Rezultati

Rezultati 2019/20

Dobitniki zlatega priznanja iz logike 2019/20

Zlato priznanje - dijaki

Skupina Tekmovalec Mentor Šola Točke Mesto
1. letnik Katarina Grilj Primož Riegler Srednja šola Slovenska Bistrica 78,00 1
1. letnik Hana Jakovac Nevenka Jerebica Gimnazija Koper 77,00 2
1. letnik Erik Červek Roškarič Vojko Brantuša II. gimnazija Maribor 76,50 3
1. letnik Lenart Dolinar Vilko Domajnko Gimnazija Bežigrad 75,50 4
1. letnik Urška Končar Milan Zeman Zavod sv. Stanislava za vzgojo, izobraževanje in kulturne dejavnosti 74,50 5
1. letnik Ivana Horvat Mojca Rangus Gimnazija Novo mesto 73,50 6
1. letnik Manja Leban Tatjana Pivk Gimnazija Jurija Vege Idrija 73,50 6
1. letnik Samo Volovšek Kristijan Kocbek I. gimnazija v Celju 73,00 8
1. letnik Ema Frančeškin Mojca Zgonik Bizjak Gimnazija Nova Gorica 71,00 9
1. letnik Pia Vrečko Eva Jug Gimnazija Škofja Loka 70,50 10
1. letnik Alica Muratović Romih Bojana Dvoržak Gimnazija Bežigrad 70,00 11
1. letnik Alexander Gaydukov Marco Apollonio Gimnazija-Ginnasio Gian Rinaldo Carli Capodistria-Koper 68,50 12
1. letnik Jakob Burja Srečko Polanc Gimnazija Jesenice 68,00 13
1. letnik Tadeja Vodnik Urša Pertot Gimnazija Kranj 68,00 13
1. letnik Luka Podvršnik Lilijana Petek Prva gimnazija Maribor 67,00 15
1. letnik Taja Šebenik Hanka Lebič Gimnazija Vič 67,00 15
1. letnik Matija Derganc Hanka Lebič Gimnazija Vič 66,00 17
1. letnik Lara Rozman Savina Brcar Gimnazija Bežigrad 66,00 17
1. letnik Jedrt Šinkovec Eva Jug Gimnazija Škofja Loka 66,00 17
1. letnik Jan Marn Vilko Domajnko Gimnazija Bežigrad 65,50 20
1. letnik Marija Judež Mojca Rangus Gimnazija Novo mesto 64,00 21
1. letnik Samo Krejan Bojana Dvoržak Gimnazija Bežigrad 63,00 22
1. letnik Lovro Lotrič Mojca Lokar Gimnazija Kranj 62,50 23
1. letnik Luka Hodnik Stanislav Šenveter Gimnazija Ptuj 62,50 23
1. letnik Bezjak Bono Mateja Šilak Gimnazija Ptuj 62,00 25
1. letnik Tjaša Rupar Eva Jug Gimnazija Škofja Loka 62,00 25
1. letnik Gašper Vrtačnik Vesna Zmazek Gimnazija Ptuj 61,00 27
1. letnik Jaša Krevh Hanka Lebič Gimnazija Vič 60,50 28
1. letnik Neja Kramer Marino Pavletič Gimnazija Bežigrad 60,00 28
1. letnik Jan Novak Nino Golčman Šolski center Velenje, Elektro in računalniška šola 60,00 28
2. letnik Luka Ponikvar Mojca Novoselec Srednja šola za farmacijo, kozmetiko in zdravstvo 77,00 1
2. letnik Anara Nemanič Tatjana Dermota Gimnazija Kranj 75,50 2
2. letnik David Gobec Urška Markun Gimnazija Bežigrad 73,50 3
2. letnik Ema Razingar Milan Zeman Zavod sv. Stanislava za vzgojo, izobraževanje in kulturne dejavnosti 72,00 4
2. letnik Matic Kremžar Urška Markun Gimnazija Bežigrad 69,50 5
2. letnik Urh Vrecl Vojko Brantuša II. gimnazija Maribor 69,00 6
2. letnik Domen Jurkovič Romana Vrtačič Gimnazija Vič 67,50 7
2. letnik Andraž Hribernik Mateja Frangež Herman Šolski center Celje, Gimnazija Lava 67,50 7
2. letnik Rok Tadej Brunšek Silvestra Jevšenak Šolski center Velenje, Gimnazija 67,00 9
2. letnik Matija Likar Vojko Brantuša II. gimnazija Maribor 66,50 10
2. letnik Anja Rupnik Nataša Šuligoj Gimnazija Vič 65,50 11
2. letnik Blaž Kavčič Srečko Polanc Gimnazija Jesenice 65,00 12
2. letnik Tia Vita Ćurčić Tatjana Dermota Gimnazija Kranj 65,00 12
2. letnik Jure Kalan Urška Markun Gimnazija Bežigrad 62,50 14
2. letnik Lina Lengar Nada Harb Gimnazija Bežigrad 62,50 14
2. letnik Matej Traven Marta Zabret Gimnazija in srednja šola Rudolfa Maistra Kamnik 61,50 16
2. letnik Maj Blažič Marta Zabret Gimnazija in srednja šola Rudolfa Maistra Kamnik 61,00 17
2. letnik Katja Andolšek Nada Harb Gimnazija Bežigrad 60,00 18
2. letnik Luka Stražišar Romana Vrtačič Gimnazija Vič 59,50 19
2. letnik Tonja Venek Polona Jurkovšek Gimnazija Celje - Center 59,50 19
2. letnik Marta Lajevec Tjaša Novak Lavriša Zavod sv. Frančiška Saleškega za vzgojo, izobraževanje in kulturne dejavnosti 59,00 21
2. letnik Nika Krivic Bojana Dvoržak Gimnazija Bežigrad 59,00 21
2. letnik Krištof Trček Romana Vrtačič Gimnazija Vič 59,00 21
2. letnik Luka Iosif Kelaidis Simona Ledinek Šolski center Ravne na Koroškem, Gimnazija Ravne na Koroškem 59,00 21
2. letnik Benjamin Bajd Tatjana Dermota Gimnazija Kranj 58,50 25
2. letnik Miha Kapš Jernej Ban Gimnazija Novo mesto 58,00 26
2. letnik Tilen Šket Kristijan Kocbek I. gimnazija v Celju 57,50 27
3. letnik Lev Podbregar Lucijana Kračun Berc Šolski center Celje, Gimnazija Lava 87,50 1
3. letnik Urša Mati Djuraki Jasna Kos Gimnazija Bežigrad 79,00 2
3. letnik Sara Mihalič Benjamin Tomažič Zavod sv. Frančiška Saleškega za vzgojo, izobraževanje in kulturne dejavnosti 76,00 3
3. letnik Katarina Vrbinc Benjamin Tomažič Zavod sv. Frančiška Saleškega za vzgojo, izobraževanje in kulturne dejavnosti 75,50 4
3. letnik Lina Jenšac Vojko Brantuša II. gimnazija Maribor 74,50 5
3. letnik Taja Atelšek Brigita Mastnak Šolski center Celje, Srednja šola za strojništvo, mehatroniko in medije 73,00 6
3. letnik Gašper Glinšek Silvestra Jevšenak Šolski center Velenje, Gimnazija 70,00 7
3. letnik Simon Bukovšek Barbara Kušar Gimnazija Kranj 70,00 7
3. letnik Žiga Kmecl Urška Rihtaršič Gimnazija Bežigrad 69,50 9
3. letnik Julija Klančič Ana Kretič Mamič Gimnazija Nova Gorica 68,50 10
3. letnik Jure Majcen Biserka Ledinšek Šolski center Velenje, Elektro in računalniška šola 67,00 11
3. letnik Anže Goršek Marjetka Herodež Šolski center Velenje, Elektro in računalniška šola 66,50 12
3. letnik Ivana Nagode Matjaž Pertot Gimnazija Kranj 66,00 13
3. letnik Zala GRUNTAR Alojz Grahor Škofijska gimnazija Vipava 64,50 14
3. letnik Mateja Burnik Vanja Špelko Gimnazija Vič 64,50 14
3. letnik Katja Jevšenak Silvestra Jevšenak Šolski center Velenje, Gimnazija 64,50 14
3. letnik Gregor Globevnik Tatjana Dermota Gimnazija Kranj 64,50 14
3. letnik Luka Gorjan Gregor Kopinč Gimnazija Brežice 64,00 18
3. letnik Eva Novak Kristijan Kocbek I. gimnazija v Celju 63,00 19
3. letnik Živa Strgar Mateja Tomažič Srednja vzgojiteljska šola in gimnazija Ljubljana 63,00 19
4. letnik Gašper Struna Matko Peteh Srednja šola Josipa Jurčiča Ivančna Gorica 81,50 1
4. letnik Luka Horjak Kristijan Kocbek I. gimnazija v Celju 81,00 2
4. letnik Pija Kapš Jernej Ban Gimnazija Novo mesto 79,00 3
4. letnik Helena Potočnik Matjaž Pertot Gimnazija Kranj 78,00 4
4. letnik Gabi Porenta Tatjana Dermota Gimnazija Kranj 77,50 5
4. letnik Ema Kavčič Romana Vrtačič Gimnazija Vič 75,00 6
4. letnik Urša Konda Tilen Šetina Srednja šola Črnomelj 74,00 7
4. letnik Matej KOMPARA Alojz Grahor Škofijska gimnazija Vipava 74,00 7
4. letnik Gašper Jug Urška Markun Gimnazija Bežigrad 73,00 9
4. letnik Tjaša Šuc Kristijan Kocbek I. gimnazija v Celju 70,00 10
4. letnik Tevž Lotrič Aljoša Brlogar Gimnazija Kranj 69,00 11
4. letnik Gašper Košir Aljoša Brlogar Gimnazija Kranj 68,50 12
4. letnik Alma Pleteršek Anja Rožič Konservatorij za glasbo in balet Ljubljana 68,50 12
4. letnik Lovro Verk Vojko Brantuša II. gimnazija Maribor 66,00 14
4. letnik Mark Grm Vilko Domajnko Gimnazija Bežigrad 65,50 15
4. letnik Tina Jurkošek Silvestra Jevšenak Šolski center Velenje, Gimnazija 64,50 16
4. letnik Anja Fijavž Tjaša Rajšp Šolski center Slovenske Konjice- Zreče, Gimnazija Slovenske Konjice 64,50 16
4. letnik Ian Kesar Nataša Šuligoj Gimnazija Vič 64,50 16
4. letnik Pina Jakoš Karolina Ivanec Gimnazija Jožeta Plečnika Ljubljana 64,00 19
4. letnik Klara Jeseničnik Sandra Cigula Šolski center Slovenske Konjice- Zreče, Gimnazija Slovenske Konjice 64,00 19
Skupina Tekmovalec Mentor Šola Točke Mesto
7. razred Eva Šifrer Uroš Medar Osnovna šola Preska 67,50 1
7. razred Zarja Debeljak Vesna Jovanović Osnovna šola Bežigrad 63,50 2
7. razred Mija Čirič Manica Pukšič Gomboši Osnovna šola Tišina 60,00 3
7. razred Mark Dolžan Marjana Grošelj Osnovna šola Komenda Moste 59,50 4
7. razred Anže Markovič Tanja Černigoj Osnovna šola Milana Šuštaršiča 59,00 5
7. razred Svit Miklavčič Helena Kurent Osnovna šola Prežihovega Voranca Ljubljana 58,50 6
7. razred Katrina Žganec Alenka Maksimović Osnovna šola Simona Jenka Kranj 58,50 6
7. razred Jan Bavdek Mateja Fortuna Osnovna šola Jakoba Aljaža 56,00 8
7. razred Lara Drobnič Marjeta Košir Osnovna šola Notranjski odred Cerknica 55,50 9
7. razred Maja Štrukelj Nika Petelin Osnovna šola Primoža Trubarja Velike Lašče 55,00 10
7. razred Vasja Leo Zornada Marija Šimonovič Osnovna šola Livade 54,00 11
7. razred Malin Lavrenčič Helena Skok Schlegel Osnovna šola Alojza Gradnika Dobrovo 53,50 12
7. razred Tjaša Demšar Polona Mlinar Biček Osnovna šola Ivana Tavčarja Gorenja vas 53,50 12
