Rezultati

Tekmovanje iz naravoslovja 2018

Dobitniki bronastega priznanja na šolskem tekmovanju
Bronasto priznanje prejme 1/3 tekmovalcev šolskega tekmovanja v vsaki skupini vendar morajo le ti doseči najmanj 30% točk in vsi, ki so dosegli 70% točk.

Rezultati 2017

Prejemniki zlatega priznanja

Mesto Skupina Tekmovalec Mentor Šola Točke
1 1. letnik Tevž Lotrič Tatjana Mohar Gimnazija Kranj 46,00
2 1. letnik Nina Težak Marko Rožič Srednja šola Črnomelj 44,00
3 1. letnik Urša Konda Marko Rožič Srednja šola Črnomelj 43,00
4 1. letnik Jan Žekar Janja Simoniti I. gimnazija v Celju 41,50
5 1. letnik Gregor Kržmanc Helena Potočnik Vičar Gimnazija Vič 40,00
1 2. letnik Jon Judež Branka Klemenčič Gimnazija Novo mesto 56,50
2 2. letnik Tijan Prijon Marjana Benedik Gimnazija Bežigrad 54,00
3 2. letnik Klemen Bogataj Mojca Mravlja Gimnazija Škofja Loka 53,50
4 2. letnik Ana Meta Dolinar Peter Gabrovec Gimnazija Bežigrad 52,50
5 2. letnik Aleš Globočnik Tatjana Mohar Gimnazija Kranj 52,00
5 2. letnik Maša Predin Zdenka Keuc II. gimnazija Maribor 52,00
7 2. letnik Andrej Belcer Tanja Ocvirk Šolski center Rogaška Slatina 50,50
8 2. letnik Luka Kavčič Mojca Mravlja Gimnazija Škofja Loka 49,50
8 2. letnik Andraž Jelinčič Petra Starbek Gimnazija Bežigrad 49,50
10 2. letnik Tim Kmecl Renata Capuder Mermal Gimnazija in srednja šola Rudolfa Maistra Kamnik 48,00
10 2. letnik Marko Čmrlec Peter Gabrovec Gimnazija Bežigrad 48,00
10 2. letnik Nina Štumberger Zdenka Keuc II. gimnazija Maribor 48,00
13 2. letnik Beno Učakar Mojca Alif I. gimnazija v Celju 47,50
14 2. letnik Gašper Lotrič Tatjana Mohar Gimnazija Kranj 47,00
15 2. letnik Chris Černe Janina Žorž Gimnazija Nova Gorica 45,50
15 2. letnik Špela Polak Mojca Alif I. gimnazija v Celju 45,50
17 2. letnik Luka Frančič Valentina Mavrič Klenovšek Šolski center Novo mesto, Srednja elektro šola in tehniška gimnazija 45,00

 

Prejemniki srebrnega priznanja

Skupina Tekmovalec Mentor Šola
2. letnik Miha Radež Branka Klemenčič Gimnazija Novo mesto
2. letnik Klemen Keršič Vera Cunk Manić Srednja šola Slovenska Bistrica
2. letnik Bor Krajnik Mojca Mravlja Gimnazija Škofja Loka
2. letnik Anja Prezelj Mojca Mravlja Gimnazija Škofja Loka
2. letnik David Kopitar Nika Cebin Gimnazija Ledina
2. letnik Urh Štempihar Jazbec Marja Gričar Gimnazija Bežigrad

 

Seznam dobitnikov bronastega priznanja v letu 2017
Bronasto priznanje prejme 1/3 tekmovalcev šolskega tekmovanja v vsaki skupini vendar morajo le ti doseči najmanj 30% točk in vsi, ki so dosegli 70% točk.
 

