Rezultati

Rezultati 2018

Skupina Tekmovalec Mentor Šola Mesto
Tekmovanje s prostoletečimi jadralnimi modeli F1H (A1) Staša Korpič Rajko Grčar Osnovna šola III Murska Sobota 1
Tekmovanje s prostoletečimi jadralnimi modeli F1H (A1) Hana Bedernjak Jože Titan Osnovna šola II Murska Sobota 2
Tekmovanje s prostoletečimi jadralnimi modeli F1H (A1) Maj Habjanič Jože Titan Osnovna šola II Murska Sobota 3
Tekmovanje z modeli letal kategorija F5J David Gergič Štravs Daniel Divjak Osnovna šola Lenart 1
Tekmovanje z modeli letal kategorija F5J Anej Serec Rajko Grčar Osnovna šola III Murska Sobota 2
Tekmovanje z modelarskimi zmaji - deltoidni Gal Verbošt Daniel Divjak Osnovna šola Lenart 1
Tekmovanje z modelarskimi zmaji - deltoidni Mai Rantaša Bojan Kuprivec Osnovna šola III Murska Sobota 2
Tekmovanje z modelarskimi zmaji - deltoidni Selina Györek Bojan Kuprivec Osnovna šola III Murska Sobota 3
Tekmovanje z modelarskimi zmaji - škatlasti Kai Borovič Bojan Kuprivec Osnovna šola III Murska Sobota 1
Tekmovanje z modelarskimi zmaji - škatlasti Luka Kranjc Daniel Divjak Osnovna šola Lenart 2
Tekmovanje z modelarskimi zmaji - škatlasti Žiga Žižek Daniel Divjak Osnovna šola Lenart 3
Tekmovanje z modeli raket S3 Luka Horvat Miran Podojsteršek Osnovna šola III Murska Sobota 1
Tekmovanje z modeli raket S3 Vildana Dukić Marija Cehner Osnovna šola Neznanih talcev Dravograd 2
Tekmovanje z modeli raket S3 Tim Skvarča Janko Rupnik OŠ 8. talcev Logatec 3
Tekmovanje z modeli raket S3 nacional Matevž Govekar Janko Rupnik OŠ 8. talcev Logatec 1
Tekmovanje z modeli raket S3 nacional Lovro Govekar Janko Rupnik OŠ 8. talcev Logatec 2
Tekmovanje z modeli raket S3 nacional Jakob Zupančič Andrej Glavica OŠ Kašelj 3
Tekmovanje z modeli raket S6A - rakete s trakom Janez Šijanec Miha Kozjek OŠ Trzin 1
Tekmovanje z modeli raket S6A - rakete s trakom Maj Brinovec Uroš Jenko OŠ Dragomelj 2
Tekmovanje z modeli raket S6A - rakete s trakom Anton Luka Šijanec Miha Kozjek OŠ Trzin 3
Tekmovanje z raketoplani - kategorija S4 Gašper Dekleva Miha Kozjek OŠ Franceta Bevka 1
Tekmovanje z raketoplani - kategorija S4 Ema Hajdenkumer Martin Knuplež Osnovna šola Bojana Ilicha Maribor 2
Tekmovanje z raketoplani - kategorija S4 Nejc Mastnak Miha Kozjek OŠ Riharda Jakopiča 3
Tekmovanje z ladijskimi modeli MČ 1 Lara Žnuderl Daniel Divjak Osnovna šola Lenart 1
Tekmovanje z ladijskimi modeli MČ 1 Timon Bagola Alen Kegl Osnovna šola III Murska Sobota 2
Tekmovanje z ladijskimi modeli MČ 1 Simona Šubaj Helena Derstvenšek Osnovna šola narodnega heroja Rajka Hrastnik, Podružnična šola Dol pri Hrastniku 3
Spretnostna vožnja F3E in V Nejc Kobilica Vladimir Širec Osnovna šola Borcev za severno mejo Maribor 1
Spretnostna vožnja F3E in V Anej Krivc Janja Ledinek Osnovna šola Radlje ob Dravi 2
Spretnostna vožnja F3E in V Taj Šobot Vladimir Širec Osnovna šola Borcev za severno mejo Maribor 3
Tekmovanje z modeli jadrnic - razred F5G Timotej Söke Gorazd Grof Osnovna šola III Murska Sobota 1
Tekmovanje z modeli jadrnic - razred F5G Nik Kladnik Helena Derstvenšek OŠ n.h. Rajka, Podružnična šola Dol pri Hrastniku 2
Tekmovanje avtomobilov na električni pogon - prosta vožnja v cilj Živa Rituper David Kozar Osnovna šola III Murska Sobota 1
Tekmovanje avtomobilov na električni pogon - prosta vožnja v cilj Enej Pintarič Darko Pintarič Osnovna šola III Murska Sobota 2
Tekmovanje avtomobilov na električni pogon - prosta vožnja v cilj Nela Copot Darko Pintarič Osnovna šola III Murska Sobota 3
Tekmovanje RV avtomobilov hitrostna in spretnostna vožnja Bjan Mikložič Franc Fajfar Osnovna šola Miklavž pri Ormožu 1
Tekmovanje RV avtomobilov hitrostna in spretnostna vožnja Anej Krivc Petra Krivc Osnovna šola Radlje ob Dravi 2
Tekmovanje RV avtomobilov hitrostna in spretnostna vožnja Andraž Pintarič Milko Lasničar Osnovna šola Velika Nedelja 3
Tekmovanje v amaterskem radiogoniometriranju - lov na lisico Pavel Trojer Andrej Trojer OŠ Venclja Perka Domžale 1
Tekmovanje v amaterskem radiogoniometriranju - lov na lisico Uroš Tozan Stanko Čufer OŠ Dobravlje 2
Tekmovanje v amaterskem radiogoniometriranju - lov na lisico Nik Gregorič Stanko Čufer OŠ Dobravlje 3

 

Čestitamo vsem dobitnikom odličij!