Rezultati državnega tekmovanja v programiranju

Računalniški pokal LOGO za otroke v vrtcih in v prvem triletju osnovne šole (otroci so tekmovali v parih)

Skupina A (vrtec)

Mesto Tekmovalca (par) Mentor Vrtec Priznanje
 1.  Lara Cerovski in Mai Hernavs Albina Klevže Jagodič  Vrtec Rogaška Slatina, enota Potoček  zlato

 

Skupina B (1. razred OŠ)

Mesto Tekmovalca (par) Mentor Šola Priznanje
 1.  Bine Golič in Luka Uplaznik Janja Klančnik  OŠ Prebold  zlato

 

Skupina C (2. razred OŠ)

Mesto Tekmovalca (par) Mentor Šola Priznanje
 1.  Vid Medved in Miha Kužner Helena Mikša  VIZ II. OŠ Rogaška Slatina  zlato

 

Skupina D (3. razred OŠ)

Mesto Tekmovalca (par) Mentor Šola Priznanje
 1.  Lara Stuhne in Ana Uplaznik Janja Klančnik  OŠ Prebold  zlato

Državno tekmovanje v programiranju 2022

Dijaki

1. skupina

Mesto Tekmovalec Mentor Šola  Priznanje
1. Luka Urbanc Andrej Šuštaršič Gimnazija Bežigrad zlato
2. Luka Stražišar Klemen Bajec Gimnazija Vič srebrno
3. Peter Andolšek Andrej Šuštaršič Gimnazija Bežigrad srebrno
4. Luka Papež Klemen Bajec Gimnazija Vič srebrno

2. skupina

Mesto Tekmovalec Mentor Šola Priznanje
1. Adam Janko Koležnik Mitja Osojnik II. gim. Maribor zlato
2. Luka Svenšek Dominik Letnar SPTŠ Murska Sobota srebrno
3. Nik Vodovnik Darja Urbančič ZRI* srebrno

3. skupina

Mesto Tekmovalec Mentor Šola Priznanje
1. Benjamin Bajd Darja Urbančič ZRI zlato
2. Matija Likar Mitja Osojnik II. gim. Maribor zlato
3. Jakob Žorž Darja Urbančič ZRI srebrno
4. Matej Kralj Klemen Bajec Gimnazija Vič srebrno
5. Brest Lenarčič Jože Vajdič ŠC Rogaška Slatina srebrno
6. Anže Hočevar Klemen Bajec Gimnazija Vič srebrno

*ZRI - Zavod za računalniško izobraževanje

Učenci pascal in C, C++

Skupina Mesto Tekmovalec Mentor Šola Priznanje
C-7 razred 1. Eva Šolinc Darja Urbančič ZRI zlato
  2. Arne Kleindienst Darja Urbančič ZRI srebrno
  2. Tine Breskvar Jelko Urbančič ZRI srebrno
D-8. razred 1. Domen Porenta Jelko Urbančič ZRI zlato
  2. Bor Vodovnik Darja Urbančič ZRI srebrno
  2. Vid Kadivec Jelko Urbančič ZRI srebrno
E-9. razred 1. Andraž Velušček Jelko Urbančič ZRI zlato
  2. Luka Heric Uroš Ozmec OŠ Selnica Ob Dravi srebrno
  3. Jošt Kalan Darja Urbančič ZRI srebrno

Logo

Skupina Mesto Tekmovalec Mentor Šola  Priznanje
A-4. razred 1. Ludvik Breuss Vehar Helena Markuta OŠ Škofja Loka -Mesto zlato
  2. Samo Novak Zdenko Temlin OŠ F. Prešerna Črenšovci srebrno
B-5.,6. razred 1. Bor Rajtar Zdenko Temlin OŠ F. Prešerna Črenšovci zlato
  2. Jakob Narobe Helena Markuta OŠ Škofja Loka -Mesto srebrno
  3. Maruša Lorbek Zdenko Temlin OŠ F. Prešerna Črenšovci srebrno

Scratch

skupina Mesto Tekmovalec Mentor Šola Priznanje
F-4.,5. razred 1. Jernej Prevodnik Majda Šubic OŠ Ivana Groharja zlato
  2. Jurij Černetič Dejan Žmavc OŠ Angela Besednjaka srebrno
G-6.,7. razred 1. Val Modic Manca Pleško OŠ Brezovica zlato
  1. Samo Andolšek Marjan Novak OŠ dr. F. Prešerna Ribnica zlato
  3. Andreas Simić Klemen Šorak OŠ Riharda Jakopiča srebrno
  4. Tilen Cvirn Primož Umek OŠ Orehek Kranj srebrno
  5. Marko Kosanovič Janez Koncilija OŠ Rodica srebrno
  5. Simon Bürmen Saša Brolih OŠ Trnovo srebrno
H-8.,9. razred 1. Rok Černetič Dejan Žmavc OŠ Angela Besednjaka zlato
  1. Maj Bombek Srečko Štok OŠ Tabor I Maribor zlato
  1. Sanja Ješe Primož Umek OŠ Orehek Kranj zlato
  1. Jaka Horvat Gregor Nemec OŠ Puconci zlato
  1. Rok Lavrič Anja Luštek OŠ Toneta Pavčka zlato
  1. Miha Fatur Ana Cencelj OŠ Griže zlato
  6. Maks Tomšič Majda Šubic OŠ Ivana Groharja srebrno
  7. Svit Nemanič Primož Umek OŠ Orehek Kranj srebrno

Python

Skupina Mesto Tekmovalec Mentor Šola  Priznanje
I-7. razred 1. Gregor Bokal Irena Demšar OŠ Alojzija Šuštarja zlato
J-8. razred 1. Natan Polenc Tea Sušnik OŠ Matije Čopa zlato
  2. Ožbej Pečnik Maja Hladnik OŠ Trzin srebrno
K-9. razred 1. Mitja Ševerkar Blaž Abram OŠ Vodmat zlato

 

Čestitke vsem udeležencem za dosežene rezultate!