Rezultati

Rezultati FIT 2019

Programiranje v programskem jeziku Logo

A skupina (4. razred)

Mesto Tekmovalec Šola Mentor Priznanje
1. Nace Korošec Osnovna šola Škofja Loka-Mesto Helena Markuta zlato
2. Kai Cuk Osnovna šola Franceta Prešerna Črenšovci Zdenko Temlin zlato

B skupina (5. in 6. razred)

Mesto Tekmovalec Šola Mentor Priznanje
1. Darian Salih Osnovna šola Dragomelj Luka Jurković zlato
2. Mihael Hozjan Osnovna šola Franceta Prešerna Črenšovci Zdenko Temlin zlato
3. Jure Pavlišič Osnovna šola Škofja Loka-Mesto Helena Markuta srebrno
3. Vid Goličič Osnovna šola Škofja Loka-Mesto Helena Markuta srebrno
6. Klemen Hanc Osnovna šola Franceta Prešerna Črenšovci Zdenko Temlin srebrno
7. Bor vodovnik ZRI, Ljubljana Jelko Urbančič srebrno

Programiranje v programskem jeziku Pascal, C, C++

C skupina (7. razred)

Mesto Tekmovalec Šola Mentor Priznanje
1. Peter Jereb ZRI, Ljubljana Jelko Urbančič zlato
1. Vid Verstovšek ZRI, Ljubljana Jelko Urbančič zlato

D skupina (8. razred)

Mesto Tekmovalec Šola Mentor Priznanje
1. Luka Urbanc ZRI, Ljubljana Jelko Urbančič zlato
2. Tim Strnad ZRI, Ljubljana Jelko Urbančič zlato
3. Tevž Peče ZRI, Ljubljana Jelko Urbančič srebrno
3. Jurin Filip Paučič ZRI, Ljubljana Jelko Urbančič srebrno

E skupina (9. razred)

Mesto Tekmovalec Šola Mentor Priznanje
1. Alexander Gaydukov Osnovna šola Pier Paolo Vergerio il Vecchio David Francesconi zlato
2. Filip Štamcar ZRI, Ljubljana Jelko Urbančič zlato
3. Nik Vodovnik ZRI, Ljubljana Jelko Urbančič zlato
4.  Matic Dremelj ZRI, Ljubljana Jelko Urbančič srebrno
5. Matic Kovač ZRI, Ljubljana Jelko Urbančič srebrno

Programiranje v programskem jeziku Scratch

F skupina (4. in 5. razred)

Mesto Tekmovalec Šola Mentor Priznanje
1. Natan Polenc Osnovna šola Matije Čopa Kranj Tea Sušnik zlato
1. Tian Filipović Osnovna šola Griže Anamarija Cencelj zlato
1. Jaka Horvat Osnovna šola Puconci Gregor Nemec zlato
4. Sanja Ješe Osnovna šola Orehek Kranj Primož Umek srebrno
5. Gaber Golobič Osnovna šola Koseze Maja Mujkič srebrno
6. Urban Kralj Osnovna šola Orehek Kranj Primož Umek srebrno
6. Tine Jocič Breskvar Osnovna šola Koseze Maja Mujkič srebrno
6. Erazem Perko Osnovna šola Koseze Maja Mujkič srebrno
6. Lovro Lesjak Osnovna šola Šempeter v Savinjski dolini Anja Knez srebrno

 

G skupina (6. in 7. razred)

Mesto Tekmovalec Šola Mentor Priznanje
1. Jakob Puc OŠ Brezovica pri Ljubljani Maja Hladnik zlato
2. Bor Ladika OŠ n.h Rajka, podružnica Dol pri Hrastniku Edina Gerzić zlato
3. Blaž Krušič Osnovna šola Ljubečna Dragana Prepelič srebrno
4. Jan Klemen Agrež Osnovna šola Ljubečna Dragana Prepelič srebrno
5. Maks Tomšič Osnovna šola Ivana Groharja Maja Šubic srebrno
5. Luka Potočnik Osnovna šola Ivana Groharja Maja Šubic srebrno
5. Živa Sever Osnovna šola Gustava Šiliha Velenje Mojca Pirc srebrno
8. Lara Stoilov Spasova Osnovna šola Matije Čopa Kranj Tea Sušnik srebrno
8. Marcel Hribar Osnovna šola Matije Čopa Kranj Tea Sušnik srebrno
8. Tim Seher Klavora Osnovna šola Škofja Loka-Mesto Helena Markuta srebrno
8. Žiga Vučajnk Osnovna šola Šempeter v Savinjski dolini Anja Knez srebrno
12. Rožle Kot Osnovna šola Griže Anamarija Cencelj srebrno