7. razred Julija Osojnik Tanja Bohinc Osnovna šola Vrhovci 53,50 12
7. razred Zana Kovačič Jure Cvahte Osnovna šola Gustava Šiliha Laporje 53,00 15
7. razred Nejc Rogina Ana Nuša Rigler Osnovna šola Škofljica 52,00 16
7. razred Žiga Benedik Neža Pevec Osnovna šola Danile Kumar 51,00 17
7. razred Maša Macedoni Jožica Šubelj Osnovna šola Kašelj 50,50 18
7. razred Urban Pleša Marjanca Komar Osnovna šola Franceta Prešerna Kranj 49,50 19
7. razred Živa Garbus Nataša Budna Stanta Osnovna šola Podgorje 49,50 19
7. razred Eva Strojin Martina Bobič Osnovna šola Podbočje 48,00 21
7. razred Vid Furlan Marjeta Košir Osnovna šola Notranjski odred Cerknica 47,00 22
7. razred Brin Glavina Češnjevar Simona Zupan Osnovna šola Sečovlje 46,50 23
7. razred Luka Potočnik Barbara Juvančič Osnovna šola Ivana Groharja 46,50 23
7. razred Matevž Ahlin Jana Remic Osnovna šola Predoslje Kranj 46,50 23
7. razred Bine Grilc Alenka Jurančič Osnovna šola Matije Valjavca Preddvor 46,00 26
7. razred Nik Žitnik Sonja Strgar Osnovna šola Antona Martina Slomška Vrhnika 46,00 26
7. razred Laura Vehovar Andreja Ferk Osnovna šola Toneta Čufarja Maribor 45,50 28
7. razred Daša Lenko Saša Horvat Kovačič Osnovna šola Dramlje 45,50 28
8. razred Mirjam Jurša Nejc Barovič Osnovna šola Ludvika Pliberška 72,00 1
8. razred Izidor Horvat Mira Ambruš Osnovna šola I Murska Sobota 68,00 2
8. razred Ožbej Markun Marija Pavec Škraba Osnovna šola Franceta Prešerna Kranj 68,00 2
8. razred Alina Tomažič Ksenija Smogavec Osnovna šola dr. Jožeta Pučnika Črešnjevec 66,50 4
8. razred Maša Svetec Lijana Kočar Osnovna šola Toma Brejca 65,50 5
8. razred Sara Ferreira Janez Mlinar Osnovna šola Žiri 65,00 6
8. razred Tjaša Novak Marija Turk Osnovna šola Stara Cerkev 65,00 6
8. razred Maša Mežnar Petra Drnovšček Osnovna šola Franceta Bevka Tolmin 64,00 8
8. razred Miha Gorše Pihler Polona Čuk Kozoderc Osnovna šola Fram 63,00 9
8. razred Nika Blažič Lidija Mikec Osnovna šola Bršljin 62,00 10
8. razred Aleksander Kosanović Vilma Grilj Osnovna šola Rodica 62,00 10
8. razred Meta Gašperlin Ana Petek Osnovna šola Šenčur 60,50 12
8. razred Maj Levičar Valentina Podlogar Osnovna šola Martina Krpana 59,00 13
8. razred Jernej Divjak Gorica Srebot Osnovna šola Vič 59,00 13
8. razred Nace Hranjec Marko Havle Osnovna šola Šentjanž pri Dravogradu 58,00 15
8. razred Maria Lvova Mojca Gazvoda Osnovna šola bratov Polančičev Maribor 58,00 15
8. razred Lara Stoilov Spasova Renata Fink Osnovna šola Matije Čopa Kranj 58,00 15
8. razred Dunja Kelava Mihaela Kljun Osnovna šola Vodmat 57,50 18
8. razred Suzana Avšič Nevenka Colja Osnovna šola Miren 57,50 18
8. razred Ajda Gramc Irena Žnidarič Osnovna šola Tržič 57,00 20
8. razred Julija Ferlan Bojana Lakić Osnovna šola Šmartno 57,00 20
8. razred Rubi Zalokar Nina Maček Osnovna šola Jurija Vege 56,00 22
8. razred Luka Simčič Vesna Jovanović Osnovna šola Bežigrad 56,00 22
8. razred Lucija Erznožnik Kristina Erznožnik Osnovna šola Škofja Loka-Mesto 56,00 22
8. razred Iza Svetlin Damijana Križnik Vrhovec Osnovna šola Dob 55,50 25
8. razred Manca Sečnik Nataša Šircelj Osnovna šola Šmartno pod Šmarno goro 55,50 25
8. razred Jakob Benkovič Karolina Reich Osnovna šola Franceta Prešerna Maribor 55,50 25
8. razred Kaja Supej Tevž Globokar Osnovna šola Mengeš 55,00 28
8. razred Rebeka Cankar Janez Mlinar Osnovna šola Žiri 55,00 28
8. razred Žan Arsov Ana Krušič Osnovna šola Brezovica pri Ljubljani 55,00 28
8. razred Eva Guzelj Kristina Erznožnik Osnovna šola Škofja Loka-Mesto 55,00 28
8. razred Aljaž Erman Neža Poljanc Osnovna šola Križe 54,50 32
8. razred Nika Videnšek Podgorelec Katja Rovan Osnovna šola Mirana Jarca 54,50 32
8. razred Anže Konjar Tihana Smolej Osnovna šola Naklo 54,00 34
8. razred Andraž Pepelnjak Kristina Arh Osnovna šola Ivana Kavčiča 54,00 34
8. razred Nika Šupek Gašper Sitar Osnovna šola Vižmarje Brod 54,00 34
8. razred Jaka Kop Ksenija Smogavec Osnovna šola dr. Jožeta Pučnika Črešnjevec 54,00 34
8. razred Ajda Božič Gorica Srebot Osnovna šola Vič 54,00 34
8. razred Lea Burja Lijana Kočar Osnovna šola Toma Brejca 54,00 34
8. razred Jon Košat Jernej Regvat Osnovna šola Prežihovega Voranca Maribor 53,50 40
8. razred Urban Baš Jana Draksler Osnovna šola Frana Kranjca Celje 53,50 40
8. razred Anais Vrtunski Tatjana Kramar Osnovna šola Majde Vrhovnik 53,50 40
8. razred Ela Skale Ksenija Smogavec Osnovna šola dr. Jožeta Pučnika Črešnjevec 53,00 43
8. razred Danaja Grebenc Sabina Smolar Vedenik Osnovna šola Neznanih talcev Dravograd 53,00 43
8. razred Nia Slana Jožef Senekovič Osnovna šola Bojana Ilicha Maribor 53,00 43
8. razred Jan Klemen Agrež Monika Kaluža Osnovna šola Ljubečna 53,00 43
8. razred Julija Kuhar Ana Petek Osnovna šola Šenčur 52,50 47
8. razred Tevž Levstik Jasmina Petek Pelcl Osnovna šola Ljudski vrt 52,00 48
8. razred Ali El Ghannam Ernecl Jana Pahovnik Osnovna šola Mozirje 52,00 48
9. razred Miha Kosanc Ladislava Ježek Narobe Osnovna šola Franceta Bevka Ljubljana 74,00 1
9. razred Liza Knez Ladislava Ježek Narobe Osnovna šola Franceta Bevka Ljubljana 71,00 2
9. razred Rok Perko Janja Gabrovšek Šebenik Osnovna šola Log - Dragomer 70,50 3
9. razred Lara Stamać Damijan Košir Osnovna šola Jožeta Moškriča 69,50 4
9. razred Val Bajc Klavdija Kresnik Osnovna šola Sostro 69,00 5
9. razred Lucija Medja Irma Bertoncelj Kordež Osnovna šola Antona Tomaža Linharta Radovljica 69,00 5
9. razred Filip Bratovič Goran Ivetić Osnovna šola Spodnja Šiška 68,50 7
9. razred David Kovačič Maja Završnik Osnovna šola Trzin 68,50 7
9. razred Brest Lenarčič Manica Kolar Osnovna šola Kozje 68,00 9
9. razred Timotej Gornik Bernarda Tomažič Osnovna šola Center 67,50 10
9. razred Tinkara Bostič Jožica Šubelj Osnovna šola Kašelj 67,50 10
9. razred Manca Eržen Katja Rovan Osnovna šola Mirana Jarca 67,50 10
9. razred Jakob Žorž Teja Bergant Osnovna šola Cvetka Golarja Škofja Loka 67,00 13
9. razred Žan Pustoslemšek Katja Krivec Osnovna šola Koroški jeklarji Ravne na Koroškem 67,00 13
9. razred Špela Polutnik Nataša Petelin Osnovna šola Malečnik 64,50 15
9. razred Andraž Tomaževič Gorica Srebot Osnovna šola Vič 64,50 15
9. razred Hana Andolšek Vertovšek Tihana Smolej Osnovna šola Naklo 64,50 15
9. razred Nika Dolenec Martina Erznožnik Osnovna šola Žiri 64,00 18
9. razred Tina Hrastar Andrej Nardin Osnovna šola Mirana Jarca 64,00 18
9. razred Matic Kink Mira Vogrin Osnovna šola Artiče 64,00 18
9. razred Lovro Basar Marjeta Košir Osnovna šola Notranjski odred Cerknica 63,50 21
9. razred Ela Petan Mira Vogrin Osnovna šola Artiče 63,50 21
9. razred Jakob Nejc Ružic Mira Ambruš Osnovna šola I Murska Sobota 63,00 23
9. razred Anja Sitar Simona Ostović Osnovna šola Orehek Kranj 63,00 23
9. razred Luka Brdar Mateja Bartolj Osnovna šola Drska 63,00 23
9. razred Iza Gros Irena Žnidarič Osnovna šola Tržič 62,50 26
9. razred Miha Šparl Ana Krušič Osnovna šola Brezovica pri Ljubljani 62,50 26
9. razred Martin Jager Rajko Đudarić III. osnovna šola Celje 62,50 26
9. razred Ema Šparovec Tihana Smolej Osnovna šola Naklo 62,50 26
9. razred Lan Sraka Gorica Srebot Osnovna šola Vič 62,00 30
9. razred Benjamin Gašperin Marjeta Dobravec Osnovna šola dr. Janeza Mencingerja Bohinjska Bistrica 62,00 30
9. razred Sofija Štefan Ingrid Škerjanc Osnovna šola Šmarje pri Kopru 62,00 30
9. razred Lev Bjelobaba Ines Štular Osnovna šola Ledina 62,00 30
9. razred Peter Bandelj Mihaela Kljun Osnovna šola Vodmat 62,00 30
9. razred Luka Zlatolas Čekrlić Ana Nuša Rigler Osnovna šola Škofljica 61,00 35
9. razred Samo Škrabar Andreja Budna Osnovna šola Jurija Dalmatina Krško 60,50 36
9. razred Špela Hriberšek Nataša Budna Stanta Osnovna šola Podgorje 60,00 37
9. razred Andrej Hribljan Ana Hriberšek Zavod sv. Stanislava, Osnovna šola Alojzija Šuštarja 60,00 37
9. razred Luka Golob Šajn Simona Vampelj Osnovna šola Miroslava Vilharja Postojna 60,00 37
9. razred Lina Herman Tevž Globokar Osnovna šola Mengeš 59,50 40
9. razred Maks Svete Tevž Globokar Osnovna šola Mengeš 59,50 40
9. razred Zala Perpar Jernej Gabrijel Osnovna šola Trebnje 59,50 40
9. razred Ida Šegan Béla Szomi Kralj Osnovna šola Domžale 59,50 40
9. razred Živa Cvitkovič Andrej Nardin Osnovna šola Mirana Jarca 59,50 40
9. razred Gabriel Žnidaršič Tatjana Majdič Osnovna šola Janka Modra, Dol pri Ljubljani 59,50 40

Dobitniki srebrnega priznanja na državnem tekmovanju iz znanja logike za učence osnovnih šol
Za srebrno priznanje je bilo potrebno doseči: v 7. razredu vsaj 37 točk, v 8. razredu vsaj 41,5 točke in v 9. razredu vsaj 49 točk.

