Rezultati

Rezultati tekmovanja 2021/22

Rezultati tekmovanja iz logike za študente v šol. l. 2021/22

Dobitniki srebrnega priznanja na državnem tekmovanju iz logike za učence 8. in 9. razreda v šol. l. 2021/2022 (za priznanje je bilo potrebo osvojiti  najmanj 24.5 točke)

Dobitniki srebrnega priznanja na državnem tekmovanju iz logike za dijake v šol. l. 2021/2022 (potrebne točke: 1.letnik 37,5; 2.letnik 42,5; 3. letnik 33; 4. letnik 33,5)

Dobitniki brona na regijskem tekmovanju za 8. in 9. razred

Dobitniki zlatega priznanja na tekmovanju dijakov

Skupina Tekmovalec Mentor Šola Točke Mesto
1. letnik Maša Mežnar Jana Mahnič Šterling Gimnazija Koper 63,5 1
1. letnik Tjaša Novak Mitja Bončina Gimnazija in srednja šola Kočevje 63,5 1
1. letnik Jana Bastič Lea Turnšek Gimnazija Celje - Center 62,5 3
1. letnik Patricia Király Urška Rihtaršič Gimnazija Bežigrad 61,5 4
1. letnik Živa Likar Kramberger Mateja Tomažič Srednja vzgojiteljska šola, gimnazija in umetniška gimnazija Ljubljana 61,5 4
1. letnik Tomaž Holc Alenka Šuman Irgolič Gimnazija Ptuj 61 6
1. letnik Ajda Gramc Mateja Tomažič Srednja vzgojiteljska šola, gimnazija in umetniška gimnazija Ljubljana 56,5 7
1. letnik Domen Kavčič Urška Ogrinc Zavod sv. Frančiška Saleškega za vzgojo, izobraževanje in kulturne dejavnosti 56 8
1. letnik Ožbej Markun Franc Rozman Gimnazija Kranj 55,5 9
1. letnik Kaja Supej Savina Brcar Gimnazija Bežigrad 55 10
1. letnik Ema Kragelj Petra Drnovšček Gimnazija Tolmin 53 11
1. letnik Ema Kragelj Petra Drnovšček Gimnazija Tolmin 53 11
1. letnik Teo Škrabič Nives Mihelič Erbežnik Gimnazija Vič 52,5 13
1. letnik Nika Videnšek Podgorelec Bojana Dvoržak Gimnazija Bežigrad 52 14
1. letnik Domen Osterman Rok Škufca Gimnazija Kranj 51,5 15
1. letnik Lara Stoilov Spasova Mojca Lokar Gimnazija Kranj 51 16
1. letnik Luka Ogrinc Urška Ogrinc Zavod sv. Frančiška Saleškega za vzgojo, izobraževanje in kulturne dejavnosti 51 16
1. letnik Sara Ferreira Manca Čadež Gimnazija Škofja Loka 50,5 18
1. letnik Manca Pristavec Dušan Kavka Gimnazija in srednja šola Rudolfa Maistra Kamnik 50,5 18
1. letnik Žiga Vučajnk Alojz Robnik I. gimnazija v Celju 50,5 18
2. letnik Lana Koren Vojko Brantuša II. gimnazija Maribor 71 1
2. letnik Peter Andolšek Urška Markun Gimnazija Bežigrad 69,5 2
2. letnik Barbara Kropec Vesna Zmazek Gimnazija Ptuj 68 3
2. letnik Filip Zver Natalija Horvat Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer 64 4
2. letnik Liza Knez Milan Zeman Zavod sv. Stanislava, Škofijska klasična gimnazija 63,5 5
2. letnik Rok Perko Karin Kastelic Elektrotehniško-računalniška strokovna šola in gimnazija Ljubljana 63,5 5
2. letnik Sofija Štefan Irena Fabič Petrač Gimnazija Koper 61 7
2. letnik Bor Kavčič Petra Drnovšček Gimnazija Tolmin 60,5 8
2. letnik Tinkara Bostič Urška Markun Gimnazija Bežigrad 60,5 8
2. letnik Nuša Ornik Vojko Brantuša II. gimnazija Maribor 60 10
2. letnik Luka Golob Šajn Urška Markun Gimnazija Bežigrad 60 10
2. letnik Oskar Čuk Urška Markun Gimnazija Bežigrad 59 12
2. letnik Lan Sraka Bojana Dvoržak Gimnazija Bežigrad 59 12
2. letnik Val Bajc Urška Ogrinc Zavod sv. Frančiška Saleškega za vzgojo, izobraževanje in kulturne dejavnosti 58 14
2. letnik Tina Hrastar Anže Zupanec Gimnazija Bežigrad 56,5 15
