Rezultati

Rzultati 2017

Skupina Tekmovalec Mentor Šola Mesto
Avtomobili na električni pogon - prosta vožnja v cilj Enej Pintarič Darko Pintarič OŠ III Murska Sobota 1
Avtomobili na električni pogon - prosta vožnja v cilj Lucija Cör David Kozar OŠ III Murska Sobota 2
Avtomobili na električni pogon - prosta vožnja v cilj Lea Berke David Kozar OŠ III Murska Sobota 3
RV avtomobili- hitrostna in spretnostna vožnja Matjaž Remic Igor Vitrih OŠ Neznanih talcev Dravograd 1
RV avtomobili- hitrostna in spretnostna vožnja Andraž Pintarič Milko Lesničar OŠ Velika Nedelja 2
RV avtomobili- hitrostna in spretnostna vožnja Bjan Mikložič Franc Fajfar OŠ Miklavž pri Ormožu 3
Prostoleteči jadralni modeli - F1H (A-1) Luka Urbančič Gregor Urbančič OŠ Podlehnik 1
Prostoleteči jadralni modeli - F1H (A-1) Staša Korpič Damijan Korpič OŠ III Murska Sobota 2
Prostoleteči jadralni modeli - F1H (A-1) Nejc Kete   OŠ Adovščina 3
RV modeli letal - kategorija F5J David Gergič Štravs Bojan Gergič Osnovna šola Lenart 1
RV modeli letal - kategorija F5J Luka Urbančič Gregor Urbančič Osnovna šola Podlehnik 2
RV modeli letal - kategorija F5J Rok Nemaš Bojan Gergič Osnovna šola Lenart 3
Zmaji - deltoidni Ana Ošlaj Bojan Kuprivec OŠ III Murska Sobota 1
Zmaji - deltoidni Kai Borovič Bojan Kuprivec OŠ III Murska Sobota 2
Zmaji - deltoidni Urh Strmčnik Muhič Daniel Divjak OŠ Lenart 3
Zmaji - škatlasti Jakob Sedonja Daniel Divjak OŠ Lenart 1
Zmaji - škatlasti Lovro Rep Bojan Kuprivec OŠ III Murska Sobota 2
Modeli raket S3 David Györek Miran Podojsteršek OŠ III Murska Sobota 1
Modeli raket S3 Tim Skvarča Janko Rupnik OŠ 8. talcev 2
Modeli raket S3 Luka Horvat Miran Podojsteršek OŠ III Murska Sobota 3
Modeli raket S3 nacional Anej Serec Miran Podojsteršek OŠ III Murska Sobota 1
Modeli raket S3 nacional Ema Hajdenkumer Martin Knuplež OŠ Bojana Ilicha Maribor 2
Modeli raket S3 nacional Luka Horvat Miran Podojsteršek OŠ III Murska Sobota 3
Modeli raket S6A - rakete s trakom Janez Šijanec Tone Šijanec OŠ Trzin 1
Modeli raket S6A - rakete s trakom Anton Luka Šijanec Tone Šijanec OŠ Trzin 2
Modeli raket S6A - rakete s trakom Tim Skvarča Janko Rupnik OŠ 8. talcev 3
Raketoplani - kategorija S4 Gašper Dekleva Miha Kozjek OŠ Franceta Bevka 1
Raketoplani - kategorija S4 Val Marušič Miha Kozjek OŠ Danile Kumar 2
Ladijski modeli MČ 1 Liza Gačevič Jan Bošnjak OŠ III Murska Sobota 1
Ladijski modeli MČ 1 Klemen Klopčič Grade Arsič OŠ Franceta Bevka 2
Ladijski modeli MČ 1 Ana Guček Helena Derstvenšek OŠ narodnega heroja Rajka Hrastnik, Podružnična šola Dol pri Hrastniku 3
Spretnostna vožnja F3E in V Anej Krivc Janja Ledinek OŠ Radlje ob Dravi 1
Spretnostna vožnja F3E in V Nejc Kobilica Vladimir Širec Osnovna šola Borcev za severno mejo Maribor 2
Spretnostna vožnja F3E in V Klemen Sodec Vladimir Širec Osnovna šola Borcev za severno mejo Maribor 3
Radiogoniometriranje - lov na lisico Samo Vetrih Stanko Čufer OŠ Dobravlje 1
Radiogoniometriranje - lov na lisico Pavel Trojer Andrej TROJER OŠ Venclja Perka Domžale 2
Radiogoniometriranje - lov na lisico Leon Kmetič Janez KUSELJ OŠ Savo Kladnik Sevnica 3
Čestitamo vsem dobitnikom odličij!