Dobitniki srebrnega priznanja iz znanja logike za dijake srednjih šol
Meja za srebrno priznanje je bila v 1. in 2. letniku vsaj 40,5 točke ter v 3. in 4. letniku 49,5 točke. 

Rezultati študentskega tekmovanja (za srebrno priznanje je bilo potrebno doseči najmanj 55 točk)

Dobitniki bronastega priznanja  (NOVO) na šolskem tekmovanju iz znanja logike za učence osnovnih šol 
Bron prejme 1/3 tekmovalcev na šolskem tekmovanju in vsi, ki so dosegli vsaj 66% točk.

Dobitniki bronastega priznanja na šolskem tekmovanju logike za dijake srednjih šol (velja enak kriterij kot za OŠ)

Rezultati logika 2018

Dobitniki zlatega priznanja v šolskem letu 2018/19

Skupina Tekmovalec Mentor Šola Točke Mesto
1. letnik Aljaž Sovič Silvestra Jevšenak Šolski center Velenje, Gimnazija 64,50 1
1. letnik Benjamin Bajd Aljoša Brlogar Gimnazija Kranj 62,00 2
1. letnik Manca Mursa Marino Pavletič Gimnazija Bežigrad 57,00 3
1. letnik Matija Likar Vojko Brantuša II. gimnazija Maribor 57,00 3
1. letnik Miha Kapš Jernej Ban Gimnazija Novo mesto 56,50 5
1. letnik Lana Jereb Tatjana Popit Šolski center Postojna 54,00 6
1. letnik Nika Zabukovšek Katja Belina I. gimnazija v Celju 52,50 7
1. letnik Katja Andolšek Nada Harb Gimnazija Bežigrad 49,50 8
1. letnik Urh Vrecl Vojko Brantuša II. gimnazija Maribor 46,00 9
1. letnik Brina Podgajski Kampuš Vojko Brantuša II. gimnazija Maribor 45,50 10
1. letnik Rok Tadej Brunšek Silvestra Jevšenak Šolski center Velenje, Gimnazija 45,00 11
1. letnik Maja Ermenc Miro Skalicky Gimnazija Celje - Center 44,50 12
1. letnik Gregor Špan Mihaela Koštomaj Šolski center Celje, Gimnazija Lava 44,50 12
1. letnik Jakob Žvab Urška Markun Gimnazija Bežigrad 43,50 14
1. letnik Luka Ponikvar Mojca Novoselec Srednja šola za farmacijo, kozmetiko in zdravstvo 43,50 14
1. letnik Ana Poljšak Alojz Grahor Škofijska gimnazija Vipava 43,00 16
1. letnik Ema Kardelj Kresal Janja Jakončič Gimnazija Poljane 42,50 17
1. letnik Vid Kavčič Marko Rožič Srednja šola Črnomelj 42,50 17
1. letnik Tjaš Paradiž Mihaela Koštomaj Šolski center Celje, Gimnazija Lava 42,50 17
1. letnik Anže Hočevar Romana Vrtačič Gimnazija Vič 42,00 20
1. letnik Domen Jurkovič Romana Vrtačič Gimnazija Vič 42,00 20
1. letnik Jana Radaković Vojko Brantuša II. gimnazija Maribor 42,00 20
1. letnik Jaka Gregorc Urška Markun Gimnazija Bežigrad 41,50 23
1. letnik Mojca Mager Simona Vreš Šolski center Ravne na Koroškem, Gimnazija Ravne na Koroškem 41,50 23
1. letnik Ana Zajec Milan Zeman Zavod sv. Stanislava za vzgojo, izobraževanje in kulturne dejavnosti 41,50 23
1. letnik Nina Gradišar Irma Kokelj Žerovnik Srednja vzgojiteljska šola in gimnazija Ljubljana 41,50 23
1. letnik Matic Kremžar Urška Markun Gimnazija Bežigrad 40,50 27
1. letnik Ula Vipotnik Helena Skaza Birk Šolski center Slovenske Konjice- Zreče, Gimnazija Slovenske Konjice 40,50 27
1. letnik Domen Lisjak Urška Markun Gimnazija Bežigrad 40,00 29
1. letnik Ajda Hozjan Sandra Sabo Dvojezična srednja šola Lendava 40,00 29
1. letnik Ema Razingar Milan Zeman Zavod sv. Stanislava za vzgojo, izobraževanje in kulturne dejavnosti 40,00 29
2. letnik Lovro Drofenik Kristijan Kocbek I. gimnazija v Celju 69,00 1
2. letnik Marjetka Zupan Jasna Kos Gimnazija Bežigrad 64,00 2
2. letnik Simon Bukovšek Vid Megušar Gimnazija Škofja Loka 58,00 3
2. letnik Urša Mati Djuraki Jasna Kos Gimnazija Bežigrad 56,00 4
2. letnik Jan Malej Irena Olenik Gimnazija Koper 54,00 5
2. letnik Nejc Amon Kristijan Kocbek I. gimnazija v Celju 54,00 5
2. letnik Blaž Matija Samotorčan Vanja Špelko Gimnazija Vič 51,50 7
2. letnik Kamil Wahibi Kristijan Kocbek I. gimnazija v Celju 50,50 8
2. letnik Nuša Rahne Karolina Ivanec Gimnazija Jožeta Plečnika Ljubljana 50,50 8
2. letnik Jaša Knap Jasna Kos Gimnazija Bežigrad 50,00 10
2. letnik Lucija Matijašić Jasna Kos Gimnazija Bežigrad 50,00 10
2. letnik Marija Jezeršek Benjamin Tomažič Zavod sv. Frančiška Saleškega za vzgojo, izobraževanje in kulturne dejavnosti 48,00 12
2. letnik Žiga Kmecl Urška Rihtaršič Gimnazija Bežigrad 47,50 13
2. letnik Eva Novak Kristijan Kocbek I. gimnazija v Celju 47,00 14
2. letnik Tjaša Remec Jernej Ban Gimnazija Novo mesto 46,50 15
2. letnik Matic Erpič Andreja Mohorčič Gimnazija Novo mesto 45,50 16
2. letnik Jošt Plevel Milan Zeman Zavod sv. Stanislava za vzgojo, izobraževanje in kulturne dejavnosti 45,50 16
2. letnik Neža Valentinčič Lorna Atanasovski Gimnazija Nova Gorica 45,00 18
2. letnik Katarina Vrbinc Benjamin Tomažič Zavod sv. Frančiška Saleškega za vzgojo, izobraževanje in kulturne dejavnosti 45,00 18
2. letnik Lev Podbregar Mihaela Koštomaj Šolski center Celje, Gimnazija Lava 43,50 20
2. letnik Matevž Lovšin Nataša Jerman Gimnazija Poljane 43,00 21
2. letnik Lea Stražišar Savina Brcar Gimnazija Bežigrad 43,00 21
2. letnik Silva Verbič Apolonija Ropret Soklič Gimnazija Franceta Prešerna 43,00 21
2. letnik Domen Hočevar Jernej Ban Gimnazija Novo mesto 42,00 24
2. letnik Laura Drašler Vanja Špelko Gimnazija Vič 41,50 25
2. letnik Tanja Kuhar Milan Zeman Zavod sv. Stanislava za vzgojo, izobraževanje in kulturne dejavnosti 41,50 25
2. letnik Hana Omahen Matko Peteh Srednja šola Josipa Jurčiča Ivančna Gorica 41,50 25
3. letnik Tevž Lotrič Aljoša Brlogar Gimnazija Kranj 65,50 1
3. letnik Eva Zarli Erik Vrčon Gimnazija Tolmin 59,00 2
3. letnik Anja Maršič Nevenka Jerebica Gimnazija Koper 58,00 3
3. letnik Tijana Leban Tatjana Pivk Gimnazija Jurija Vege Idrija 55,50 4
3. letnik Lovro Verk Vojko Brantuša II. gimnazija Maribor 54,50 5
3. letnik Nika Marolt Urška Markun Gimnazija Bežigrad 53,00 6
3. letnik Maša Žaucer Bojana Dvoržak Gimnazija Bežigrad 53,00 6
3. letnik Luka Horjak Kristijan Kocbek I. gimnazija v Celju 50,00 8
3. letnik Urša Konda Marko Rožič Srednja šola Črnomelj 49,50 9
3. letnik Neža Vipavc Silvestra Jevšenak Šolski center Velenje, Gimnazija 49,50 9
3. letnik Nika Kobetič Urška Markun Gimnazija Bežigrad 48,50 11
3. letnik Tina Drnovšek Urška Markun Gimnazija Bežigrad 48,50 11
3. letnik Matej KOMPARA Alojz Grahor Škofijska gimnazija Vipava 47,50 13
3. letnik Gloria Gjuran Helena Antolin Tibaut Dvojezična srednja šola Lendava 47,00 14
3. letnik Jurij Grohar Alojz Grahor Škofijska gimnazija Vipava 47,00 14
3. letnik Christian Ravnikar Vilko Domajnko Gimnazija Bežigrad 46,50 16
3. letnik Vanja Lorenčič Nevenka Križman Šolski center Ljubljana, Srednja strojna in kemijska šola 46,50 16
3. letnik Vladimir Smrkolj Urška Markun Gimnazija Bežigrad 46,00 18
3. letnik Ana Intihar Marulc Ira Vučko I. gimnazija v Celju 46,00 18
3. letnik Gašper Struna Matko Peteh Srednja šola Josipa Jurčiča Ivančna Gorica 45,50 20
3. letnik Ana Tepina Aljoša Brlogar Gimnazija Kranj 45,00 21
3. letnik Luka Korotaj Vojko Brantuša II. gimnazija Maribor 45,00 21
3. letnik Alma Pleteršek Anja Rožič Konservatorij za glasbo in balet Ljubljana 45,00 21
3. letnik Jan Lupše Srečko Polanc Gimnazija Jesenice 44,50 24
3. letnik Nejc Uršič Dušan Kavka Gimnazija in srednja šola Rudolfa Maistra Kamnik 44,50 24
4. letnik Ana Meta Dolinar Bojana Dvoržak Gimnazija Bežigrad 56,50 1
4. letnik Eva Jug Vid Megušar Gimnazija Škofja Loka 56,00 2
4. letnik Jaka Šivavec Bojana Dvoržak Gimnazija Bežigrad 53,00 3
4. letnik Laura Rant Vid Megušar Gimnazija Škofja Loka 53,00 3
4. letnik Ana Luetić Vanja Špelko Gimnazija Vič 52,00 5
4. letnik Luka Kavčič Vid Megušar Gimnazija Škofja Loka 52,00 5
4. letnik Neja Fazarinc Hanka Lebič Gimnazija Vič 51,00 7
4. letnik Jožef Ilija Lidija Vintar Elektrotehniško-računalniška strokovna šola in gimnazija Ljubljana 50,50 8
4. letnik Lučka Hrovat Vesna Resnik Grm Novo mesto - center biotehnike in turizma 49,00 9
4. letnik Terezija KREČIČ Alojz Grahor Škofijska gimnazija Vipava 48,00 10
4. letnik Miha Korenjak Nuša Košmerl Gimnazija Bežigrad 47,50 11
4. letnik Luka Simčič Urška Koren Likar Gimnazija Nova Gorica 47,50 11
4. letnik Neža Mavri Marijan Hafner Srednja šola za farmacijo, kozmetiko in zdravstvo 47,50 11
4. letnik Anamarija Uršič Vojko Brantuša II. gimnazija Maribor 46,50 14
4. letnik Monika Rozman Aljoša Brlogar Gimnazija Kranj 46,50 14
4. letnik Urška Filipič Natalija Horvat Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer 45,50 16
4. letnik Anja Škrlj Bojana Dvoržak Gimnazija Bežigrad 45,00 17
4. letnik Peter Kosem Hanka Lebič Gimnazija Vič 45,00 17
4. letnik Mihaela Šuštar Nataša Prašnikar Srednja šola Domžale 44,50 19
4. letnik Lara Slabanja Vanja Špelko Gimnazija Vič 44,50 19
4. letnik Tjaša Srotič Silvestra Jevšenak Šolski center Velenje, Gimnazija 44,00 21
4. letnik Kaja Strnad Primož Riegler Srednja šola Slovenska Bistrica 44,00 21