2. letnik Vita Kompare Alojz Čotar Šolski center Srečka Kosovela Sežana, Gimnazija in ekonomska šola 55 16
2. letnik Luka Vaupot Simona Vreš Šolski center Ravne na Koroškem, Gimnazija Ravne na Koroškem 54 17
2. letnik Veronika Klemenčič Manca Čadež Gimnazija Škofja Loka 54 17
2. letnik Petra Zadravec Vojko Brantuša II. gimnazija Maribor 54 17
3. letnik Vita Korošin Vilko Domajnko Gimnazija Bežigrad 62,5 1
3. letnik Lovro Lotrič Barbara Kušar Gimnazija Kranj 58 2
3. letnik Nika Šimnovec Manca Čadež Gimnazija Škofja Loka 57 3
3. letnik Pia Vrečko Manca Čadež Gimnazija Škofja Loka 55 4
3. letnik Samo Bobnar Manca Čadež Gimnazija Škofja Loka 53,5 5
3. letnik Lovro Klinc Natalija Zver Gimnazija Litija 53 6
3. letnik Urška Končar Milan Zeman Zavod sv. Stanislava, Škofijska klasična gimnazija 53 6
3. letnik Taja Šebenik Hanka Lebič Gimnazija Vič 53 6
3. letnik Fiona Vodopivec Helena Skaza Birk Šolski center Slovenske Konjice-Zreče, Gimnazija Slovenske Konjice 52,5 9
3. letnik Sara Žnidar Mojca Lokar Gimnazija Kranj 51,5 10
3. letnik Benjamin Kutnar Matko Peteh Srednja šola Josipa Jurčiča Ivančna Gorica 51,5 10
3. letnik Tjaša Rupar Manca Čadež Gimnazija Škofja Loka 51 12
3. letnik Jana Likar Ivanov Matjaž Trošt Srednja šola Veno Pilon Ajdovščina 50,5 13
3. letnik Staša Korpič Vojko Brantuša II. gimnazija Maribor 50,5 13
3. letnik Neca Camlek Vilko Domajnko Gimnazija Bežigrad 50 15
3. letnik Matija Omahen Irena Kovač Gregorčič Gimnazija in ekonomska srednja šola Trbovlje 50 15
3. letnik Lara Rozman Savina Brcar Gimnazija Bežigrad 50 15
3. letnik Nika Zavašnik Mojca Lokar Gimnazija Kranj 49,5 18
3. letnik Alina Podlesek Vanja Špelko Gimnazija Vič 49 19
3. letnik Ivanka Žaberl Sonja Denša I. gimnazija v Celju 48 20
3. letnik Žan Grčar Savina Brcar Gimnazija Bežigrad 48 20
4. letnik Rok Tadej Brunšek Silvestra Jevšenak Šolski center Velenje, Gimnazija 70 1
4. letnik Anja Rupnik Nataša Šuligoj Gimnazija Vič 65 2
4. letnik Katja Andolšek Nada Harb Gimnazija Bežigrad 64,5 3
4. letnik Ema Razingar Milan Zeman Zavod sv. Stanislava, Škofijska klasična gimnazija 62,5 4
4. letnik Rok Šantl Tatjana Levstek Gimnazija Ledina 57,5 5
4. letnik Aljaž Sovič Silvestra Jevšenak Šolski center Velenje, Gimnazija 56,5 6
4. letnik Maja Ermenc Miro Skalicky Gimnazija Celje - Center 55 7
4. letnik Primož Povše Alojz Robnik I. gimnazija v Celju 54 8
4. letnik Eva Zavec Urška Markun Gimnazija Bežigrad 53,5 9
4. letnik Luka Ponikvar Mojca Novoselec Srednja šola za farmacijo, kozmetiko in zdravstvo 53,5 9
4. letnik Matej Traven Marta Zabret Gimnazija in srednja šola Rudolfa Maistra Kamnik 52,5 11
4. letnik Maja Leskovar Alenka Šuman Irgolič Gimnazija Ptuj 52,5 11
4. letnik Matic Kremžar Urška Markun Gimnazija Bežigrad 52 13
4. letnik Domen Jurkovič Romana Vrtačič Gimnazija Vič 51,5 14
4. letnik Nik Milek Urška Markun Gimnazija Bežigrad 51 15
4. letnik Patrik Potočnik Manca Čadež Gimnazija Škofja Loka 51 15
4. letnik Sara Gradišek Maja Breznik Kuklec Gimnazija Šiška 49 17
4. letnik Neo Mistral Vilko Domajnko Gimnazija Bežigrad 48,5 18
4. letnik Ana Zajec Milan Zeman Zavod sv. Stanislava, Škofijska klasična gimnazija 48 19
4. letnik Rebeka Stres Milan Zeman Zavod sv. Stanislava, Škofijska klasična gimnazija 48 19

