Rezultati

Rezultati modelarskega tekmovnaja 2019

Mesto Tekmovalec Mentor Šola Panoga
1 Živa Rituper Jože Horvat Osnovna šola III Murska Sobota D1 Avti v cilj
2 Nela Copot Jože Horvat Osnovna šola III Murska Sobota D1 Avti v cilj
3 Enej Pintarič Jože Horvat Osnovna šola III Murska Sobota D1 Avti v cilj
1 Bjan Mikložič Franc Fajfar Osnovna šola Miklavž pri Ormožu D2 RV avtomobili
2 Klemen Kirič Milko Lasničar Osnovna šola Velika Nedelja D2 RV avtomobili
3 Pascal Krampl Saša Silič Osnovna šola Ludvika Pliberška D2 RV avtomobili
1 Žan Komarički Bojan Kuprivec Osnovna šola III Murska Sobota A3 zmaji deltoidni
2 Kleo Obradović Bojan Kuprivec Osnovna šola III Murska Sobota A3 zmaji deltoidni
3 Gal Zavasnik Daniel Divjak Osnovna šola Lenart A3 zmaji deltoidni
1 Urh Strmčnik Muhič Daniel Divjak Osnovna šola Lenart A4 zmaji škatlasti
2 Kai Borovič Bojan Kuprivec Osnovna šola III Murska Sobota A4 zmaji škatlasti
3 Ana Ošlaj Bojan Kuprivec Osnovna šola III Murska Sobota A4 zmaji škatlasti
1 Anej Krivc Petra Krivc OŠ Radlje ob Dravi C2 RV čolni
2 Uroš Kuhar Jože Horvat Osnovna šola III Murska Sobota C2 RV čolni
3 Taj Šobot Vladimir Širec Osnovna šola Borcev za severno mejo Maribor C2 RV čolni
3 Matija Plos Boris Plos Osnovna šola heroja Janeza Hribarja C2 RV čolni
1 Nik Kladnik Helena Derstvenšek OŠ narodnega heroja Rajka Hrastnik, PŠ C3 Jadrnice
1 Hana Bedernjak Miha Lemut Osnovna šola II Murska Sobota A1 Letala prosto leteči modeli
2 Jaša Grčar Rajko Grčar Osnovna šola III Murska Sobota A1 Letala prosto leteči modeli
3 Tobija Koren Peter Stegovec OŠ Šturje Ajdovščina A1 Letala prosto leteči modeli
1 Pavel TROJER Andrej Trojer OŠ Venclja Perka Domžale E ARG
2 Ruj GROŠELJ SIMIĆ Alja Grošelj OŠ Kolezija Ljubljana E ARG
3 Aljaž KERŠEVAN Stanko Čufer OŠ Dobravlje E ARG
1 David Gergič Štravs Daniel Divjak Osnovna šola Lenart A2 RV letala
2 Niko Grošelj Robert Hriberšek OŠ Slovenska Bistrica A2 RV letala
1 Mai Rantaša Miran Podojsteršek Osnovna šola III Murska Sobota B1 Rakete S3A/2
2 Ermin Šehič Marija Cehner Osnovna šola Neznanih talcev Dravograd B1 Rakete S3A/2
3 David Rengeo Miran Podojsteršek Osnovna šola III Murska Sobota B1 Rakete S3A/2
1 Luka Čeh Miha Kozjek OŠ Alojzija Šuštarja B2 S3 nacional
2 Vid Šinko Miran Podojsteršek Osnovna šola III Murska Sobota B2 S3 nacional
3 Aljaž Albreht Aljoša Rupnik OŠ 8 talcev Logatec B2 S3 nacional
1 Maj Brinovec Marjan Jenko OŠ Dragomelj B3 S6A rakete s trakom
2 Janez Šijanec Miha Kozjek OŠ Trzin B3 S6A rakete s trakom
3 Mai Rantaša Miran Podojsteršek Osnovna šola III Murska Sobota B3 S6A rakete s trakom
1 Gašper Dekleva Miha Kozjek Osnovna šola Franceta Bevka B4 Raketoplani
2 Adis Vejzović Martin Knuplež Osnovna šola Bojana Ilicha Maribor B4 Raketoplani
3 Val Marušič Miha Kozjek Osnovna šola Danile Kumar B4 Raketoplani
1 Petra Zadravec Daniel Divjak OŠ Lenart C1 Čolni MČ1
2 Nika Režonja Jože Horvat OŠ III Murska Sobota C1 Čolni MČ1
3 Rok Nemeš Daniel Divjak OŠ Lenart C1 Čolni MČ1

 

 

Čestitamo vsem dobitnikom odličij!