 

ŠTUDENTSKI rezultati  (za srebrno priznanje je bilo potrebnih 39 točk)

triglav MS.png

Skupina Tekmovalec Mentor Šola Točke Mesto
7. razred Aleksander Kosanović Vilma Grilj Osnovna šola Rodica 71,00 1
7. razred Mirjam Jurša Nejc Barovič Osnovna šola Ludvika Pliberška 71,00 1
7. razred Sara Ferreira Janez Mlinar Osnovna šola Žiri 69,50 3
7. razred Benjamin Rajer Lidija Šuštar Osnovna šola Vodice 69,00 4
7. razred Maša Svetec Natalija Uršič Osnovna šola Toma Brejca 68,00 5
7. razred Emilia Anufrieva Sergej Tratnik Osnovna šola Bojana Ilicha Maribor 66,00 6
7. razred Alina Tomažič Ksenija Smogavec Osnovna šola dr. Jožeta Pučnika Črešnjevec 65,50 7
7. razred Rebeka Cankar Janez Mlinar Osnovna šola Žiri 65,50 7
7. razred Julija Kuhar Andreja Jagodic Osnovna šola Šenčur 65,00 9
7. razred Tomaž Holc Andreja Roškar Kop Osnovna šola Breg 64,00 10
7. razred Suna Srdić Helena Kurent Osnovna šola Prežihovega Voranca Ljubljana 64,00 10
7. razred Suzana Avšič Nevenka Colja Osnovna šola Miren 64,00 10
7. razred Lenart Iršič Majda Zupančič Osnovna šola Mihe Pintarja Toleda 62,00 13
7. razred Tevž Levstik Jasmina Petek Pelcl Osnovna šola Ljudski vrt 61,00 14
7. razred Tom Udir Teja Škrjanec Osnovna šola Davorina Jenka 61,00 14
7. razred Nuša Šef Astrid Žibert Osnovna šola Gradec Litija 60,50 16
7. razred Izidor Horvat Marija Mira Ambruš Osnovna šola I Murska Sobota 60,50 16
7. razred Matej Logaj Astrid Žibert Osnovna šola Gradec Litija 60,00 18
7. razred Meta Gašperlin Andreja Jagodic Osnovna šola Šenčur 60,00 18
7. razred Katarina Adam Tatjana Kramar Osnovna šola Majde Vrhovnik 60,00 18
7. razred Lea Malik Miloš Kovič Osnovna šola Hinka Smrekarja 60,00 18
7. razred Ana Vesel Andreja Pagon Osnovna šola Franceta Bevka Ljubljana 60,00 18
7. razred Nara Babšek Anita Logar Osnovna šola Valentina Vodnika 59,50 23
7. razred Živa Kovačič Jure Cvahte Osnovna šola Gustava Šiliha Laporje 59,50 23
7. razred Nika Videnšek Podgorelec Karmen Izda Osnovna šola Mirana Jarca 59,00 25
7. razred Barbara Kržišnik Edi Bajt Osnovna šola Poljane 59,00 25
7. razred Patrik Repar Simona Ostović Osnovna šola Orehek Kranj 57,00 27
7. razred Sandra Laznik Tanja Bohinc Osnovna šola Vrhovci 57,00 27
7. razred Aljaž Blatnik Béla Szomi Kralj Osnovna šola Domžale 57,00 27
7. razred Matic Bratina Edi Umer Osnovna šola Koper 57,00 27
7. razred Luka Ogrinc Vida Čampa Osnovna šola dr. Ivan Prijatelj Sodražica 57,00 27
7. razred Ana Julija Ažnoh Sergej Tratnik Osnovna šola Bojana Ilicha Maribor 57,00 27
7. razred Xinyi Bao Andreja Jagodic Osnovna šola Šenčur 56,50 33
7. razred Patricia Kiraly Karmen Izda Osnovna šola Mirana Jarca 56,50 33
7. razred Ožbej Markun Nina Gros Osnovna šola Franceta Prešerna Kranj 56,00 35
7. razred Miha Unijat Elizabeta ŽABKAR Osnovna šola 8 talcev Logatec 56,00 35
7. razred Lara Stoilov Spasova Renata Fink Osnovna šola Matije Čopa Kranj 56,00 35
7. razred Patrik Videnović Nevenka Volf Osnovna šola Ivana Cankarja Vrhnika 56,00 35
7. razred Zoja Šauer David Žnidaršič Osnovna šola Ig 56,00 35
7. razred Maj Levičar Valentina Podlogar Osnovna šola Martina Krpana 55,50 40
7. razred Alja Šebenik Ana Krušič Osnovna šola Brezovica pri Ljubljani 55,50 40
7. razred Nika Planinšek Vilma Grilj Osnovna šola Rodica 55,50 40
7. razred Jerneja Grošelj Vilma Grilj Osnovna šola Rodica 55,50 40
7. razred Tim Gajzer Jernej Regvat Osnovna šola Prežihovega Voranca Maribor 55,50 40
7. razred Matej Tomelj Špela Šiftar Osnovna šola Janka Kersnika Brdo 55,00 45
7. razred Aleksej Mavri Darja Vodopivec Osnovna šola Šempas 55,00 45
7. razred Tine Stergar Rok Rožič Osnovna šola Prebold 54,50 47
7. razred Aljaž Erman Neža Poljanc Osnovna šola Križe 54,50 47
7. razred Gašper Bastič Sergej Tratnik Osnovna šola Bojana Ilicha Maribor 54,50 47
8. razred Brest Lenarčič Manica Kolar Osnovna šola Kozje 68,00 1
8. razred Lara Stamać Damijan Košir Osnovna šola Jožeta Moškriča 60,00 2
8. razred Miha Kosanc Ladislava Ježek Narobe Osnovna šola Franceta Bevka Ljubljana 57,00 3
8. razred Anja Sitar Simona Ostović Osnovna šola Orehek Kranj 57,00 3
8. razred Samo Škrabar Nataša Škrabar Osnovna šola Jurija Dalmatina Krško 56,00 5
8. razred Nejc Gaberšek Mateja Rezar Ulaga Osnovna šola Hruševec Šentjur 55,00 6
8. razred Barbara Kropec Tatjana Gajšek Osnovna šola Majšperk 52,00 7
8. razred Filip Zver Manica Karba Osnovna šola Križevci 51,00 8
8. razred Kaja Berk Skok Karmen Ležić Osnovna šola Frana Albrehta Kamnik 50,00 9
8. razred Klara Pelko Breda Markelj Osnovna šola Staneta Žagarja Kranj 49,00 10
8. razred Lucija Medja Irma Bertoncelj Kordež Osnovna šola Antona Tomaža Linharta Radovljica 49,00 10
8. razred Doroteja Drevenšek Peter Fakin Osnovna šola Angela Besednjaka 48,00 12
8. razred Ambrož Paljk Nataša Bavčar Osnovna šola Danila Lokarja Ajdovščina 48,00 12
8. razred Iza Gros Irena Žnidarič Osnovna šola Tržič 48,00 12
8. razred Timon Jeretič Katja Cilenšek Osnovna šola Koper 48,00 12
8. razred Peter Andolšek Marija Ahčin Osnovna šola Dr. Franceta Prešerna Ribnica 46,00 16
8. razred Aleksej Peter Ivanuš Damijana Križnik Vrhovec Osnovna šola Dob 45,00 17
8. razred Pavel Trojer Robert Osolnik Osnovna šola Venclja Perka 45,00 17
8. razred Oskar Kacin Vojka Vilfan Osnovna šola Ketteja in Murna 45,00 17
8. razred Peter Bandelj Mihaela Kljun Osnovna šola Vodmat 45,00 17
8. razred Manca Ernst Marinka Špan III. osnovna šola Celje 45,00 17
8. razred Nives Gošnjak Petra Cifer Osnovna šola Mislinja 45,00 17
8. razred Toni Kišek Urška Glastovec Osnovna šola Simona Jenka Kranj 44,00 23
8. razred Gal Stopar Veronika Vrbanac Osnovna šola Loka Črnomelj 44,00 23
8. razred Kristina Božič Robert Dimec Osnovna šola Frana Kocbeka Gornji Grad 44,00 23
8. razred Luka Brdar Mateja Bartolj Osnovna šola Drska 44,00 23
8. razred Martin Jager Marinka Špan III. osnovna šola Celje 43,50 27
8. razred Živa Cvitkovič Karmen Izda Osnovna šola Mirana Jarca 43,00 28
9. razred Erik Červek Roškarič Nataša Marinič Vidonja Osnovna šola Antona Ingoliča Spodnja Polskava 70,00 1
9. razred Ivana Horvat Simon Turk Osnovna šola Grm 68,00 2
9. razred Lovro Lotrič Jana Remic Osnovna šola Predoslje Kranj 64,00 3
9. razred Katarina Grilj Ksenija Smogavec Osnovna šola dr. Jožeta Pučnika Črešnjevec 63,00 4
9. razred Lara Rozman Vojka Vilfan Osnovna šola Ketteja in Murna 61,00 5
9. razred Alica Muratović Romih Manca Roblek Osnovna šola Hinka Smrekarja 60,00 6
9. razred Ema Hojan Jolanda Krofel Osnovna šola Gustava Šiliha Velenje 60,00 6
9. razred Manja Leban Dina Rudolf Osnovna šola Idrija 59,00 8
9. razred Lenart Dolinar Neža Pevec Osnovna šola Danile Kumar 57,00 9
9. razred Matija Derganc Alenka Mehle Osnovna šola Koseze 56,00 10
9. razred Alja Šlenc Rok Jamnik Osnovna šola Medvode 56,00 10
9. razred Neca Camlek Teja Bergant Osnovna šola Cvetka Golarja Škofja Loka 56,00 10
9. razred Taja Šebenik Ana Krušič Osnovna šola Brezovica pri Ljubljani 55,50 13
9. razred Lana Traven Simon Turk Osnovna šola Grm 54,50 14
9. razred Val Vidmar Marjetka Podlogar Osnovna šola Krmelj 54,00 15
9. razred Sinja Spasenić Likar Barbka Mahnič Osnovna šola Komen 54,00 15
9. razred Gaja Đukanović Babič Tatjana Ramot Osnovna šola Franca Rozmana Staneta Maribor 54,00 15
9. razred Gaber Avsec Jana Remic Osnovna šola Predoslje Kranj 53,50 18
9. razred Tobias Furst Črtanec Neža Pevec Osnovna šola Danile Kumar 53,50 18
9. razred Nastasja Češnjevar Ušumović Marija Gorup Osnovna šola Antona Ukmarja Koper 53,00 20
9. razred Ajda Simčič Andrej Jelen Osnovna šola Solkan 52,00 21
9. razred Klara Demšar Andreja Jelovčan Zavod sv. Stanislava, Osnovna šola Alojzija Šuštarja 52,00 21
9. razred Jernej Frelih Metka Jemec Osnovna šola prof. dr. Josipa Plemlja Bled 51,00 23
9. razred Alexander Gaydukov Maja Gerdovič Osnovna šola Pier Paolo Vergerio il Vecchio 51,00 23
9. razred Rebeka Caserman Sonja Strgar Osnovna šola Antona Martina Slomška Vrhnika 50,00 25
9. razred Blažka Hrovat Mateja Bartolj Osnovna šola Drska 50,00 25
9. razred Timeja Hojak Petra Brankovič Osnovna šola Milojke Štrukelj Nova Gorica 50,00 25
9. razred Timotej Jagodič Marinka Špan III. osnovna šola Celje 50,00 25
9. razred Nik Vodovnik Teja Bergant Osnovna šola Cvetka Golarja Škofja Loka 50,00 25
9. razred Tinkara Gros Marija Košir Osnovna šola Franca Rozmana Staneta, Ljubljana 50,00 25
9. razred Tim Dular Marinka Špan III. osnovna šola Celje 49,50 31
9. razred Matej Kos Metka Jemec Osnovna šola prof. dr. Josipa Plemlja Bled 49,00 32
9. razred Ernestina Lea Kos Marjeta Košir Osnovna šola Notranjski odred Cerknica 49,00 32
9. razred Anja Vatovec Marko Krota Osnovna šola Koper 49,00 32
9. razred Pia Kump Mateja Bartolj Osnovna šola Drska 49,00 32
9. razred Domen Petrovič Teja Mikuž Osnovna šola Šturje Ajdovščina 49,00 32
9. razred Lovro Vehar Menegatti Janez Mlinar Osnovna šola Žiri 49,00 32
9. razred Nika Šimnovec Simona Ostović Osnovna šola Orehek Kranj 49,00 32
9. razred Pika Kogoj Nataša Klun Osnovna šola Trnovo 48,50 39
9. razred Vana Bašić Bernarda Tušar Pintarič Osnovna šola Bršljin 48,50 39
9. razred Urh Videčnik Vilma Ošlak Osnovna šola Vojnik 48,50 39
9. razred Špela Gorenc Simona Smrekar Krmc Osnovna šola Frana Metelka Škocjan 48,00 42
9. razred Jaka Strnišnik Béla Szomi Kralj Osnovna šola Domžale 48,00 42
9. razred Luka Hodnik Darja Šprah Osnovna šola Olge Meglič Ptuj 47,00 44