 

Dobitniki zlatega priznanja v 8. in 9. razredu

Skupina Tekmovalec Mentor Šola Točke Mesto
8. razred Dora Ivana Šega Teja Koprivc Osnovna šola Valentina Vodnika 52,5 1
8. razred Neža Juvančič Ajda Opeka Osnovna šola Mengeš 51 2
8. razred Aljaž Bratkovič Odar Virág Tadina Bence Dvojezična osnovna šola I Lendava 49 3
8. razred Jure Breskvar Marjanca Komar Osnovna šola Franceta Prešerna Kranj 48,5 4
8. razred ŠPELA BRINC Anja Golobič Osnovna šola Loka Črnomelj 47 5
8. razred Zarja Mahnič Petra Cokan Klabjan Osnovna šola Dušana Bordona Semedela-Koper 46,5 6
8. razred Nejc Škaper Anita Nemec Osnovna šola Sveti Jurij 46 7
8. razred Pino Juvan Vene Ana Rozman Osnovna šola Drska 46 7
8. razred Žiga Čibej Klavdija Kresnik Osnovna šola Sostro 46 7
8. razred Maks Jelovčan Rok Jamnik Osnovna šola Medvode 45,5 10
8. razred Lenart Skudnik Nataša Podojsteršek Osnovna šola Mežica 45,5 10
8. razred Živa Goričan Rafaela Voglar Osnovna šola Draga Kobala Maribor 45,5 10
8. razred Alisa Kotelevska Polona Brečko Osnovna šola Tabor I Maribor 45 13
8. razred Dino Đonlagić Tanja Mlaker Osnovna šola Bojana Ilicha Maribor 45 13
8. razred Pika Gorenc Ajda Opeka Osnovna šola Mengeš 44,5 15
8. razred Ivan Tušek Monika Čemažar Osnovna šola Železniki 44,5 15
8. razred Maja Menart Dina Rudolf Osnovna šola Idrija 44,5 15
8. razred Žiga Kozjek Simona Ostović Osnovna šola Orehek Kranj 44 18
8. razred Jurij Bregar Aleš Ravnjak Osnovna šola Kolezija 44 18
8. razred Jošt Ivanuša Silva Kolman Osnovna šola Trnovo 43,5 20
8. razred Primož Markovič Mojca Maček Osnovna šola Milana Šuštaršiča 43,5 20
8. razred Brina Kosmač Mariša Tripković Osnovna šola Milana Šuštaršiča 43 22
8. razred Klemen Korče Lara Vereš Osnovna Šola Notranjski odred Cerknica, podružnica "11. maj" Grahovo 43 22
8. razred Neli Stankovič Anja Beloševič Osnovna šola Polzela 43 22
8. razred Pia Klun Nuša Zagorc Osnovna šola Gornja Radgona 42,5 25
8. razred Miha Ogrinc Vida Čampa Osnovna šola dr. Ivan Prijatelj Sodražica 42 26
8. razred Jan Resman Irma Bertoncelj Kordež Osnovna šola Antona Tomaža Linharta Radovljica 42 26
8. razred Alma Medjugorac Menendez Helena Kurent Osnovna šola Prežihovega Voranca 42 26
8. razred LUČKA KRAJNC Brigita Krulec I. osnovna šola Žalec 42 26
8. razred Tine Šalamon Peter Škofič Osnovna šola III Murska Sobota 41,5 30