H skupina (8. in 9. razred)

Mesto Tekmovalec Šola Mentor Priznanje
1. Žan Ambrožič Osnovna šola prof. dr. Josipa Plemlja Bled Petra Dermota zlato
2. Mark Hafner Osnovna šola Orehek Kranj Primož Umek srebrno

Programiranje v programskem jeziku Python

J skupina (8. razred)

Mesto Tekmovalec Šola Mentor Priznanje
1. Brest Lenarčič Osnovna šola Kozje  Franc  Grobelšek zlato
2. Vid Ošep Osnovna šola Blaža Arniča Alenka Kos zlato
2. Toni Kišek Osnovna šola Simona Jenka Luka Flajnik zlato

K skupina (9. razred)

Mesto Tekmovalec Šola Mentor Priznanje
1. Oskar Rotar OŠ Brezovica pri Ljubljani Maja Hladnik zlato
2. Jošt Smrtnik OŠ Brezovica pri Ljubljani Maja Hladnik srebrno

Programiranje dijaki

1. skupina (lažja)

Mesto Tekmovalec Šola Mentor Priznanje
1. Matej Kralj ZRI, Ljubljana Jelko Ubančič zlato
2. Iztok Bajcar Gimnazija Vič Klemen Bajec srebrno
3. Eva Juvanc ZRI, Ljubljana Jelko Ubančič srebrno

2. skupina (težja)

Mesto Tekmovalec Šola Mentor Priznanje
1. Miha Zupan Gimnazija Bežigrad / zlato
2. Domen Ogorevc ZRI, Ljubljana Jelko Ubančič zlato
3. Adrian Mladenič Grobelnik ZRI, Ljubljana Jelko Ubančič srebrno
3. Gregor Kovač ZRI, Ljubljana Jelko Ubančič srebrno
5. Miha Pompe ZRI, Ljubljana Jelko Ubančič srebrno
6. Daniel Blažič ZRI, Ljubljana Jelko Ubančič srebrno

3. skupina (najtežja)

Mesto Tekmovalec Šola Mentor Priznanje
1. Benjamin Bajd ZRI, Ljubljana Jelko Ubančič zlato
1. Bor Grošelj Simić ZRI, Ljubljana Jelko Ubančič zlato
3. Tevž Lotrič ZRI, Ljubljana Jelko Ubančič srebrno
4. Jakob Schrader ZRI, Ljubljana Jelko Ubančič srebrno
5. Matevž Miščič Gimnazija Vič Klemen Bajec srebrno

Digitalna fotografija

skupina Mesto Tekmovalec Šola Mentor Priznanje
osnovna šola 1. Žiga Cvikl OŠ Litija Miklavž Šef zlato
osnovna šola 2. Nika Kotnik  Prva OŠ Slovenj Gradec Sašo Herlah srebrno
osnovna šola 3. Matija Goršek OŠ Griže Anamarija Cencelj srebrno
srednja šola 1. David Krček SERŠ Maribor Domen Rupnik zlato
srednja šola 2. Peter Škrilec DSŠ Lendava Helena Antolin Tibaut srebrno
srednja šola 3. Zala Kostric DSŠ Lendava Helena Antolin Tibaut srebrno
srednja šola 3. Kaja Kristovič KUD Markovski Zvon Gregor Zmazek srebrno

Robotika

Mesto Tekmovalec Šola Mentor Priznanje
1. Matej Maček Osnovna šola n.h. Maksa Pečarja  Aleš Drinovec zlato
2. Rok Starič Osnovna šola Mokronog Tomaž Kušar zlato
3. Nejc Klemenčič Osnovna šola Komenda  Moste Damijana Ogrinec srebrno
4. Simon Starič Osnovna šola Mokronog Tomaž Kušar srebrno
5. Andrej Vencelj Osnovna šola n.h. Maksa Pečarja  Aleš Drinovec srebrno

Predstavitve

Mesto Tekmovalec Šola Mentor Priznanje
1. Julija Meglič Osnovna šola Bistrica Dina Pintarič zlato
2. Veronika Bedenik in Ana Košič Osnovna šola Kajetana Koviča  Tanja Juhart zlato
3. Hana Karabegović in Anika Kržišnik Osnovna šola Cvetka Golarja Škofja Loka Andreja Vidmar srebrno

Multimedija

Skupina Tekmovalec Šola Mentor Priznanje
montaža Blaž Bratuša Osnovna šola Markovci Gregor Zmazek zlato
montaža Gašper Vrtačnik Osnovna šola Markovci Gregor Zmazek srebrno
montaža Nejc Letnik Osnovna šola Markovci Gregor Zmazek srebrno
montaža Lara Roškar KUD Markovci Gregor Zmazek zlato
montaža Matic Conradi I. gimnazija v Celju Branko Bezgovšek zlato
montaža Dejan Zvonar I. gimnazija v Celju Branko Bezgovšek srebrno
montaža Maja Hlebš Srednja vzgojiteljska šola, gimnazija in in umetniška gimnazija Petra Hlebš srebrno
snemanje Samo Čadež Osnovna šola Ivana Groharja Majda Šubic zlato