Dobitniki srebrnega priznanja v šolskem letu 2018/19

učenci  (za dosego srebrnega priznanja je bilo potrebnih v 7. razredu najmanj 45 točk, v 8. razredu 37 točk in v 9. razredu 38 točk)

dijaki  (za dosego srebrnega priznanja je bilo potrebnih v 1. in 2. letniku 30 točk v 3. letniku 32,5 in v 4. letniku 43 točk)

Dobitniki bronastega priznanja v šolskem letu 2018/19

učenc KONČNI seznam!

Na državno se uvrstijo prvaki v posamezni tekmovalni skupini na šoli in učenci, ki so dosegli v 7. razredu najmanj 39 točk ter v 8. in 9. razredu najmanj 48 točk. 

dijaki  KONČNI seznam!

 

Rezultati logika 2017

Zlato priznanje - dijaki

Skupina Tekmovalec Mentor Šola Točke Mesto
1. letnik Kaja Gros Nada Harb Gimnazija Bežigrad 72,50 1
1. letnik Eva Igličar Vid Megušar Gimnazija Škofja Loka 65,00 2
1. letnik Jan Malej Irena Olenik Gimnazija Koper 62,00 3
1. letnik Mojca Novak Mirko Škof Gimnazija in srednja šola Kočevje 60,50 4
1. letnik Lev Podbregar Mihaela Koštomaj Šolski center Celje, Gimnazija Lava 60,50 4
1. letnik Matevž Lovšin Nataša Jerman Gimnazija Poljane 60,00 6
1. letnik Maks Alič Jasna Kos Gimnazija Bežigrad 59,00 7
1. letnik Luka Družinec Vid Megušar Gimnazija Škofja Loka 58,50 8
1. letnik Kamil Wahibi Kristijan Kocbek I. gimnazija v Celju 58,50 8
1. letnik Hana Omahen Matko Peteh Srednja šola Josipa Jurčiča Ivančna Gorica 57,50 10
1. letnik Klara Repolusk Urška Koren Vzgojno izobraževalni zavod Antona Martina Slomška, Škofijska gimnazija Antona Martina Slomška 55,00 11
1. letnik Nika Filipčič Alojz Čotar Šolski center Srečka Kosovela Sežana, Gimnazija in ekonomska šola 55,00 11
1. letnik Gregor Globevnik Aljoša Brlogar Gimnazija Kranj 55,00 11
1. letnik Helena Domajnko Jasna Kos Gimnazija Bežigrad 54,50 14
1. letnik Mateo Filimonovič Anže Zupanec Gimnazija, elektro in pomorska šola Piran 54,50 14
1. letnik Tjaša Žibret Anja Drofenik I. gimnazija v Celju 54,00 16
1. letnik Eva Alina Hočevar Špela Tola Gimnazija Bežigrad 53,50 17
1. letnik Lea Stražišar Savina Brcar Gimnazija Bežigrad 53,00 18
1. letnik Žiga Pernek Breda Marhl Srednja gradbena šola in gimnazija Maribor 52,50 19
1. letnik Eva Bobič Aleš Absec Šolski center Novo mesto, Srednja zdravstvena in kemijska šola 52,50 19
1. letnik Tjaša Kumer Tatjana Pivk Gimnazija Jurija Vege Idrija 52,50 19
1. letnik Štefan Podgoršek Tone Prus Gimnazija Šentvid 51,50 22
1. letnik Lovro Drofenik Kristijan Kocbek I. gimnazija v Celju 51,50 22
1. letnik Vida Glatz Stanislav Šenveter Gimnazija Ptuj 51,00 24
1. letnik Nuša Rahne Karolina Ivanec Gimnazija Jožeta Plečnika Ljubljana 50,50 25
1. letnik Jaša Knap Jasna Kos Gimnazija Bežigrad 50,00 26
1. letnik Tjaša Drobnič Jasna Kos Gimnazija Bežigrad 50,00 26
1. letnik Nika Geiger Marjetka Sertić Gimnazija Moste 50,00 26
1. letnik Maja Pegan Ana Kretič Mamič Gimnazija Nova Gorica 50,00 26
1. letnik Manca Vavpotič Jasna Kos Gimnazija Bežigrad 49,50 30
1. letnik Jure Majcen Biserka Ledinšek Šolski center Velenje, Elektro in računalniška šola 49,00 31
2. letnik Tevž Lotrič Aljoša Brlogar Gimnazija Kranj 74,50 1
2. letnik Sabina Belaj Romana Vrtačič Gimnazija Vič 69,50 2
2. letnik Lovro Verk Vojko Brantuša II. gimnazija Maribor 67,00 3
2. letnik Neža Vipavc Silvestra Jevšenak Šolski center Velenje, Gimnazija 66,00 4
2. letnik Tijana Leban Tatjana Pivk Gimnazija Jurija Vege Idrija 65,50 5
2. letnik Tina Drnovšek Urška Markun Gimnazija Bežigrad 65,50 5
2. letnik Gašper Košir Aljoša Brlogar Gimnazija Kranj 64,00 7
2. letnik Gregor Gajič Urška Markun Gimnazija Bežigrad 63,00 8
2. letnik Anamarija Mežnar Andreja Bevc I. gimnazija v Celju 62,00 9
2. letnik Neža Peternel Aljoša Brlogar Gimnazija Kranj 62,00 9
2. letnik Ana Kolenc Milavec Sonja Ivančič Šolski center Srečka Kosovela Sežana, Gimnazija in ekonomska šola 61,00 11
2. letnik Tina Jurkošek Silvestra Jevšenak Šolski center Velenje, Gimnazija 60,00 12
2. letnik Alma Pleteršek Anja Rožič Konservatorij za glasbo in balet Ljubljana 60,00 12
2. letnik Pina Jakoš Karolina Ivanec Gimnazija Jožeta Plečnika Ljubljana 59,50 14
2. letnik Liza Likar Alenka Šuman Irgolič Gimnazija Ptuj 59,50 14
2. letnik Sebastjan Kordiš Vid Megušar Gimnazija Škofja Loka 59,00 16
2. letnik Zala Petauer Mihaela Koštomaj Šolski center Celje, Gimnazija Lava 59,00 16
2. letnik Sara Jazbec Vanja Špelko Gimnazija Vič 58,50 18
2. letnik Jan Žekar Andreja Bevc I. gimnazija v Celju 58,50 18
2. letnik Jona Koltaj Franc Jaklič Gimnazija Poljane 58,00 20
2. letnik Matej KOMPARA Alojz Grahor Škofijska gimnazija Vipava 58,00 20
2. letnik David Ošlaj Milan Zeman Zavod sv. Stanislava za vzgojo, izobraževanje in kulturne dejavnosti 58,00 20
2. letnik Luka Horjak Kristijan Kocbek I. gimnazija v Celju 58,00 20
2. letnik Ajda Jakomini Adrijana Šiftar Srednja šola za oblikovanje Maribor 57,50 24
2. letnik Luka Korotaj Vojko Brantuša II. gimnazija Maribor 57,00 25
2. letnik Nika Marolt Urška Markun Gimnazija Bežigrad 56,50 26
2. letnik Ana Milanič Alojz Čotar Šolski center Srečka Kosovela Sežana, Gimnazija in ekonomska šola 56,00 27
3. letnik Eva Jug Aleksander Rajhard Gimnazija Škofja Loka 63,00 1
3. letnik Ana Meta Dolinar Bojana Dvoržak Gimnazija Bežigrad 62,50 2
3. letnik Tea Jeličić Tinka Majaron Konservatorij za glasbo in balet Ljubljana 57,00 3
3. letnik Aljaž Simonič Vojko Brantuša II. gimnazija Maribor 54,50 4
3. letnik Andraž Jelinčič Bojana Dvoržak Gimnazija Bežigrad 52,00 5
3. letnik Tadej Glinšek Silvestra Jevšenak Šolski center Velenje, Gimnazija 51,50 6
3. letnik Klemen Bogataj Aleksander Rajhard Gimnazija Škofja Loka 51,00 7
3. letnik Neja Fazarinc Hanka Lebič Gimnazija Vič 50,00 8
3. letnik Jožef Ilija Lidija Vintar Elektrotehniško-računalniška strokovna šola in gimnazija Ljubljana 48,00 9
3. letnik Anja Škrlj Bojana Dvoržak Gimnazija Bežigrad 48,00 9
3. letnik Jure Mihelčič Tatjana Popit Šolski center Postojna 47,00 11
3. letnik Klara Kresnik Kristina Vošner Šolski center Slovenj Gradec, Gimnazija 44,00 12
3. letnik Tia Krofel Savina Brcar Gimnazija Bežigrad 44,00 12
3. letnik Anja Prezelj Aleksander Rajhard Gimnazija Škofja Loka 43,50 14
3. letnik Jani Kure Marko Rožič Srednja šola Črnomelj 43,50 14
3. letnik Terezija KREČIČ Alojz Grahor Škofijska gimnazija Vipava 43,50 14
3. letnik Luka Kavčič Aleksander Rajhard Gimnazija Škofja Loka 43,00 17
4. letnik Anja Zdovc Urška Markun Gimnazija Bežigrad 61,50 1
4. letnik Zala Potočnik Vilko Domajnko Gimnazija Bežigrad 58,00 2
4. letnik Tim Štuhec Natalija Horvat Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer 54,50 3
4. letnik Miha Gjura Hanka Lebič Gimnazija Vič 54,50 3
4. letnik Luka Jevšenak Silvestra Jevšenak Šolski center Velenje, Gimnazija 54,50 3
4. letnik Veronika Kavčič Milan Zeman Zavod sv. Stanislava za vzgojo, izobraževanje in kulturne dejavnosti 53,50 6
4. letnik Alenka Rutar Erik Vrčon Gimnazija Tolmin 52,50 7
4. letnik Nejc Zajc Silvestra Jevšenak Šolski center Velenje, Gimnazija 52,00 8
4. letnik Hana Viktorija Balan Vojko Brantuša II. gimnazija Maribor 49,50 9
4. letnik Jernej Grlj Milan Zeman Zavod sv. Stanislava za vzgojo, izobraževanje in kulturne dejavnosti 49,00 10
4. letnik Anej Ogrizek Vladimir Počkaj Šolski center Postojna 48,00 11
4. letnik Maj Kristan Tatjana Pivk Gimnazija Jurija Vege Idrija 47,50 12
4. letnik Tilen Kralj Janita Tomažin Šolski center Ljubljana, Srednja strojna in kemijska šola 47,00 13
4. letnik Anja Vrečer Danijela Marolt Gimnazija Celje - Center 46,00 14
4. letnik Urh Bertoncelj Aljoša Brlogar Gimnazija Kranj 45,50 15
4. letnik Andraž Strgar Aljoša Brlogar Gimnazija Kranj 45,50 15
4. letnik Andrej Barachini Jan Maver Gimnazija Litija 45,50 15
4. letnik Maša Debelak Aljoša Brlogar Gimnazija Kranj 45,00 18
4. letnik Jože Gašperlin Aljoša Brlogar Gimnazija Kranj 45,00 18

 

Dobitniki srebrnega priznanja iz znanja logike za dijake 2017
Za priznanje je bilo potrebno doseči vsaj: v 1. letniku 36,5 točke, v 2.letniku 41 točk, v 3. letniku 31 točk in v 4. letniku 31,5 točke.