8. razred Lara Eržen Justina Repina Osnovna šola Stražišče Kranj 41,5 30
8. razred Matevž Kuhelj Željka Mihić Osnovna šola Polje 41 32
8. razred Jakob Kobolt Nataša Podojsteršek Osnovna šola Mežica 41 32
8. razred Emilija Šebök Mateja Trplan Osnovna šola II Murska Sobota 41 32
8. razred Anže Lenart Irena Turičnik Prva osnovna šola Slovenj Gradec 41 32
8. razred Lana Dujič Alenka Doria Peternel Osnovna šola Franceta Bevka, Ljubljana 41 32
8. razred Manca Fortuna Mitja Kos Osnovna šola Valentina Vodnika 40,5 37
8. razred Miha Bobovnik Inez Ceglar Osnovna šola Vič 40 38
8. razred Katarina Estera Vratuša Ana Hriberšek Zavod sv. Stanislava, Osnovna šola Alojzija Šuštarja 40 38
8. razred Tjaša Rojht Nataša Petelin Osnovna šola Malečnik 40 38
9. razred Mark Dolžan Marjana Grošelj Osnovna šola Komenda Moste 55 1
9. razred Martin Alojz Flisar Danijela Sanja Berložnik Osnovna šola narodnega heroja Maksa Pečarja Črnuče 54 2
9. razred Mark Peterlin Tasev Breda Markelj Osnovna šola Staneta Žagarja Kranj 52 3
9. razred Anže Kopač Petra Zakrajšek Osnovna šola Žiri 51,5 4
9. razred Ema Kerže Bernardka Kastelic Osnovna šola narodnega heroja Maksa Pečarja Črnuče 51 5
9. razred Val Srabotič Lidija Šuštar Osnovna šola Vodice 50 6
9. razred David Ahec Ksenija Smogavec Osnovna šola dr. Jožeta Pučnika Črešnjevec 49 7
9. razred Sašo Mörec Mira Ambruš Osnovna šola I Murska Sobota 49 7
9. razred David Knez Jožica Šubelj Osnovna šola Kašelj 49 7
9. razred Anika Rode Marjana Grošelj Osnovna šola Komenda Moste 48,5 10
9. razred Jakob SLAK Marija Ločniškar Osnovna šola Pirniče 48 11
9. razred Naja Oblak Marjana Grošelj Osnovna šola Komenda Moste 48 11
9. razred Tjaša Možina Goran Ivetić Osnovna šola Spodnja Šiška 48 11
9. razred Polona Kerznar Sanja Ograjenšek Osnovna šola Frana Kocbeka Gornji Grad 47,5 14
9. razred Juvencij Kalan Urša Žitko Osnovna šola Koseze 47,5 14
9. razred Ajd Hodžar Lidija Šuštar Osnovna šola Vodice 47,5 14
9. razred Domen Stare Katja Presetnik Osnovna šola Vide Pregarc 47,5 14
9. razred Anže Markovič Dragana Jurić Osnovna šola Milana Šuštaršiča 47 18
9. razred Din Hairlahović Robert Osolnik Osnovna šola Venclja Perka 47 18
9. razred Anja Gornik Andreja Marucelj Štrus Osnovna šola Oskarja Kovačiča 47 18
9. razred Matic Izak Teja Koprivc Osnovna šola Valentina Vodnika 46,5 21
