Rezultati

Tekmovanje iz naravoslovja 2020

Dobitniki zlatega priznanja

Mesto Skupina Tekmovalec Mentor Šola Točke
1 1. letnik Žan Ambrožič Maruša Vencelj Gimnazija Kranj 41,25
2 1. letnik Tian Strmšek Zdenka Keuc II. gimnazija Maribor 37,25
3 1. letnik Jurij Šuman Darja Kravanja II. gimnazija Maribor 36,25
1 2. letnik Ivan Butkevich* Gregor Križ Gimnazija Bežigrad 48,50
2 2. letnik Domen Lisjak* Saša Cecowski Gimnazija Bežigrad 46,75
3 2. letnik Jernej Oblak* Mojca Tolar Gimnazija Škofja Loka 46,50
4 2. letnik Jan Dlouhy* Mateja Godec Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer 44,75
5 2. letnik Matija Likar* Zdenka Keuc II. gimnazija Maribor 43,50
6 2. letnik Martin Kerin* Saša Cecowski Gimnazija Bežigrad 42,50
7 2. letnik Nina Cankar Petra Flajnik Gimnazija Kranj 42,00
8 2. letnik Nik Jenič Valentina Mavrič Klenovšek Šolski center Novo mesto, Srednja elektro šola in tehniška gimnazija 40,75
8 2. letnik Luka Stražišar Barbara Černe Gimnazija Vič 40,75
8 2. letnik Matej Perc Iztok Černe Gimnazija Litija 40,75

Seznam dobitnikov srebrnega priznanja

Za priznanje je bilo potrebno doseči: v 1. letniku vsaj 31,75 točke in v 2. letniku 32,25 točke.

Seznam dobitnikov bronastega priznanja

Rezultati 2019

Dobitniki zlatega priznanja

Z zvezdico označeni tekmovalci sestavljajo ekipo za olimpijado

Mesto Skupina Tekmovalec Mentor Šola Točke
1 1. letnik Nina Cankar Vanda Kukec Gimnazija Kranj 38,50
2 1. letnik Valentin Romih Lea Glažar I. gimnazija v Celju 38,00
3 1. letnik Črt Saksida Janina Žorž Gimnazija Nova Gorica 34,00
1 2. letnik Tjaša Sušnik* Marija Štremfelj Gimnazija Kranj 52,50
2 2. letnik Simon Bukovšek* Mojca Tolar Gimnazija Škofja Loka 50,00
3 2. letnik Jernej Birk* Janja Pust Gimnazija Novo mesto 46,50
4 2. letnik Marjetka Zupan* Karmen Krašna Otrin Gimnazija Bežigrad 45,40
5 2. letnik Eva Igličar* Mojca Tolar Gimnazija Škofja Loka 44,50
6 2. letnik Luka Peršolja* Sonja Artač Gimnazija Vič 43,00
7 2. letnik Gregor Boc ANITA MUSTAČ II. gimnazija Maribor 40,00
8 2. letnik Domen Hočevar Blaž Zabret Gimnazija Novo mesto 38,00
9 2. letnik Jaka Vrhovnik Lea Glažar I. gimnazija v Celju 36,50
9 2. letnik Hana Oštir ANITA MUSTAČ II. gimnazija Maribor 36,50

 

Dobitniki srebrnega priznanja
Prejmejo ga vsi, ki so dosegli vsaj 30 točk.

Dobitniki bronastega priznanja

Prejme ga 1/3 udeležencev v posamezni skupini (spodnja meja je 30% točk) in vsi, ki so dosegli 70% (42 točk).

Rezultati 2018

Dobitniki zlatega priznanja

Mesto Skupina Tekmovalec Mentor Šola Točke
1 2. letnik Luka Hadl* Branka Klemenčič Gimnazija Novo mesto 48,5
2 2. letnik Vladimir Smrkolj* Barbara Vencelj Gimnazija Bežigrad 47,5
3 2. letnik Tevž Lotrič* Tatjana Mohar Gimnazija Kranj 47
4 2. letnik Gašper Košir* Tatjana Mohar Gimnazija Kranj 43
4 2. letnik Gregor Gajič* Petra Starbek Gimnazija Bežigrad 43
6 2. letnik Ana Meta Dolinar* Saša Cecowski Gimnazija Bežigrad 42,5
7 2. letnik Marcel Malovrh* Tatjana Mohar Gimnazija Kranj 41
8 2. letnik Nina Težak* Marko Rožič Srednja šola Črnomelj 40,5
9 2. letnik Urša Konda* Marko Rožič Srednja šola Črnomelj 39,5
10 2. letnik Sebastjan Kordiš* Mojca Tolar Gimnazija Škofja Loka 39
10 2. letnik Izidor Gregorič* Marko Žigart Srednja šola Slovenska Bistrica 39
12 2. letnik Nika Kobetič* Petra Starbek Gimnazija Bežigrad 38
1 1. letnik Simon Bukovšek* Mojca Mravlja Gimnazija Škofja Loka 39
2 1. letnik Tjaša Sušnik Vasilija Tsigarida Gimnazija Kranj 36,5

Z zvezdico so označeni udeleženci letošnje naravoslovne olimpijade, ki bo v maju v Ljubljani.

