Rezultati

Rezultati tekmovanja 2021/22

Dobitniki zlatega priznanja v 7. razredu

tr>

Skupina Tekmovalec Mentor Šola Točke Mesto
7. razred Marko Kosanović Vilma Grilj Osnovna šola Rodica 58 1
7. razred Lucija Kutin Mišo Krog Osnovna šola Miška Kranjca Ljubljana 58 1
7. razred Ana Kopitar Urška Trošt Osnovna šola Škofljica, Podružnična šola Lavrica 57 3
7. razred David Osojnik Vida Čampa Osnovna šola dr. Ivan Prijatelj Sodražica 56,5 4
7. razred Gala Aurednik Aleksandra Goljat Osnovna šola Pohorskega odreda Slovenska Bistrica 56,5 4
7. razred Cora Chowdhury Pukšič Teja Demič Osnovna šola Kolezija 55 7
7. razred Elizabeta Plut Tihana Smolej Osnovna šola Naklo 55 7
7. razred Karin Umek Robert Osolnik Osnovna šola Venclja Perka 55 7
7. razred Taja Berkopec Mariša Tripković Osnovna šola Milana Šuštaršiča 55 7
7. razred Meta Heric Zlatka Hartman Osnovna šola Selnica ob Dravi 55 7
7. razred Tinkara Bučar Tatjana Majdič Osnovna šola Janka Modra, Dol pri Ljubljani 54,5 12
7. razred Ema Turnšek Petra Ramšak Drozg I. osnovna šola Celje 54,5 12
7. razred Lara Šink Neja Zubčič Osnovna šola Predoslje Kranj 54,5 12
7. razred Sanja Rožanec Gregor Ivanšek Osnovna šola Jurija Vege 54,5 12
7. razred Ronja Tomazin Lucija Gračner Osnovna šola Šmarje pri Kopru 53,5 16
7. razred Niko Habinc Andreja Marucelj Štrus Osnovna šola Oskarja Kovačiča 53,5 16
7. razred Tea Wallner Mojca Gutnik Osnovna šola dr. Ivana Korošca Borovnica 53,5 16
7. razred Jernej Bregar Astrid Žibert Osnovna šola Gradec Litija 53 19
7. razred Marcel Juršič Uroš Medar Osnovna šola Danile Kumar 52,5 20
7. razred Kaja Mar Stanka Črček Osnovna šola Ivanjkovci 52,5 20
7. razred Lia Pinoza Matevž Ocvirk Osnovna šola Blanca 52,5 20
7. razred Metka Zupančič Marko Glavan Osnovna šola Drska 52,5 20
7. razred Andraž Čadež Nataša Šircelj Osnovna šola Šmartno pod Šmarno goro 52 24
7. razred Matej Gorenc Andrej Prah Osnovna šola Šmihel 52 24
7. razred Maja Miklavčič Špela Frantar Osnovna šola Škofja Loka-Mesto 52 24
7. razred Tina Petkovšek Urša Žitko Osnovna šola Koseze 51,5 27
7. razred Timotej Drobnič Mihaela Kljun Osnovna šola Vodmat 51,5 27
7. razred Auri Čučnik Nina Gros Osnovna šola Davorina Jenka Cerklje na Gorenjskem 51,5 27
7. razred Julija Liza Kozinc Nataša Podojsteršek Osnovna šola Mežica 51,5 27
7. razred Brina Verovnik Andreja Kozina Osnovna šola Vrhovci 51,5 27
7. razred Neja Tolar Maruša Vrhovnik Osnovna šola Stražišče Kranj 51 32
7. razred Ana Jerala Anja Šmid Pustoslemšek Osnovna šola Orehek Kranj 51 32
7. razred ŽAN AVGUŠTIN TEJA BERGANT Osnovna šola Cvetka Golarja Škofja Loka 51 32
7. razred Jaka Taljat Nataša Rejc Osnovna šola Dušana Muniha 51 32
7. razred Stela Petrinić Jožef Senekovič Osnovna šola Bojana Ilicha Maribor 51 32
7. razred Tara Bregant Goran Ivetić Osnovna šola Spodnja Šiška 51 32
7. razred Mark Frolov Nataša Šircelj Osnovna šola Šmartno pod Šmarno goro 50,5 38
7. razred Leon Zafošnik Potočnik Marija Zore Osnovna šola Simona Jenka 50,5 38
7. razred Neža Rikke Rutar Sandra Palcich Osnovna šola "Jožeta Krajca" Rakek 50,5 38
7. razred Karolina Jere Tihana Smolej Osnovna šola Naklo 50,5 38
7. razred Larisa Lavrih Ana Rebič Černe Osnovna šola Louisa Adamiča Grosuplje 50,5 38
7. razred Eva Šolinc Anja Smrtnik Osnovna šola Franceta Bevka, Ljubljana 50,5 38
7. razred Rok Dubravica Dragan Raičevič Osnovna šola Kamnica 50,5 38
7. razred Ana Dovžan Jekovec Alenka Osnovna šola Tržič 50,5 38
7. razred Matic Cimerman Romana Kočevar Osnovna šola Mirana Jarca Črnomelj 50 46
7. razred Klara Kovač Irena Zeme Osnovna šola Primoža Trubarja Laško 50 46
7. razred Zala Rogič Nataša Frigelj Osnovna šola dr. Jožeta Toporišiča Dobova 50 46
7. razred Sara Fras Alenka Jurančič Osnovna šola Matije Valjavca Preddvor 50 46
7. razred Gabriel Pagliaruzzi Jasmina Petek Pelcl Osnovna šola Ljudski vrt 50 46
7. razred Žana Utenkar Nataša Zupančič Osnovna šola Gabrovka - Dole 50 46
7. razred Lovro Perše Alja Ogrinc Osnovna šola Ivana Cankarja Vrhnika 50 46
7. razred Vesna Bregar Pavlin Andreja Kozina Osnovna šola Vrhovci 50 46
7. razred Anja Kordež Katja Krivec Osnovna šola Koroški jeklarji Ravne na Koroškem 50 46
7. razred Matevž Ašenberger Marija Vaš Osnovna šola Griže 50 46
7. razred Jakob Irt Marko Glavan Osnovna šola Drska 49,5 56
7. razred Tim Novak Ines Štular Osnovna šola Ledina 49,5 56
7. razred Ajda Vozelj Andrej Plešej Osnovna šola Milana Majcna Šentjanž 49,5 56
7. razred Sara Jankulija Nada Potočnik Osnovna šola bratov Polančičev Maribor 49,5 56
7. razred Mia Močilnikar Astrid Žibert Osnovna šola Gradec Litija 49,5 56
7. razred JAŠA UNGER Lidija Jug Osnovna šola Sladki Vrh 49,5 56
7. razred Anej Firšt Jana Draksler Osnovna šola Frana Kranjca Celje 49 62
7. razred Helena Škrlep Ajda Opeka Osnovna šola Mengeš 49 62
7. razred TAJA GRAMC Sabina Oven Osnovna šola Antona Martina Slomška Vrhnika 49 62
7. razred Larisa Robič Urška Golob Osnovna šola Janka Glazerja Ruše 49 62

Dobitniki srebrnega priznanja na državnem tekmovanju logike za 7. razred. Za dosego priznanja je bilo potrebno zbrati najmanj 43 točk.

Dobitniki bronastega priznanja na tekmovanju iz znanja logike za dijake

Dobitniki bronastega priznanja na tekmovanju iz znanja logike za učence

 

Čestitke vsem dobitnikom priznanj!
Vsi v pričakovanju začetka tekmovanja
Reši gobelin