9. razred Maša Tušar Tinkara Rojko Osnovna šola Tabor Logatec 46,5 21
9. razred Sara Frelih Tihana Smolej Osnovna šola Naklo 46,5 21
9. razred Nejc Rogina Ana Nuša Rigler Osnovna šola Škofljica 46 24
9. razred Zala Končan Nataša Plavčak Osnovna šola Horjul 46 24
9. razred Tifani Bergel Jožica Višnar Osnovna šola 16. decembra Mojstrana 46 24
9. razred Nik Strommer Sešel Tanja Mencin Osnovna šola Raka 45,5 27
9. razred Anja Koritnik Bernarda Slodnjak Pernek Osnovna šola Janka Padežnika Maribor 45,5 27
9. razred Aljaž Ambrožič Metka Jemec Osnovna šola prof. dr. Josipa Plemlja Bled 45,5 27
9. razred Katja Prijanovič Inez Ceglar Osnovna šola Vič 45,5 27
9. razred Domen Halužan Mateja Rezar Ulaga Osnovna šola Hruševec Šentjur 45 31
9. razred Lara Drobnič Marjeta Košir Osnovna šola Notranjski odred Cerknica 45 31
9. razred Aljaž Šolar Maja Vreček Osnovna šola Janeza Puharja Kranj-Center 44,5 33
9. razred Dominik Vasle Uroš Medar Osnovna šola Danile Kumar 44 34
9. razred Laura Vehovar Marko Pongračič Osnovna šola Toneta Čufarja Maribor 44 34
9. razred Urh Šajtegel Urška Juričinec Osnovna šola Olge Meglič Ptuj 44 34
9. razred Enej Lah Pečnik Karin Armič Osnovna šola Dobrova 43,5 37
9. razred Maša Neja Golob Marina Mokotar Osnovna šola Tončke Čeč 43,5 37
9. razred Igor Ahec Ksenija Smogavec Osnovna šola dr. Jožeta Pučnika Črešnjevec 43,5 37
9. razred Tibor Hvala Gregor Žagar Osnovna šola Valentina Vodnika 43,5 37
9. razred Ema Božič Jana Gabrovšek Šebenik Osnovna šola Log - Dragomer 43,5 37
9. razred Matic Jakšič Bernardka Kastelic Osnovna šola narodnega heroja Maksa Pečarja Črnuče 43 42
9. razred Manca Peternel Miha Bašelj Osnovna šola Zadobrova 43 42
9. razred MACA CAMLEK TEJA BERGANT Osnovna šola Cvetka Golarja Škofja Loka 43 42
9. razred Dante Lampreht Zenzerović Uroš Medar Osnovna šola Danile Kumar 42 45
9. razred Zarja Čibej Klavdija Kresnik Osnovna šola Sostro 42 45
9. razred Živa Jemenšek Anica Zarnec Osnovna šola Lenart 42 45
9. razred Zala Vnuk Simona Pestotnik Osnovna šola Riharda Jakopiča 42 45
9. razred Gregor Samsa Helena Delak Osnovna šola Miroslava Vilharja Postojna 41,5 49
9. razred Nejc Krašna Evgenija Godnič Osnovna šola Šturje Ajdovščina 41,5 49
9. razred Rok Tisnikar Marija Gorup Osnovna šola Antona Ukmarja Koper 41,5 49

