlato
K2-konstruktorstvo Nejc Polenek Štorman Mihaela Obrez Osnovna šola Slivnica pri Celju 2 zlato
K3-reševanje problema Jure Dolinar Primož Hladnik Osnovna šola Vrhovci 1 zlato
K3-reševanje problema Martin Matvoz Branka Mlinar Kreča Osnovna šola Braslovče 2 zlato
K4-elektronika Miha Peterle Tomaž Kušar Osnovna šola Mokronog 1 zlato
K6-SketchUp Gabrijel Pflaum Primož Trček Osnovna šola Dr. Vita Kraigherja Ljubljana 1 zlato
K6-SketchUp Špela Strižič Gajser Andrej Šafhalter Osnovna šola Anice Černejeve Makole 1 zlato
K6-SketchUp Jakob Fir Rok Štemberger Osnovna šola 8 talcev Logatec 3 zlato
T1-papir Sara Glavan Marija Strah Osnovna šola Trebnje 1 zlato
T1-papir Erleta Latifi Aljoša Pečaver Osnovna šola Oskarja Kovačiča 2 zlato
T1-papir Staša Jerič Elvir Denić Osnovna šola Franceta Prešerna Črenšovci 3 zlato
T1-papir Doroteja Kozar Branko Horvat Osnovna šola Juršinci 4 zlato
T2-les Neja Nikolič Milko Lesničar Osnovna šola Velika Nedelja 1 zlato
T2-les Katarina Vaupotič Milko Lesničar Osnovna šola Velika Nedelja 1 zlato
T2-les Jure Sočič Miran Podojsteršek Osnovna šola III Murska Sobota 2 zlato
T2-les Žan Roškar Miran Podojsteršek Osnovna šola III Murska Sobota 2 zlato
T2-les Enej Slokar Tanja Čermelj Osnovna šola Danila Lokarja Ajdovščina 3 zlato
T2-les Aljaž Černigoj Tanja Čermelj Osnovna šola Danila Lokarja Ajdovščina 3 zlato
T3-umetne mase Nejc Grobelnik David Vodušek Osnovna šola Antona Ingoliča Spodnja Polskava 1 zlato
T3-umetne mase Matija Zanjkovič Marko Zanjkovič Osnovna šola Stročja vas 2 zlato
T3-umetne mase Jure Kos Petra Dermota Osnovna šola prof. dr. Josipa Plemlja Bled 3 zlato
T3-umetne mase Zarja Sušnik Izidor Ličer Osnovna šola Dobrova 4 zlato
T4-kovine Domen Zupančič Marija Zajc Osnovna šola Ferda Vesela 1 zlato
T4-kovine Nejc Rus Marija Zajc Osnovna šola Ferda Vesela 1 zlato
T4-kovine Jure Tonjko Mihaela Obrez Osnovna šola Slivnica pri Celju 2 zlato
T4-kovine Sebastjan Obrez Mihaela Obrez Osnovna šola Slivnica pri Celju 2 zlato
T5-Projektno delo Erik Tominec Mateja Istenič OŠ Horjul 1 zlato
T5-Projektno delo Tilen Jurca Gerželj Mateja Istenič OŠ Horjul 1 zlato
K5-CiciCAD Sara Buh Anica Podobnik OŠ Ivana Tavčarja Gorenja vas 1 zlato
D1-učenčeva delavnica Rok Čeh Karmen Sedlar Osnovna šola Komenda - Moste 1 zlato

 

Dobitniki srebrnega priznanja

Skupina tekmovalec mentor šola priznanje
K1-Lego Staš Hrovat Irena Rola Bek Osnovna šola Sveta Ana srebrno priznanje
K1-Lego Miha Jesenko Katarina Lenarčič Osnovna šola Ivana Cankarja Vrhnika srebrno priznanje
K1-Lego Maks Babič Bernardka Lamut Osnovna šola Franceta Prešerna Kranj srebrno priznanje
K2-konstruktorstvo Blaž Kaučič Mateja Vodenik Osnovna šola dr. Antona Trstenjaka Negova srebrno priznanje
K2-konstruktorstvo Nikolaj Novak Elvir Denić Osnovna šola Franceta Prešerna Črenšovci srebrno priznanje
K2-konstruktorstvo Bjan Mikložič Franc Fajfar Osnovna šola Miklavž pri Ormožu srebrno priznanje
K3-reševanje problema Luka Šterk Damijana Ogrinec Osnovna šola Komenda Moste srebrno priznanje
K3-reševanje problema Gaj Lasič Marija Ločniškar Osnovna šola Pirniče srebrno priznanje
K3-reševanje problema Gašper Pust Ankica Milošević Osnovna šola Drska srebrno priznanje
K6-SketchUp Rene Mlinarič Evgenija Peternel Osnovna šola dr. Antona Trstenjaka Negova srebrno priznanje
K6-SketchUp Tim Likozar Spelca Jenko Osnovna šola Šenčur srebrno priznanje
K6-SketchUp Gašper Vrabič Simon Kurinčič Osnovna šola Franca Rozmana Staneta, Ljubljana srebrno priznanje
T1-papir Urška Končar Alenka Kogoj Osnovna šola prof. dr. Josipa Plemlja Bled srebrno priznanje
T1-papir Gaja Turnšek Milica Šteger Osnovna šola Hudinja srebrno priznanje
T2-les Mitja Jagodic Tina Bohinc Osnovna šola Matije Valjavca Preddvor srebrno priznanje
T2-les Ambrož Janhar Tina Bohinc Osnovna šola Matije Valjavca Preddvor srebrno priznanje
T4-kovine Niki Časar Karel Šalamon Osnovna šola Kuzma srebrno priznanje
T4-kovine Tobias Bernjak Karel Šalamon Osnovna šola Kuzma srebrno priznanje
K5-CiciCAD Matija Perš Drago Gašpar Osnovna šola Gornji Petrovci srebrno priznanje
D1-učenčeva delavnica Lara Markelj Anica Podobnik Osnovna šola Ivana Tavčarja Gorenja vas srebrno priznanje
D1-učenčeva delavnica Martin Konič Laszlo Herman Osnovna šola Ledina srebrno priznanje
Vsem dobitnikom priznanj čestitamo!