Rezultati študentskega tekmovanja 2017

Zlato priznanje - učenci 

Skupina Tekmovalec Mentor Šola Točke Mesto
7. razred Filip Zver Manica Karba Osnovna šola Križevci 58,00 1
7. razred Liza Knez Ladislava Ježek Narobe Osnovna šola Franceta Bevka Ljubljana 58,00 1
7. razred Brest Lenarčič Manica Kolar Osnovna šola Kozje 57,00 3
7. razred Oskar Čuk Kevin Vojičič Osnovna šola Preserje pri Radomljah 56,00 4
7. razred Lucija Medja Irma Bertoncelj Kordež Osnovna šola Antona Tomaža Linharta Radovljica 56,00 4
7. razred Lan Sraka Matjaž Urbanč Osnovna šola Vič 56,00 4
7. razred Teja Čerkuč Nataša Kermc Osnovna šola Bistrica ob Sotli 55,00 7
7. razred Andraž Tomaževič Matjaž Urbanč Osnovna šola Vič 55,00 7
7. razred Vid Bauman Marija Vek Osnovna šola Poljčane 54,00 9
7. razred Laura Angleitner Sagadin Simona Simonič Osnovna šola Angela Besednjaka 54,00 9
7. razred Neža Kunič Andreja Štor Osnovna šola Dr. Vita Kraigherja Ljubljana 54,00 9
7. razred Miha Sinčič Goran Ivetić Osnovna šola Spodnja Šiška 54,00 9
7. razred Andrej Hribljan Marko Weilguny Zavod sv. Stanislava, Osnovna šola Alojzija Šuštarja 53,50 13
7. razred David Kovačič Maja Završnik Osnovna šola Trzin 53,00 14
7. razred Tristan Zore Nataša Zupančič Osnovna šola Gabrovka - Dole 53,00 14
7. razred Val Bajc Klavdija Kresnik Osnovna šola Sostro 53,00 14
7. razred Nika Dolenec Mateja Leskovec Osnovna šola Žiri 52,50 17
7. razred Klara Kocmur Lucija Medimurec Osnovna šola Stična - podružnična šola Višnja Gora 52,00 18
7. razred Luka Vaupot Katja Perše Paradiž Druga osnovna šola Slovenj Gradec 52,00 18
7. razred Lana Vuga Alenka Pavlič Osnovna šola Marije Vere 52,00 18
7. razred Brina Likar Kramberger Sandra Pančor Osnovna šola narodnega heroja Maksa Pečarja Črnuče 52,00 18
7. razred Bor Kavčič Petra Drnovšček Osnovna šola Franceta Bevka Tolmin 51,50 22
7. razred Petra Zadravec Anica Zarnec Osnovna šola Lenart 51,00 23
7. razred Ed Baša Zinka Muhič Osnovna šola Center 51,00 23
7. razred Timotej Gornik Zinka Muhič Osnovna šola Center 51,00 23
7. razred Jošt Kadiš Katja Kotnik Osnovna šola Neznanih talcev Dravograd 51,00 23
7. razred Maks Svete Lara Kozarski Osnovna šola Mengeš 51,00 23
7. razred Lukas Andreas Franke Metka Jemec Osnovna šola prof. dr. Josipa Plemlja Bled 51,00 23
7. razred Špela Gačnik Andreja Ziernfeld Osnovna šola Savsko naselje 51,00 23
7. razred Jan Popovič Ana Krušič Osnovna šola Brezovica pri Ljubljani 51,00 23
7. razred Matija Pesan Vilma Ošlak Osnovna šola Vojnik 51,00 23
7. razred Tina Hrastar Karmen Izda Osnovna šola Mirana Jarca 50,50 32
7. razred Kaja Bartelj Simon Turk Osnovna šola Grm 50,00 33
7. razred Ester Polak Aljaž Slivnik Osnovna šola Šentvid 50,00 33
7. razred Lara Stamać Damijan Košir Osnovna šola Jožeta Moškriča 50,00 33
7. razred Veronika Klemenčič Teja Bergant Osnovna šola Cvetka Golarja Škofja Loka 49,50 36
7. razred Julija Leštan Tadeja Jurkovič Osnovna šola Stročja vas 49,50 36
7. razred Luka Zlatolas Čekrlić Ana Nuša Rigler Osnovna šola Škofljica 49,00 38
7. razred Viva Kadunc BERNARDKA URATNIK Osnovna šola Louisa Adamiča 49,00 38
7. razred Andrej Maks Janc Anuška Vidmar Brezec Osnovna šola Poljane Ljubljana 49,00 38
7. razred Klara Vranović Ladislava Ježek Narobe Osnovna šola Franceta Bevka Ljubljana 49,00 38
7. razred Ela Leskovšek Čomič Vanja Ocvirk Karner Osnovna šola Lava 49,00 38
7. razred Luka Golob Šajn Helena Delak Osnovna šola Miroslava Vilharja Postojna 48,50 43
7. razred Peter Andolšek Marija Ahčin Osnovna šola Dr. Franceta Prešerna Ribnica 48,50 43
7. razred Domen Učakar Tina Balantič Osnovna Šola Šmartno v Tuhinju 48,50 43
7. razred Neja Lavrič Smrdel Mitja Kos Osnovna šola Valentina Vodnika 48,50 43
7. razred Anamarija Lebar Andreja Štor Osnovna šola Dr. Vita Kraigherja Ljubljana 48,50 43
8. razred Pia Vrečko Janja Pirc Osnovna šola Škofja Loka-Mesto 54,50 1
8. razred Vita Korošin Kevin Vojičič Osnovna šola Preserje pri Radomljah 54,00 2
8. razred Tia Eria Skrt Tanja Gabršček III. osnovna šola Celje 51,50 3
8. razred Fiona Vodopivec Martina Jušković Osnovna šola Pod goro 51,00 4
8. razred Lovro Lotrič Jana Remic Osnovna šola Predoslje Kranj 51,00 4
8. razred Eva Šalamun Miha Bašelj Osnovna šola Zadobrova 50,00 6
8. razred Dominik Križ Marjeta Košir Osnovna šola Notranjski odred Cerknica 49,50 7
8. razred Ana Vidic Marija Blažič Osnovna šola Dobje 47,50 8
8. razred Matija Derganc Maja Mujkič Osnovna šola Koseze 47,50 8
8. razred Lara Podgoršek Boštjan Ketiš Osnovna šola bratov Letonja Šmartno ob Paki 46,50 10
8. razred Martina Jelen Smolko Marija Andrejč Osnovna šola Kapela 46,00 11
8. razred Tadej Vovk Jožica Rustja Osnovna šola Šempas 45,50 12
8. razred Urška Končar Metka Jemec Osnovna šola prof. dr. Josipa Plemlja Bled 45,50 12
8. razred Lara Rozman Vojka Vilfan Osnovna šola Ketteja in Murna 45,50 12
8. razred Sinja Spasenić Likar Barbka Mahnič Osnovna šola Komen 45,00 15
8. razred Neca Camlek Teja Bergant Osnovna šola Cvetka Golarja Škofja Loka 45,00 15
8. razred Rea Doria Bergant Klavdija Štrucl Osnovna šola Brežice 45,00 15
8. razred Klara Klobučar Marija Zupančič Osnovna šola Prežihovega Voranca Jesenice 45,00 15
8. razred Mojca Ravnik Vitoslava Kos Osnovna šola Martina Konšaka Maribor 45,00 15
8. razred Katarina Grilj Ksenija Smogavec Osnovna šola dr. Jožeta Pučnika Črešnjevec 45,00 15
8. razred Blažka Hrovat Mateja Bartolj Osnovna šola Drska 45,00 15
9. razred Rok Tadej Brunšek Milena Luknar Osnovna šola Antona Aškerca Velenje 60,00 1
9. razred Nik Milek Béla Szomi Kralj Osnovna šola Domžale 58,00 2
9. razred Lana Drobnič Vesna Harej Osnovna šola Dravlje 57,50 3
9. razred Matija Likar Mojca Gazvoda Osnovna šola bratov Polančičev Maribor 57,00 4
9. razred Peter Lekše Nataša Šircelj Osnovna šola Šmartno pod Šmarno goro 57,00 4
9. razred Aljaž Sovič Brigita Koželj Osnovna šola Gorica 57,00 4
9. razred Matej Traven Tina Balantič Osnovna Šola Šmartno v Tuhinju 56,00 7
9. razred Lan Jeler Andreja Jagodic Osnovna šola Šenčur 55,50 8
9. razred Manca Končar Metka Jemec Osnovna šola prof. dr. Josipa Plemlja Bled 55,50 8
9. razred Anara Nemanič Simona Ostović Osnovna šola Orehek Kranj 55,00 10
9. razred Nina Cankar Mateja Leskovec Osnovna šola Žiri 55,00 10
9. razred Andraž Hribernik Petra Strnad Ermenc Osnovna šola Vojnik 55,00 10
9. razred Luka Ponikvar Ana Krušič Osnovna šola Brezovica pri Ljubljani 54,00 13
9. razred Pia Kramberger Jasmina Petek Pelcl Osnovna šola Ljudski vrt 53,50 14
9. razred Tia Vita Ćurčić Irma Pustotnik Osnovna šola Simona Jenka Kranj 53,50 15
9. razred Rok Šantl Rok Jamnik Osnovna šola Medvode 51,50 16
9. razred Nik Podkrajšek Damijana Križnik Vrhovec Osnovna šola Dob 50,50 17
9. razred Jerca Pirš Škoberne Alenka Pavlič Osnovna šola Marije Vere 50,50 17
9. razred Natalija Petrič Janja Nusdorfer Nedeljkovič Osnovna šola Draga Bajca Vipava 50,00 19
9. razred Benjamin Bajd Alenka Šmuc Osnovna šola Simona Jenka Kranj 50,00 19
9. razred Pia Račič Andreja Marucelj Štrus Osnovna šola Oskarja Kovačiča 50,00 19
9. razred Lucija Struna Darja Strah Osnovna šola Stična 48,50 22
9. razred Maša Božjak Jožica Rovšek Osnovna šola Ivana Cankarja Trbovlje 48,50 22
9. razred Gašper Korbar Lidija Šuštar Osnovna šola Vodice 48,50 22
9. razred Jan Križ Tomaž Cokan Osnovna šola Ob Rinži Kočevje 48,00 25
9. razred Maja Ermenc Marija Ermenc Osnovna šola Ljubno ob Savinji 48,00 25
9. razred Barbara Kokol Jasmina Petek Pelcl Osnovna šola Ljudski vrt 47,50 27
9. razred Matic Kremžar Bojana Lakić Osnovna šola Šmartno 47,50 27
9. razred Jan Juhart Mihaela Remic Osnovna šola Braslovče 47,50 27

Dobitniki srebrnega priznanja na državnem tekmovanju iz znanja logike za učence 2017
Za srebrno priznanje je bilo potrebno doseči v 7 razredu 41,5 točke, v 8. razredu 39 točk in v 9. razredu 40,5 točke.