 

Dobitniki zlatega priznanja v 7. razredu

Skupina Tekmovalec Mentor Šola Točke Mesto
7. razred Marko Kosanović Vilma Grilj Osnovna šola Rodica 58 1
7. razred Lucija Kutin Mišo Krog Osnovna šola Miška Kranjca Ljubljana 58 1
7. razred Ana Kopitar Urška Trošt Osnovna šola Škofljica, Podružnična šola Lavrica 57 3
7. razred David Osojnik Vida Čampa Osnovna šola dr. Ivan Prijatelj Sodražica 56,5 4
7. razred Gala Aurednik Aleksandra Goljat Osnovna šola Pohorskega odreda Slovenska Bistrica 56,5 4
7. razred Cora Chowdhury Pukšič Teja Demič Osnovna šola Kolezija 55 7
7. razred Elizabeta Plut Tihana Smolej Osnovna šola Naklo 55 7
7. razred Karin Umek Robert Osolnik Osnovna šola Venclja Perka 55 7
7. razred Taja Berkopec Mariša Tripković Osnovna šola Milana Šuštaršiča 55 7
7. razred Meta Heric Zlatka Hartman Osnovna šola Selnica ob Dravi 55 7
7. razred Tinkara Bučar Tatjana Majdič Osnovna šola Janka Modra, Dol pri Ljubljani 54,5 12
7. razred Ema Turnšek Petra Ramšak Drozg I. osnovna šola Celje 54,5 12
7. razred Lara Šink Neja Zubčič Osnovna šola Predoslje Kranj 54,5 12
7. razred Sanja Rožanec Gregor Ivanšek Osnovna šola Jurija Vege 54,5 12
7. razred Ronja Tomazin Lucija Gračner Osnovna šola Šmarje pri Kopru 53,5 16
7. razred Niko Habinc Andreja Marucelj Štrus Osnovna šola Oskarja Kovačiča 53,5 16
7. razred Tea Wallner Mojca Gutnik Osnovna šola dr. Ivana Korošca Borovnica 53,5 16
7. razred Jernej Bregar Astrid Žibert Osnovna šola Gradec Litija 53 19
7. razred Marcel Juršič Uroš Medar Osnovna šola Danile Kumar 52,5 20
7. razred Kaja Mar Stanka Črček Osnovna šola Ivanjkovci 52,5 20
7. razred Lia Pinoza Matevž Ocvirk Osnovna šola Blanca 52,5 20
7. razred Metka Zupančič Marko Glavan Osnovna šola Drska 52,5 20
7. razred Andraž Čadež Nataša Šircelj Osnovna šola Šmartno pod Šmarno goro 52 24
7. razred Matej Gorenc Andrej Prah Osnovna šola Šmihel 52 24
7. razred Maja Miklavčič Špela Frantar Osnovna šola Škofja Loka-Mesto 52 24
7. razred Tina Petkovšek Urša Žitko Osnovna šola Koseze 51,5 27
7. razred Timotej Drobnič Mihaela Kljun Osnovna šola Vodmat 51,5 27
7. razred Auri Čučnik Nina Gros Osnovna šola Davorina Jenka Cerklje na Gorenjskem 51,5 27
7. razred Julija Liza Kozinc Nataša Podojsteršek Osnovna šola Mežica 51,5 27
7. razred Brina Verovnik Andreja Kozina Osnovna šola Vrhovci 51,5 27
7. razred Neja Tolar Maruša Vrhovnik Osnovna šola Stražišče Kranj 51 32
7. razred Ana Jerala Anja Šmid Pustoslemšek Osnovna šola Orehek Kranj 51 32
7. razred ŽAN AVGUŠTIN TEJA BERGANT Osnovna šola Cvetka Golarja Škofja Loka 51 32
7. razred Jaka Taljat Nataša Rejc Osnovna šola Dušana Muniha 51 32
7. razred Stela Petrinić Jožef Senekovič Osnovna šola Bojana Ilicha Maribor 51 32