Rezultati 2016

Prejemniki zlatega priznanja

Mesto Tekmovalec Mentor Šola Točke
1 Marko Čmrlec Peter Gabrovec Gimnazija Bežigrad 39,50
2 Andraž Jelinčič Petra Starbek Gimnazija Bežigrad 33,25
3 Tim Kmecl Rena Capuder Mermal Gimnazija in srednja šola Rudolfa Maistra Kamnik 31,75
1 Luka Govedič Darja Kravanja II. gimnazija Maribor 53,50
2 Urban Duh Sanja Cvar II. gimnazija Maribor 50,50
3 Aleksej Jurca Peter Gabrovec Gimnazija Bežigrad 48,50
4 Gregor Igličar Vasilija Tsigarida Gimnazija Kranj 46,75
5 Vid Kermelj Mojca Tolar Gimnazija Škofja Loka 46,50
6 Martin Rihtaršič Aljoša Erman Gimnazija Škofja Loka 43,50
7 Domen Mohorčič Janja Pust Gimnazija Novo mesto 42,00
8 Miha Gjura Helena Potočnik Vičar Gimnazija Vič 40,50
9 David Opalič Mojca Plevnik Žnidarec I. gimnazija v Celju 40,25
10 Tanja Topić Branka Klemenčič Gimnazija Novo mesto 39,50
11 Miha Švarc Mojca Tolar Gimnazija Škofja Loka 38,00
12 Domen Težak Valentina Mavrič Klenovšek Šolski center Novo mesto, Srednja elektro šola in tehniška gimnazija 37,50
13 Zala Potočnik Alenka Krejan Gimnazija Bežigrad 37,25

Prejemniki srebrnega priznanja

Tekmovalec Mentor Šola
Nina Štumberger Zdenka Keuc II. gimnazija Maribor
Jon Judež Branka Klemenčič Gimnazija Novo mesto
Aleš Globočnik Tatjana Mohar Gimnazija Kranj
Jaka Šivavec Marja Gričar Gimnazija Bežigrad
Veronika Cvelbar Barbara Černe Gimnazija Vič
Tim Zaveršek Mojca Plevnik Žnidarec I. gimnazija v Celju
Jože Gašperlin Petra Flajnik Gimnazija Kranj
Nastja Medle Branka Klemenčič Gimnazija Novo mesto
Eva Šantić Zadravec Nina Žuman Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer
Matevž Jug Polona Gros Remec Gimnazija Bežigrad
Hana Rakuša Nina Žuman Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer
Jakob Höfferle Tatjana Durmič Gimnazija Novo mesto
Mario Pezer Renato Lukač Gimnazija Murska Sobota
Gregor Kikelj Valentina Mavrič Klenovšek Šolski center Novo mesto, Srednja elektro šola in tehniška gimnazija
Maj Kristan Magdalena Kunc Gimnazija Jurija Vege Idrija
Matevž Hudovernik Petra Flajnik Gimnazija Kranj
Anže Kac Damijana Gregorič Srednja šola Slovenska Bistrica
Dejan Perić Mojca Tolar Gimnazija Škofja Loka
Ana Potočnik Vasilija Tsigarida Gimnazija Kranj
Miha Pečarič Valentina Mavrič Klenovšek Šolski center Novo mesto, Srednja elektro šola in tehniška gimnazija
Fedja Čeplak Mencin Katrca Mivšek Tišler Gimnazija Poljane
Vid Eržen Petra Flajnik Gimnazija Kranj
Gregor Mlinarič Zdenka Keuc II. gimnazija Maribor

