Rezultati

Tekmovanje iz znanja psihologije 2022

Dobitniki zlatega priznanja

Mesto Tekmovalec Mentor Šola Točke
1 Lana Papič Mojca Logonder Gimnazija Šentvid 58
1 Mark Andrić Katarina Rudolf Gimnazija in srednja šola Rudolfa Maistra Kamnik 58
3 Enya Eira Šuštar Majda Šajn Stjepić Gimnazija Vič 57,5
3 Klemen Jakob Kastrevc Jana Hosta Gimnazija Novo mesto 57,5
5 Špela Pogačar Majda Šajn Stjepić Gimnazija Vič 57
5 Lana Traven Klara Mavsar Gimnazija Novo mesto 57
5 Pia Kramberger Tea Totić Gimnazija Ptuj 57
5 Maša Popič Metka Čebulj Šolski center Ravne na Koroškem, Gimnazija Ravne na Koroškem 57
5 Kaja Koršič Sonja Bone Gimnazija Nova Gorica 57
10 Ina Osmanović Mojca Čerče Šolski center Slovenj Gradec, Gimnazija 56,5
10 Kaja Bizjak Marta Movrin Gimnazija Jožeta Plečnika Ljubljana 56,5
10 Špela Nose Majda Šajn Stjepić Gimnazija Vič 56,5
10 Filip Zver Jasna Vogrinec Gimnazija Franca Miklošiča Ljutomer 56,5
10 Živa Kovač Nataša Gomiunik Ekonomska šola Murska Sobota 56,5
10 Neža Povh Jana Hosta Gimnazija Novo mesto 56,5
16 Ela Kovač Alenka Kompare Šolski center Srečka Kosovela Sežana, Gimnazija in ekonomska šola 56
16 Zoja Lovrak Majda Šajn Stjepić Gimnazija Vič 56
16 Luka Urban Kitek Irena Wozniak Srednja šola Slovenska Bistrica 56
16 Art Špegel Lilijana Hindel I. gimnazija v Celju 56
20 Erazem Bartol Majda Šajn Stjepić Gimnazija Vič 55,5
20 Sara Bavčar Sonja Bone Gimnazija Nova Gorica 55,5
20 Manca Levstek Majda Šajn Stjepić Gimnazija Vič 55,5
20 Ema Kocjančič Darinka Novak Jerman Gimnazija Bežigrad 55,5
20 Ivana Levičar Ajda Erjavec Gimnazija Bežigrad 55,5
20 Ana Zajec Mirjam Erce Vratuša Zavod sv. Stanislava, Škofijska klasična gimnazija 55,5
20 Lara Cekić Janina Curk II. gimnazija Maribor 55,5
20 Eva Horvat Jasna Vuradin Popović Gimnazija Murska Sobota 55,5
28 Gaja Ana Gorenc Markovič Božena Veber Rasiewicz Gimnazija Bežigrad 55
28 Zala Kek Nastja Galič Gimnazija Brežice 55
28 Katarina Briški Mirjam Erce Vratuša Zavod sv. Stanislava, Škofijska klasična gimnazija 55
28 Ema Vitez Teja Puc Gimnazija Nova Gorica 55
28 Ana Gorenc Katarina Rudolf Gimnazija in srednja šola Rudolfa Maistra Kamnik 55
28 Iva Vrhovšek Nastja Zaletelj II. gimnazija Maribor 55
28 Rok Orešek Barbara Debeljak Rus Srednja šola Domžale 55
35 Maša Nenezić Majda Šajn Stjepić Gimnazija Vič 54,5
35 Anja Čeč Alenka Kompare Šolski center Srečka Kosovela Sežana, Gimnazija in ekonomska šola 54,5
35 Eva Bergoč Alenka Kompare Šolski center Srečka Kosovela Sežana, Gimnazija in ekonomska šola 54,5
35 Lucija Kolenc Teja Puc Gimnazija Nova Gorica 54,5
35 Lina Lukan Lapornik Estera Papotnik Štokar Zavod sv. Frančiška Saleškega za vzgojo, izobraževanje in kulturne dejavnosti 54,5
35 Ivana Vraneš Ajda Erjavec Gimnazija Bežigrad 54,5
35 Lara Velkavrh Klara Mavsar Gimnazija Novo mesto 54,5
35 Alja Kerec Jasna Vuradin Popović Gimnazija Murska Sobota 54,5
35 Klara Štefanič Jasna Vesel Gimnazija in srednja šola Kočevje 54,5
35 Iva Vidovič Janina Curk II. gimnazija Maribor 54,5
45 Lara Škulj Sarah Petek Gimnazija Kranj 54
45 Lara Rudež Alenka Kompare Šolski center Srečka Kosovela Sežana, Gimnazija in ekonomska šola 54
45 Vida Hozjan Metka Čebulj Šolski center Ravne na Koroškem, Gimnazija Ravne na Koroškem 54
45 Brina Klinar Mirjam Erce Vratuša Zavod sv. Stanislava, Škofijska klasična gimnazija 54
45 Nika Jager Romana Grošelj Šolski center Celje, Gimnazija Lava 54
45 Ula Vipotnik Nastja Zaletelj II. gimnazija Maribor 54

Dobitniki srebrnega priznanja na državnem tekmovanju
Srebrno priznanje prejmejo vsi, ki so dosegli vsaj 47 točk.

Dobitniki bronastega priznanja na šolskem tekmovanju

Bronasto priznanje prejme 1/3 najboljših v državi. Potrebnih je bilo 29 točk.

 

 

Iskreno čestitamo vsem nagrajencem.