7. razred Tara Bregant Goran Ivetić Osnovna šola Spodnja Šiška 51 32
7. razred Mark Frolov Nataša Šircelj Osnovna šola Šmartno pod Šmarno goro 50,5 38
7. razred Leon Zafošnik Potočnik Marija Zore Osnovna šola Simona Jenka 50,5 38
7. razred Neža Rikke Rutar Sandra Palcich Osnovna šola "Jožeta Krajca" Rakek 50,5 38
7. razred Karolina Jere Tihana Smolej Osnovna šola Naklo 50,5 38
7. razred Larisa Lavrih Ana Rebič Černe Osnovna šola Louisa Adamiča Grosuplje 50,5 38
7. razred Eva Šolinc Anja Smrtnik Osnovna šola Franceta Bevka, Ljubljana 50,5 38
7. razred Rok Dubravica Dragan Raičevič Osnovna šola Kamnica 50,5 38
7. razred Ana Dovžan Irena Žnidarič Osnovna šola Tržič 50,5 38
7. razred Matic Cimerman Romana Kočevar Osnovna šola Mirana Jarca Črnomelj 50 46
7. razred Klara Kovač Irena Zeme Osnovna šola Primoža Trubarja Laško 50 46
7. razred Zala Rogič Nataša Frigelj Osnovna šola dr. Jožeta Toporišiča Dobova 50 46
7. razred Sara Fras Alenka Jurančič Osnovna šola Matije Valjavca Preddvor 50 46
7. razred Gabriel Pagliaruzzi Jasmina Petek Pelcl Osnovna šola Ljudski vrt 50 46
7. razred Žana Utenkar Nataša Zupančič Osnovna šola Gabrovka - Dole 50 46
7. razred Lovro Perše Alja Ogrinc Osnovna šola Ivana Cankarja Vrhnika 50 46
7. razred Vesna Bregar Pavlin Andreja Kozina Osnovna šola Vrhovci 50 46
7. razred Anja Kordež Katja Krivec Osnovna šola Koroški jeklarji Ravne na Koroškem 50 46
7. razred Matevž Ašenberger Marija Vaš Osnovna šola Griže 50 46
7. razred Jakob Irt Marko Glavan Osnovna šola Drska 49,5 56
7. razred Tim Novak Ines Štular Osnovna šola Ledina 49,5 56
7. razred Ajda Vozelj Andrej Plešej Osnovna šola Milana Majcna Šentjanž 49,5 56
7. razred Sara Jankulija Nada Potočnik Osnovna šola bratov Polančičev Maribor 49,5 56
7. razred Mia Močilnikar Astrid Žibert Osnovna šola Gradec Litija 49,5 56
7. razred JAŠA UNGER Lidija Jug Osnovna šola Sladki Vrh 49,5 56
7. razred Anej Firšt Jana Draksler Osnovna šola Frana Kranjca Celje 49 62
7. razred Helena Škrlep Ajda Opeka Osnovna šola Mengeš 49 62
7. razred TAJA GRAMC Sabina Oven Osnovna šola Antona Martina Slomška Vrhnika 49 62
7. razred Larisa Robič Urška Golob Osnovna šola Janka Glazerja Ruše 49 62

Dobitniki srebrnega priznanja na državnem tekmovanju logike za 7. razred. Za dosego priznanja je bilo potrebno zbrati najmanj 43 točk.

Dobitniki bronastega priznanja na tekmovanju iz znanja logike za dijake

Dobitniki bronastega priznanja na tekmovanju iz znanja logike za učence (učenci 8. in 9. razredov prejmejo priznanje za sodelovanje, pod enakii pogoji kot ostali bron)

 

Čestitke vsem dobitnikom priznanj!
Vsi v pričakovanju začetka tekmovanja
Reši gobelin