Dobitniki bronastega priznanja na šolskem tekmovanju iz znaja logike za učence 2017 

Bronasto priznanje prejme 1/3 tekmovalcev in vsi, ki so na šolskem nivoju dosegli vsaj:
do 3. razreda 30 točk
4. in 5. razred 31 točk
6. in 7. razred 41 točk
8. in 9. razred 27 točk

Dobitniki bronastega priznanja na šolskem tekmovanju iz znanja logike za dijake

Bronasto priznanje prejme 1/3 tekmovalcev in vsi, ki so na šolskem nivoju dosegli vsaj:
1. in 2. letnik 29 točk
3. in 4. letnik 35 točk

Rezultati logika 2016

Rezultati študentskega tekmovanja

Dobitniki zlatega priznanja 2016 med dijaki
Meja za zlato priznanje je v 1. letniku 37 točk, v 2. letniku 37,5 točke in v 3. in 4. letniku 34 točk. 

 

Skupina Tekmovalec Mentor Šola Točke Mesto
1. letnik Neža Peternel Barbara Kušar Gimnazija Kranj 45,00 1
1. letnik Luka Horjak Kristijan Kocbek I. gimnazija v Celju 44,00 2
1. letnik Neža Vipavc Silvestra Jevšenak Šolski center Velenje 42,50 3
1. letnik Maruša Florjančič Nives Mihelič Erbežnik Gimnazija Vič 42,00 4
1. letnik Ana Opalič Kristijan Kocbek I. gimnazija v Celju 41,00 5
1. letnik Ema Kavčič Romana Vrtačič Gimnazija Vič 40,50 6
1. letnik Miha Remec Bojana Dvoržak Gimnazija Bežigrad 40,50 6
1. letnik Gašper Košir matjaž Pertot Gimnazija Kranj 39,00 8
1. letnik Tine Koritnik Vojko Brantuša II. gimnazija Maribor 39,00 8
1. letnik Tina Černejšek Jelena Tement Žnidarič Gimnazija in srednja kemijska šola Ruše 39,00 8
1. letnik Sara Jazbec Vanja Špelko Gimnazija Vič 38,00 11
1. letnik Klemen Kolar Tanja Veber I. gimnazija v Celju 38,00 11
1. letnik Eva Zarli Petra Drnovšček Gimnazija Tolmin 38,00 11
1. letnik Jakob Pogačnik Souvent Nives Mihelič Erbežnik Gimnazija Vič 37,50 14
1. letnik Urška Ferlež Karmen Hebar Škofijska gimnazija Antona Martina Slomška 37,50 14
1. letnik Tina Drnovšek Urška Markun Gimnazija Bežigrad 37,50 14
1. letnik Helena Potočnik Matjaž Pertot Gimnazija Kranj 37,00 17
1. letnik Vita Naglič Barbara Kušar Gimnazija Kranj 37,00 17
2. letnik Ana Meta Dolinar Vilko Domajnko Gimnazija Bežigrad 55,00 1
2. letnik Jan Manohin Slavka Žmaucar Gimnazija Šentvid 49,00 2
2. letnik Tim Kmecl Marta Zabret Gimnazija in srednja šola Rudolfa Maistra Kamnik 47,00 3
2. letnik Lučka Hrovat Vesna Resnik Grm Novo mesto - center biotehnike in turizma 47,00 3
2. letnik Peter Kosem Hanka Lebič Gimnazija Vič 46,00 5
2. letnik Ana Luetić Vanja Špelko Gimnazija Vič 45,50 6
2. letnik Tanja Holc Natalija Horvat Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer 45,00 7
2. letnik Tea Jeličić Nataša Jerman Gimnazija Poljane 45,00 7
2. letnik Sašo Nikič Vojko Brantuša II. gimnazija Maribor 44,50 9
2. letnik Eva Jug Aleksander Rajhard Gimnazija Škofja Loka 44,50 9
2. letnik Matic Zavadlal Marino Pavletič Gimnazija Bežigrad 44,00 11
2. letnik Miha Radež Jernej Ban Gimnazija Novo mesto 42,00 12
2. letnik Matej Brodnik Erika Pleša Elektrotehniško-računalniška strokovna šola in gimnazija Ljubljana 41,00 13
2. letnik Andraž Zrimšek Aleksander Rajhard Gimnazija Škofja Loka 41,00 13
2. letnik Mihaela Šuštar Nataša Prašnikar Srednja šola Domžale 41,00 13
2. letnik Zala Šeško Vojko Brantuša II. gimnazija Maribor 40,00 16
2. letnik Maja KOBAL Alojz Grahor Škofijska gimnazija Vipava 40,00 16
2. letnik Nuša Svetanič Natalija Horvat Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer 39,50 18
2. letnik Andraž Jelinčič Vilko Domajnko Gimnazija Bežigrad 39,00 19
2. letnik Maša Krašovec Vilko Domajnko Gimnazija Bežigrad 39,00 19
2. letnik Matic Klopčič Vilko Domajnko Gimnazija Bežigrad 39,00 19
2. letnik Igor Zobovič Katja Novak III. gimnazija Maribor 38,50 22
2. letnik Kaja Strnad Primož Riegler Srednja šola Slovenska Bistrica 38,00 23
2. letnik Tadej Glinšek Silvestra Jevšenak Šolski center Velenje 38,00 23
2. letnik Manca Rakun Franc Jaklič Gimnazija Poljane 38,00 23
2. letnik Martin Maks Urbanc Špela Tola Gimnazija Bežigrad 38,00 23
2. letnik Vita Komel Tanja Veber I. gimnazija v Celju 38,00 23
2. letnik Lara Slabanja Vanja Špelko Gimnazija Vič 37,50 28
3. letnik Luka Jevšenak Silvestra Jevšenak Šolski center Velenje 46,50 1
3. letnik Zala Potočnik Vilko Domajnko Gimnazija Bežigrad 45,00 2
3. letnik David Opalič Kristijan Kocbek I. gimnazija v Celju 42,50 3
3. letnik Anja Zdovc Urška Markun Gimnazija Bežigrad 42,00 4
3. letnik Anže Kac Primož Riegler Srednja šola Slovenska Bistrica 39,50 5
3. letnik Urban Duh Vojko Brantuša II. gimnazija Maribor 37,50 6
3. letnik Gregor Igličar Bogdan Kejžar Gimnazija Kranj 37,00 7
3. letnik Anja Vrečer Danijela Marolt Gimnazija Celje - Center 36,00 8
3. letnik Sara Ravnik Srečko Polanc Gimnazija Jesenice 36,00 8
3. letnik Luka Umek Mojca Rangus Gimnazija Novo mesto 35,00 10
3. letnik Martin Drobnič Tjaša Novak Lavriša Zavod sv. Frančiška Saleškega za VI in kulturne dejavnosti 34,00 11
3. letnik Luka Končar Vilko Domajnko Gimnazija Bežigrad 34,00 11
3. letnik Gašper Potočnik Marino Pavletič Gimnazija Bežigrad 34,00 11
4. letnik Aljaž Bratina Alojz Grahor Škofijska gimnazija Vipava 45,00 1
4. letnik Klara Drofenik Alojz Robnik I. gimnazija v Celju 41,00 2
4. letnik Tjaša Valič Alojz Grahor Škofijska gimnazija Vipava 38,50 3
4. letnik Ajda Frankovič Silvestra Jevšenak Šolski center Velenje 38,00 4
4. letnik Anja Lukan Vanja Popov Gimnazija Novo mesto 37,00 5
4. letnik Luka Tacer Tatjana Cirer Šolski center Rogaška Slatina 36,00 6
4. letnik Žan Gajser Tanja Janežič Šolski center Nova Gorica - Gimnazija in zdravstvena šola 36,00 6
4. letnik Noel Gregori Ana Miler Gimnazija Jesenice 35,00 8
4. letnik Matija Teršek Ira Vučko I. gimnazija v Celju 35,00 8
4. letnik Aleksej Jurca Urška Markun Gimnazija Bežigrad 35,00 8
4. letnik Katarina Miklavec Urška Koren Likar Gimnazija Nova Gorica 34,50 11
4. letnik Domen Goste Tanja Veber I. gimnazija v Celju 34,00 12

Dobitniki srebrnega priznanja 2016 - dijaki

Za srebrno odličje je bilo potrebno v 1. in 2. letniku osvojiti najmanj 32 točk in v 3. in 4. letniku 30 točk.

