Rezultati državnega tekmovanja v programiranju

Državno tekmovanje v programiranju 2021

Dijaki

1. skupina

mesto tekmovalec mentor šola priznanje
1. Jakob Žorž Jelko Urbančič ZRI* zlato
2. Luka Urbanc Jelko Urbančič ZRI* zlato
3. Anton Luka Šijanec Andrej Šuštaršič Gimnazija Bežigrad srebrno
4. Oskar Rotar Jelko Urbančič ZRI* srebrno
5. Špela Gačnik Andrej Šuštaršič Gimnazija Bežigrad srebrno

 

 *Zavod za računalniško izobraževanje, Ljubljana

2. skupina

mesto tekmovalec mentor šola priznanje
1. Erik Červek Roškarič Mitja Osojnik II. gimnazija Maribor zlato
2. Filip Štamcar Jelko Urbančič ZRI* zlato
3. Jošt Smrtnik Klemen Bajec Gimnazija Vič zlato
4. Anže Hočevar Klemen Bajec Gimnazija Vič srebrno
5. Jakob Kralj Klemen Bajec Gimnazija Vič srebrno
6. Daniel Blažič Jelko Urbančič ZRI* srebrno
7. Aljoša Vertot Dominik Letnar SPTŠ  Murska Sobota** srebrno

 

**Srednja poklicna in tehniška šola Murska Sobota

3. skupina

mesto tekmovalec mentor šola priznanje
1. Benjamin Bajd Jelko Urbančič ZRI* zlato
2. Domen Hočevar Barbara Strnad Gimnazija Novo mesto zlato
3. Jakob Schrader Jelko Urbančič ZRI* zlato
4. Matija Likar Mitja Osojnik II. gimnazija Maribor zlato
5. Tadej Tomažič Aleksandar Lazarević Vegova*** srebrno
5. Lan Sevčnikar Mitja Osojnik II. gimnazija Maribor srebrno
7. Domen Ogorevc Jelko Urbančič ZRI* srebrno
8. Lovro Sikošek Tea Habinc Gimnazija Brežice srebrno
9. Klemen Klopčič Andrej Šuštaršič Gimnazija Bežigrad srebrno
9. Matej Kralj Klemen Bajec Gimnazija Vič srebrno

 

***Elektrotehniško-računalniška strokovna šola in gimnazija Ljubljana

 

Učenci

Skupine F, G in H (SCRATCH)

skupina mesto tekmovalec mentor šola priznanje
F (4. in 5. r.) 1. Val Modic Maja Hladnik OŠ Brezovica pri Ljubljani zlato
F (4. in 5. r.) 1. Samo Andolšek Marjan Novak OŠ Dr. Franceta Prešerna Ribnica zlato
F (4. in 5. r.) 3. Filip Tovšak Petra Cifer OŠ Mislinja zlato
F (4. in 5. r.) 4. Rene Nikl Dejan Žmavc OŠ Angela Besednjaka srebrno
F (4. in 5. r.) 5. Veno Granda Dejan Žmavc OŠ Angela Besednjaka srebrno
F (4. in 5. r.) 5. Dorian Šober Dejan Žmavc OŠ Angela Besednjaka srebrno
G (6. in 7. r.) 1. Natan Polenec Tea Sušnik OŠ Matije Čopa Kranj zlato
G (6. in 7. r.) 1. Urban Kralj Primož Umek OŠ Orehek Kranj zlato
G (6. in 7. r.) 1. Svit Nemanič Primož Umek OŠ Orehek Kranj zlato
G (6. in 7. r.) 4. Jaka Horvat Gregor Nemec OŠ Puconci srebrno
G (6. in 7. r.) 5. Sanja Ješe Primož Umek OŠ Orehek Kranj srebrno
G (6. in 7. r.) 5. Tilen Cvirn Primož Umek OŠ Orehek Kranj srebrno
H (8. in 9. r.) 1. Luka Potočnik Majda Šubic OŠ Ivana Groharja zlato
H (8. in 9. r.) 1. Maks Tomšič Majda Šubic OŠ Ivana Groharja zlato
H (8. in 9. r.) 3. Jan Bavdek Katja Zupan OŠ Jakoba Aljaža srebrno
H (8. in 9. r.) 3. Lara Stoilov Spasova Tea Sušnik OŠ Matije Čopa Kranj srebrno
H (8. in 9. r.) 3. Aljaž Remec Diana Kvartuh OŠ Škofljica srebrno
H (8. in 9. r.) 6. Maj Bombek Srečko Štok OŠ Tabor I Maribor srebrno

 

Skupini J in K (PYTHON)

skupina mesto tekmovalec mentor šola priznanje
J (8. r.) 1. Mitja Ševerkar Vesna Krasnik OŠ Vodmat zlato
J (8. r.) 1. Luka Heric Uroš Ozmec OŠ Selnica ob Dravi zlato
J (8. r.) 2. Erik Oprešnik Hercog Vesna Potočnik 2. OŠ Slovenska Bistrica srebrno
K (9. r.) 1. Ajda Heric Uroš Ozmec OŠ Selnica ob Dravi zlato

 

Pascal in C

razred mesto tekmovalec mentor šola priznanje
7. 1. Maks Jelovčan Jelko Urbančič ZRI zlato
7. 1. Tosja Drobnič Jelko Urbančič ZRI zlato
7. 3. Bor Vodovnik Jelko Urbančič ZRI zlato
7. 4. Tine Breskvar Jelko Urbančič ZRI srebrno
7. 5. Urh Remic Jelko Urbančič ZRI srebrno
7. 6. Samo Smrkolj Jelko Urbančič ZRI srebrno
8. 1. Nejc Zalokar Jelko Urbančič ZRI zlato
8. 2. Andraž Velušček Jelko Urbančič ZRI zlato
8. 3. Bor Skale Demšar Jelko Urbančič ZRI zlato
8. 4. Jošt Kalan Jelko Urbančič ZRI srebrno
8. 4. Val Satler Tavcar Jelko Urbančič ZRI srebrno
9. 1. Enej Jocič Breskvar Jelko Urbančič ZRI zlato
9. 2. Peter Jereb Jelko Urbančič ZRI zlato
9. 3. Lucijan Skof Jelko Urbančič ZRI zlato
9. 4. Rok Remic Jelko Urbančič ZRI zlato
9. 5. Hana Perman Jelko Urbančič ZRI srebrno
Čestitke vsem udeležencem za dosežene rezultate!