Prejemniki bronastega priznanja

Rezultati 2015

Prejemniki zlatega priznanja

Mesto Tekmovalec Mentor Šola Točke
1 Marko Čmrlec Peter Gabrovec Gimnazija Bežigrad 39,50
2 Andraž Jelinčič Petra Starbek Gimnazija Bežigrad 33,25
3 Tim Kmecl Rena Capuder Mermal Gimnazija in srednja šola Rudolfa Maistra Kamnik 31,75
1 Luka Govedič Darja Kravanja II. gimnazija Maribor 53,50
2 Urban Duh Sanja Cvar II. gimnazija Maribor 50,50
3 Aleksej Jurca Peter Gabrovec Gimnazija Bežigrad 48,50
4 Gregor Igličar Vasilija Tsigarida Gimnazija Kranj 46,75
5 Vid Kermelj Mojca Tolar Gimnazija Škofja Loka 46,50
6 Martin Rihtaršič Aljoša Erman Gimnazija Škofja Loka 43,50
7 Domen Mohorčič Janja Pust Gimnazija Novo mesto 42,00
8 Miha Gjura Helena Potočnik Vičar Gimnazija Vič 40,50
9 David Opalič Mojca Plevnik Žnidarec I. gimnazija v Celju 40,25
10 Tanja Topić Branka Klemenčič Gimnazija Novo mesto 39,50
11 Miha Švarc Mojca Tolar Gimnazija Škofja Loka 38,00
12 Domen Težak Valentina Mavrič Klenovšek Šolski center Novo mesto, Srednja elektro šola in tehniška gimnazija 37,50
13 Zala Potočnik Alenka Krejan Gimnazija Bežigrad 37,25
Mesto Tekmovalec Mentor Šola Točke
1 Maruša Kerenčič Adela Žigert Biotehniški izobraževalni center Ljubljana, Gimnazija in veterinarska šola 45,00
2 Aleksej Jurca Peter Gabrovec Gimnazija Bežigrad 44,50
3 Barbara Jaklič Marinka Kovač Gimnazija Novo mesto 44,00
4 Anže Šumah Judita Čas Krneža Šolski center Ravne na Koroškem, Gimnazija Ravne na Koroškem 43,50
5 Katja Arh Iztok Černe Gimnazija Litija 42,00
5 Martina Lokar Jana Grohar Škofijska gimnazija Vipava 42,00
7 Matjaž Rantaša Mateja Godec Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer 41,00
7 David Popović Peter Gabrovec Gimnazija Bežigrad 41,00
9 Luka Govedič Darja Kravanja II. gimnazija Maribor 40,00
10 Domen Goste Mojca Plevnik Žnidarec I. gimnazija v Celju 39,00

 

Prejemniki srebrnega priznanja

Tekmovalec Mentor Šola
Miha Kambič Petra Starbek Gimnazija Bežigrad
Vid Kermelj Mojca Mravlja Gimnazija Škofja Loka
Maj Mejak Peter Gabrovec Gimnazija Bežigrad
Timen Stepišnik Perdih Lea Glažar I. gimnazija v Celju
Tina Kolenc Milavec Peter Gabrovec Gimnazija Bežigrad
Martin Rafael Gulin Lea Glažar I. gimnazija v Celju
Matej Marinko Helena Potočnik Vičar Gimnazija Vič
Ana Štuhec Darja Kravanja II. gimnazija Maribor
Jon Škerlj Anita Nose Gimnazija Novo mesto
Gregor Kikelj Dragica Banović Šolski center Novo mesto, Srednja elektro šola in tehniška gimnazija
Filip Ljevar ANITA MUSTAČ II. gimnazija Maribor
Nastja Medle Anita Nose Gimnazija Novo mesto
David Opalič Mojca Plevnik Žnidarec I. gimnazija v Celju
Bianka Colarič Marija Kočar Gimnazija Novo mesto
Luka Tacer Tanja Ocvirk Šolski center Rogaška Slatina
Katja Vöröš Mateja Godec Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer
Tjaša Valič Jana Grohar Škofijska gimnazija Vipava
Domen Vreš Peter Sekolonik Šolski center Ravne na Koroškem, Gimnazija Ravne na Koroškem
Mitja Žalik Marko Jagodič II. gimnazija Maribor
Lucija Bogataj Aljoša Erman Gimnazija Škofja Loka
Uroš Šmajdek Dragica Banović Šolski center Novo mesto, Srednja elektro šola in tehniška gimnazija

 

Najboljših šest tekmovalcev je uvrščenih v ekipo za Naravoslovno olimpijado. Čestitke!