Rezultati državnega tekmovanja v programiranju

Državno tekmovanje v programiranju 2020

Dijaki

1. skupina

mesto tekmovalec mentor šola priznanje
1. Anže Hočevar Klemen Bajec Gimnazija Vič zlato
2. Filip Štamcar Darja Urbančič ZRI* zlato
3. Rene Klement Mirko Pešec II. gimnazija Maribor srebrno
3. Jure Pospišil Mirko Pešec II. gimnazija Maribor srebrno
5. Mark Ivanič Dominik Letnar SPTŠ  Murska Sobota** srebrno

* Zavod za računalniško izobraževanje, Ljubljana
**Srednja poklicna in tehniška šola Murska Sobota

2. skupina

mesto tekmovalec mentor šola priznanje
1. Matija Kocbek Darja Urbančič ZRI zlato
2. Tjaž Eržen Darja Urbančič ZRI srebrno
3. Matej Kralj Darja Urbančič ZRI srebrno

3. skupina

mesto tekmovalec mentor šola priznanje
1. Benjamin Bajd Darja Urbančič ZRI zlato
2. Jakob Schrader Darja Urbančič ZRI zlato
3. Lan Sevčnikar Mirko Pešec II. gimnazija Maribor zlato
4. Domen Hočevar Barbara Strnad Gimnazija Novo mesto srebrno
5. Matija Likar Mirko Pešec II. gimnazija Maribor srebrno
6. Tevž Lotrič Darja Urbančič ZRI srebrno
7. Job Petrovčič Klemen Bajec Gimnazija Vič srebrno
8. Patrik Žnidaršič Darja Urbančič ZRI srebrno

 

Programiranje učenci 

Skupine C, D in E

razred mesto tekmovalec mentor šola priznanje
7. 1.  Viacheslav Telelyukhin Darja Urbančič ZRI zlato
7. 2. Bor Skale Demšar Darja Urbančič ZRI srebrno
8. 1. Enej Breskvar Darja Urbančič ZRI srebrno
9. 1. Jakob Žorž Darja Urbančič ZRI zlato
9. 2. Luka Urbanc Darja Urbančič ZRI zlato
9. 3. Oskar Rotar Darja Urbančič ZRI zlato
9. 4. Lara Stamac Darja Urbančič ZRI srebrno
9. 5. Enej Tinauer Darja Urbančič ZRI srebrno

 

Programiranje učenci SCRATCH in PYTHON

Skupine F, G, H in K

razred mesto tekmovalec mentor šola priznanje
4. in 5. 1. Staš Tivadar Gregor Nemec Osnovna šola Puconci zlato
4. in 5. 2. Veno Granda Dejan Žmavc Osnovna šola Angela Besednjaka srebrno
4. in 5. 3. Tijan Rogač Gregor Nemec Osnovna šola Puconci srebrno
4. in 5. 3. Val Modic Maja Hladnik Osnovna šola Brezovica pri Ljubljani srebrno
6. in 7. 1. Jan Bavdek Samo Piuzi Osnovna šola Jakoba Aljaža zlato
6. in 7. 2. Natan Polenec Tea Sušnik Osnovna šola Matije Čopa Kranj zlato
6. in 7. 3. Sanja Ješe Primož Umek Osnovna šola Orehek Kranj srebrno
6. in 7. 4. Urban Kralj Primož Umek Osnovna šola Orehek Kranj srebrno
6. in 7. 5. Maks Tomšič Majda Šubic Osnovna šola Ivana Groharja srebrno
6. in 7. 6. Jaka Horvat Gregor Nemec Osnovna šola Puconci srebrno
6. in 7. 6. Bor Ladika Marjana Pograjc Debevec Osnovna šola narodnega heroja Rajka Hrastnik srebrno
8. in 9. 1. Jakob Puc Maja Hladnik Osnovna šola Brezovica pri Ljubljani zlato
8. in 9. 1. Nejc Sušnik Marko Ribič Osnovna šola Naklo zlato
8. in 9. 3. Lara Stoilov Spasova Tea Sušnik Osnovna šola Matije Čopa Kranj srebrno
8. in 9. 4. Mark Hafner Primož Umek Osnovna šola Orehek Kranj srebrno
9. 1. Brest Lenarčič Franc Grobelšek Osnovna šola Kozje zlato
9. 1. Oskar Rotar Maja Hladnik Osnovna šola Brezovica pri Ljubljani zlato

 

Čestitke vsem udeležencem za dosežene rezultate!