Dobitniki srebrnega priznanja na državnem tekmovanju

Srebrno priznanje prejmejo dijaki, ki so osvojili v 1. letniku vsaj 24,5 točke in v 2. letniku 31,5 točke.

Dobitniki bronastega priznanja na šolskem tekmovanju
Bronasto priznanje prejme 1/3 tekmovalcev šolskega tekmovanja v vsaki skupini vendar morajo le ti doseči najmanj 30% točk in vsi, ki so dosegli 70% točk.

Rezultati 2017

Prejemniki zlatega priznanja

Mesto Skupina Tekmovalec Mentor Šola Točke
1 1. letnik Tevž Lotrič Tatjana Mohar Gimnazija Kranj 46,00
2 1. letnik Nina Težak Marko Rožič Srednja šola Črnomelj 44,00
3 1. letnik Urša Konda Marko Rožič Srednja šola Črnomelj 43,00
4 1. letnik Jan Žekar Janja Simoniti I. gimnazija v Celju 41,50
5 1. letnik Gregor Kržmanc Helena Potočnik Vičar Gimnazija Vič 40,00
1 2. letnik Jon Judež Branka Klemenčič Gimnazija Novo mesto 56,50
2 2. letnik Tijan Prijon Marjana Benedik Gimnazija Bežigrad 54,00
3 2. letnik Klemen Bogataj Mojca Mravlja Gimnazija Škofja Loka 53,50
4 2. letnik Ana Meta Dolinar Peter Gabrovec Gimnazija Bežigrad 52,50
5 2. letnik Aleš Globočnik Tatjana Mohar Gimnazija Kranj 52,00
5 2. letnik Maša Predin Zdenka Keuc II. gimnazija Maribor 52,00
7 2. letnik Andrej Belcer Tanja Ocvirk Šolski center Rogaška Slatina 50,50
8 2. letnik Luka Kavčič Mojca Mravlja Gimnazija Škofja Loka 49,50
8 2. letnik Andraž Jelinčič Petra Starbek Gimnazija Bežigrad 49,50
10 2. letnik Tim Kmecl Renata Capuder Mermal Gimnazija in srednja šola Rudolfa Maistra Kamnik 48,00
10 2. letnik Marko Čmrlec Peter Gabrovec Gimnazija Bežigrad 48,00
10 2. letnik Nina Štumberger Zdenka Keuc II. gimnazija Maribor 48,00
13 2. letnik Beno Učakar Mojca Alif I. gimnazija v Celju 47,50
14 2. letnik Gašper Lotrič Tatjana Mohar Gimnazija Kranj 47,00
15 2. letnik Chris Černe Janina Žorž Gimnazija Nova Gorica 45,50
15 2. letnik Špela Polak Mojca Alif I. gimnazija v Celju 45,50
17 2. letnik Luka Frančič Valentina Mavrič Klenovšek Šolski center Novo mesto, Srednja elektro šola in tehniška gimnazija 45,00

 

Prejemniki srebrnega priznanja

Skupina Tekmovalec Mentor Šola
2. letnik Miha Radež Branka Klemenčič Gimnazija Novo mesto
2. letnik Klemen Keršič Vera Cunk Manić Srednja šola Slovenska Bistrica
2. letnik Bor Krajnik Mojca Mravlja Gimnazija Škofja Loka
2. letnik Anja Prezelj Mojca Mravlja Gimnazija Škofja Loka
2. letnik David Kopitar Nika Cebin Gimnazija Ledina
2. letnik Urh Štempihar Jazbec Marja Gričar Gimnazija Bežigrad

 

Seznam dobitnikov bronastega priznanja v letu 2017
Bronasto priznanje prejme 1/3 tekmovalcev šolskega tekmovanja v vsaki skupini vendar morajo le ti doseči najmanj 30% točk in vsi, ki so dosegli 70% točk.
 

Najboljših šest tekmovalcev je uvrščenih v ekipo za Naravoslovno olimpijado. Čestitke!
Udeleženci na otvoritvi
Tekmovalce je pozdravil dr. Stane Pejovnik, predsednik ZOTKS