Dobitniki zlatega priznanja 2016 - učenci

Skupina Tekmovalec Mentor Šola Točke Mesto
7. razred Erik Červek Roškarič Nataša Marinič Vidonja Osnovna šola Antona Ingoliča Spodnja Polskava 77,00 1
7. razred Sinja Spasenić Likar Barbka Mahnič Osnovna šola Komen 77,00 1
7. razred Vita Korošin Lara Kozarski Osnovna šola Preserje pri Radomljah 77,00 1
7. razred Martin Belušič Uroš Medar Osnovna šola Preska 77,00 1
7. razred Katarina Grilj Ksenija Smogavec Osnovna šola dr. Jožeta Pučnika Črešnjevec 76,00 5
7. razred Nastasja Češnjevar Ušumović Marija Gorup Osnovna šola Antona Ukmarja Koper 76,00 5
7. razred Blažka Hrovat Mateja Bartolj Osnovna šola Drska 76,00 5
7. razred Jedrt Šinkovec Petra Oblak Osnovna šola Poljane 76,00 5
7. razred Tim Thuma Natalija Uršič Osnovna šola Toma Brejca 76,00 5
7. razred Timotej Jagodič Tanja Gabršček III. osnovna šola Celje 76,00 5
7. razred Alja Šlenc Rok Jamnik Osnovna šola Medvode 76,00 5
7. razred Tia Rozoničnik Marjetka Novak Osnovna šola Frana Roša Celje 76,00 5
7. razred Manja Leban Dina Rudolf Osnovna šola Idrija 76,00 5
7. razred Zala Ferenc Mirela Kapetanović Mujkić Osnovna šola Polje 75,00 14
7. razred Alica Muratović Romih Miloš Kovič Osnovna šola Hinka Smrekarja 75,00 14
7. razred Lovro Lotrič Nuša Skumavc Osnovna šola Predoslje Kranj 75,00 14
7. razred Lenart Dolinar Neža Pevec Osnovna šola Danile Kumar 75,00 14
7. razred Samo Volovšek Zdenka Petek VIZ II. osnovna šola Rogaška Slatina 74,00 18
7. razred Vida Mlinar Barbara Pesjak Osnovna šola Josipa Vandota 74,00 18
7. razred Tim Novak Tina Porenta Osnovna šola Jakoba Aljaža 74,00 18
7. razred Nika Koren Terezija Ceferin Osnovna šola Kolezija 74,00 18
7. razred Pika Kogoj Tatjana Mulh Osnovna šola Trnovo 74,00 18
7. razred Filip Štumpfl Nataša Budna Stanta Osnovna šola Podgorje 73,00 23
7. razred Gal Podjavoršek Robert Osolnik Osnovna šola Venclja Perka 73,00 23
7. razred Jakob Kralj Mateja Vrtar Regovc Osnovna šola Komenda Moste 73,00 23
7. razred Nik Jeromel Breda Markelj Osnovna šola Staneta Žagarja Kranj 73,00 23
7. razred David Knavs Silva Maroh Osnovna šola Frana Albrehta Kamnik 73,00 23
7. razred Eva Šalamun Miha Bašelj Osnovna šola Zadobrova 73,00 23
7. razred Kaja Rajter Anica Zarnec Osnovna šola Lenart 73,00 23
7. razred Ernestina Lea Kos Nuša Ponikvar Osnovna šola Notranjski odred Cerknica 73,00 23
7. razred Gal Detiček Ksenija Smogavec Osnovna šola dr. Jožeta Pučnika Črešnjevec 72,00 31
7. razred Ajda Simčič Andrej Jelen Osnovna šola Solkan 72,00 31
7. razred Marija Judež Andrej Prah Osnovna šola Šmihel 72,00 31
7. razred Tina Brezovnik Jolanda Krofel Osnovna šola Gustava Šiliha Velenje 72,00 31
7. razred Nika Šimnovec Simona Ostović Osnovna šola Orehek Kranj 72,00 31
7. razred Tobias Furst Črtanec Neža Pevec Osnovna šola Danile Kumar 72,00 31
7. razred Tamara Šijanec Bojana Kronvogel Osnovna šola Sv. Jurij ob Ščavnici 72,00 31
7. razred Neca Camlek Teja Bergant Osnovna šola Cvetka Golarja Škofja Loka 71,00 38
7. razred Samo Bobnar Teja Bergant Osnovna šola Cvetka Golarja Škofja Loka 71,00 38
7. razred Bor Bastič Milena Luknar Osnovna šola Antona Aškerca Velenje 71,00 38
7. razred Eva Gašparič Dragan Raičevič Osnovna šola Kamnica 71,00 38
7. razred Tjaša Velkavrh Nevenka Volf Osnovna šola Ivana Cankarja Vrhnika 71,00 38
7. razred Vid Wostner Martina Brence Osnovna šola Ig 70,00 43
7. razred Trina Ogrizek Irma Pustotnik Osnovna šola Simona Jenka Kranj 70,00 43
7. razred Jan Marn Martina Vončina Osnovna šola Nove Jarše 70,00 43
7. razred Klara Primožič Andreja Jagodic Osnovna šola Šenčur 70,00 43
7. razred Marija Omejc Petra Oblak Osnovna šola Poljane 70,00 43
7. razred Terezija Končan Teja Bergant Osnovna šola Cvetka Golarja Škofja Loka 70,00 43
7. razred Nejc Kerševan Gašper Sitar Osnovna šola Vižmarje Brod 70,00 43
7. razred Jaša Meža Andreja Verdnik Osnovna šola Louisa Adamiča Grosuplje, Podružnična šola Šmarje-Sap 70,00 43
8. razred Vojko Hysz Katja Končina Osnovna šola dr. Pavla Lunačka Šentrupert 89,00 1
8. razred Rok Tadej Brunšek Milena Luknar Osnovna šola Antona Aškerca Velenje 86,00 2
8. razred Rebeka Gombač Nevenka Volf Osnovna šola Ivana Cankarja Vrhnika 82,00 3
8. razred Maxim Cosovici Katja Kmetec Osnovna šola Brinje Grosuplje 82,00 3
8. razred Primož Povše Nevenka Prislan Osnovna šola Šempeter v Savinjski dolini 81,00 5
8. razred Matija Likar Mojca Gazvoda Osnovna šola bratov Polančičev Maribor 80,50 6
8. razred Anja Rupnik Antonija Peteh Osnovna šola 8 talcev Logatec 80,00 7
8. razred Luka Ponikvar Ana Krušič Osnovna šola Brezovica pri Ljubljani 79,00 8
8. razred Miha Kapš Andrej Prah Osnovna šola Šmihel 78,00 9
8. razred Peter Lekše Nataša Šircelj Osnovna šola Šmartno pod Šmarno goro 77,00 10
8. razred Benjamin Bajd Nataša Primožič Osnovna šola Simona Jenka Kranj 76,00 11
8. razred Nik Milek Béla Szomi Kralj Osnovna šola Domžale 75,00 12
8. razred Jan Juhart Andreja Kosi Osnovna šola Braslovče 74,00 13
8. razred Jaka Gregorc Lidija Šuštar Osnovna šola Vodice 74,00 13
8. razred Eva Zavec Béla Szomi Kralj Osnovna šola Domžale 72,50 15
8. razred Taja Štefanič Natalija Uršič Osnovna šola Toma Brejca 72,50 15
8. razred Eva Peljhan Sandra Pančor Osnovna šola narodnega heroja Maksa Pečarja Črnuče 72,50 15
8. razred Lovro Jug Damijan Košir Osnovna šola Jožeta Moškriča 72,50 15
8. razred Neža Povh Nevenka Gabrijel Osnovna šola Bršljin 72,50 15
8. razred Maj Blažič Silva Maroh Osnovna šola Frana Albrehta Kamnik 72,00 20
8. razred Domen Jug Andreja Trstenjak Javni VIZ osnovna šola in vrtec Sveta Trojica 72,00 20
8. razred Nika Krivic Tatjana Kramar Osnovna šola Majde Vrhovnik 72,00 20
8. razred David Gobec Astrid Žibert Osnovna šola Gradec Litija 72,00 20
8. razred Nina Cankar Martina Erznožnik Osnovna šola Žiri 71,00 24
8. razred Zara Kejžar Janja Pirc Osnovna šola Škofja Loka-Mesto 71,00 24
8. razred Saša Kodba Lilijana Zdunič Osnovna šola Miklavž na Dravskem polju 71,00 24
8. razred Maja Helena Končar Silva Maroh Osnovna šola Frana Albrehta Kamnik 71,00 24
8. razred Martin Zadravec Anica Zarnec Osnovna šola Lenart 71,00 24
8. razred Ana Turk Branko Dragar Osnovna šola Antona Bezenška Frankolovo 71,00 24
8. razred Brina Kren Gregor Turk Osnovna šola Vavta vas 71,00 24
8. razred Jan Križ Tina Štupica Osnovna šola Ob Rinži Kočevje 71,00 24
8. razred Ema Razingar Metka Jemec Osnovna šola prof. dr. Josipa Plemlja Bled 70,00 32
8. razred Maja Veternik Maruša Vrhovnik Osnovna šola Stražišče Kranj 70,00 32
8. razred Pia Zupančič Manica Karba Osnovna šola Križevci 70,00 32
8. razred Matic Kremžar Bojan Bric Osnovna šola Šmartno 70,00 32
9. razred Lovro Drofenik Jana Draksler Osnovna šola Frana Kranjca Celje 92,00 1
9. razred Marjetka Zupan Martina Brence Osnovna šola Ig 91,50 2
9. razred Jasmina Kajtazović Miha Bašelj Osnovna šola Zadobrova 91,50 2
9. razred Gaj Lan Kunavar Nina Maček Osnovna šola Jurija Vege 91,00 4
9. razred Maja Mesarec Alenka Polenšek Osnovna šola Slivnica pri Celju 86,00 5
9. razred Tjaša Žibret Marija Blažič Osnovna šola Dobje 84,00 6
9. razred Jaša Knap Barbara Horvat Osnovna šola narodnega heroja Maksa Pečarja Črnuče 83,00 7
9. razred Lovro Lozinšek Tomaž Grobelnik Osnovna šola Cirkovce 82,00 8
9. razred Klara Repolusk Aleš Štaher Osnovna šola Rače 79,50 9
9. razred Ivana Nagode Anja Šmid Pustoslemšek Osnovna šola Orehek Kranj 79,00 10
9. razred Ella Potisek Tatjana Kramar Osnovna šola Majde Vrhovnik 78,00 11
9. razred Miha Pogačnik Maruša Vrhovnik Osnovna šola Stražišče Kranj 78,00 11
9. razred Katarina Vrbinc Simon Turk Osnovna šola Grm 77,50 13
9. razred Marcel Semprimožnik Magda Oblak Osnovna šola Vransko Tabor 76,50 14
9. razred Nejc Amon Lea Červan I. osnovna šola Celje 76,00 15
9. razred Doroteja Tomazin Sonja Cugmas 2. osnovna šola Slovenska Bistrica 76,00 15
9. razred Kaja Grošelj Vilma Grilj Osnovna šola Rodica 76,00 15
9. razred Sara Mihalič Zinka Muhič Osnovna šola Center 75,50 18
9. razred Sara Blatnik Barbara Blatnik JVIZ osnovna šola Dobrepolje 75,00 19
9. razred Nika Filipčič Neva Jerič Osnovna šola Srečka Kosovela Sežana 75,00 19
9. razred Julija Brecelj Marko Weilguny Zavod sv. Stanislava, Osnovna šola Alojzija Šuštarja 74,50 21
9. razred Gregor Pogačar Natalija Uršič Osnovna šola Toma Brejca 74,50 21
9. razred Tiana Kutin Petra Drnovšček Osnovna šola Franceta Bevka Tolmin 74,00 23
9. razred Miha Žnidarič Martina Jušković Osnovna šola Pod goro 74,00 23
9. razred Feliks Fortuna Zinka Muhič Osnovna šola Center 74,00 23
9. razred Bor Plahutnik Natalija Uršič Osnovna šola Toma Brejca 74,00 23
9. razred Katja Jevšenak Majda Zupančič Osnovna šola Mihe Pintarja Toleda 74,00 23
9. razred Ajda Breščak Mateja Bartolj Osnovna šola Drska 73,00 28
9. razred Tina Hajdinjak Metka Potočnik Osnovna šola Tabor I Maribor 73,00 28
9. razred Luka Ogrinc Anuška Vidmar Brezec Osnovna šola Poljane Ljubljana 73,00 28
9. razred Tjaša Krepek Stanka Drobnak JVIZ Osnovna šola Destrnik-Trnovska vas 73,00 28
9. razred Luka Cvikl Marjana Robič II. osnovna šola Celje 72,50 32
9. razred Lucija Matijašić Tatjana Kramar Osnovna šola Majde Vrhovnik 72,00 33
9. razred Sara Piciga Matjaž Urbanč Osnovna šola Vič 72,00 33
9. razred Matic Vukadinović Kastelic Miloš Kovič Osnovna šola Hinka Smrekarja 72,00 33
9. razred Daša Bahor Ljiljana Jankovič Osnovna šola Komandanta Staneta Dragatuš 72,00 33
9. razred Sara Buh Mojca Mezeg Drmota Osnovna šola Ivana Tavčarja Gorenja vas 72,00 33
9. razred Barbara Simonič Urška Golob Osnovna šola Janka Glazerja Ruše 72,00 33
9. razred Sara Staver Vesna Harej Osnovna šola Dravlje 71,50 39
9. razred Žan Pogačnik Maruša Vrhovnik Osnovna šola Stražišče Kranj 71,50 39
9. razred Lev Podbregar Danica Gobec Osnovna šola Polzela 71,50 39

Dobitniki srebrnega odličja na državnem tekmovanju učencev osnovnih šol

Prag za srebrno odličje v 7. razredu je 59 točk, v 8. razredu 61,5 točke in v 9. razredu 64,5 točke.

Dobitniki bronastega odličja na šolskem tekmovanju učencev osnovnih šol

Bronasto odličje prejme 1/3 tekmovalcev na posaezni šoli v posamezni skupini in vsi, ki so dosegli vsaj:
od 1. do 3. razreda 29,5 točk; 4. in 5. razred 36,5 točk; 6. in 7. razred 24 točk; 8. in 9. razred 34,5 točk

Dobitniki bronastega odličja na šolskem tekmovanju dijakov srednjih šol

Bronasto odličje prejme 1/3 tekmovalcev na posaezni šoli v posamezni skupini in vsi, ki so dosegli vsaj:
1. in 2. letnik 28,5 točke ter 3. in 4. letnik 31 točk.

Čestitamo!

Čestitke vsem dobitnikom priznanj!
Vsi v pričakovanju začetka tekmovanja
Reši gobelin