 

Rezultati FIT 2018

Programiranje v programskem jeziku Logo

A skupina (4. razred)

Mesto Tekmovalec Šola Mentor Priznanje
1. Darian Salih OŠ Škofja Loka - Mesto Helena Markuta zlato
2. Bor Vodovnik ZRI Darja Urbančič srebrno
3. Tilen Kolbe ZRI Darja Urbančič srebrno

 

 

 

B skupina (5. in 6. razred)

Mesto Tekmovalec Šola Mentor Priznanje
1. Mihael Hozjan OŠ Franceta Prešerna Črenšovci Zdenko Temlin zlato
2. Vid Verstovšek ZRI Darja Urbančič zlato
2. Ana Bokal OŠ Škofja Loka - Mesto Helena Markuta zlato
4. Jaka Klobučar ZRI Darja Urbančič srebrno
5. Rok Remic ZRI Darja Urbančič srebrno
5. Žan Hozjan OŠ Franceta Prešerna Črenšovci Zdenko Temlin srebrno
7. Julian Bojanc ZRI Darja Urbančič srebrno

 

 

Programiranje v Pascalu in Pytonu za OŠ

Skupina Tekmovalec Šola Mentor Priznanje
C (7. razred) Tevž Peče ZRI mentorji ZRI-ja srebrno
D (8. razred) Jan Marn ZRI mentorji ZRI-ja zlato
D (8. razred) Martin Belušič ZRI mentorji ZRI-ja zlato
D (8. razred) Nik Vodovnik ZRI mentorji ZRI-ja srebrno
E (9. razred) Benjamin Bajd OŠ Simona Jenka Luka Flajnik zlato
E (9. razred) Filip Trplan ZRI mentorji ZRI-ja srebrno

 

Programiranje v programu Scratch

F skupina (4.in 5. razred)

Mesto Tekmovalec Šola  Mentor Priznanje
1. Bor Ladika   OŠ n.h. Rajka, pod šola Dol pri Hrastniku Edina Gerzić zlato
2. Maks Tomšič OŠ Ivana Groharja Majda Šubic zlato
3. Natan Polenc OŠ Matije Čopa Kranj Tea Sušnik srebro
4. Urban Maretič OŠ Gustava Šiliha Velenje Mojca Piirc srebro

G skupina (6. in 7. razred)

Mesto Tekmovalec Šola Mentor Priznanje
1. Toni Kišek OŠ Simona Jenka Luka Flajnik zlato
1. Jakob Puc OŠ Brezovica pri Ljubljani Ana Novak Velkavrh zlato
1. Miha Šparl OŠ Brezovica pri Ljubljani Ana Novak Velkavrh zlato
1. NejcSušnik OŠ Naklo Marko Ribič zlato
1. Jakob Žorž OŠ Cvetka Golarja Jerneja Bokal zlato
1. Lara Stoilov Spasova OŠ Matije Čopa Kranj Tea Sušnik zlato
7. Luka Zlatolas Čekrlić OŠ Škofljica Diana Kvartuh srebro
7. Živa Sever OŠ Gustava Šiliha Velenje Mojca Pirc srebro
8. Enej Jocič Breskvar OŠ Koseze Maja Mujkič srebro
8. Luka Urbanc OŠ Koseze Nina Štrlič srebro
8. Borja Razinger OŠ Gustava Šiliha Velenje Mojca Pirc srebro
8. Mark Hafner OŠ Orehek Kranj Primož Umek srebro
8. Nikolaj Novak OŠ Franceta Prešerna Črenšovci Zdenko Temlin srebro

<

H skupina (8. in 9. razred)

Mesto Tekmovalec Šola Mentor Priznanje
1. Gašper Dobrovoljc OŠ Orehek Kranj Primož Umek zlato
2. Katarina Perman OŠ Škofljica Diana Kvartuh srebro

 

 

Programiranje dijaki

I. skupina (lažja)

Mesto Tekmovalec Šola Mentor Priznanje
1. Marko Hostnik Gimnazija Bežigrad Andrej Šuštaršič zlato
2. Patrik Žnidaršič ZRI mentorji ZRI-ja zlato
3. Urh Primožič Zavod sv. Stanislava Helena Starc Grlj srebro
4. Luka Železnik II. gimnazija Maribor Mirko Pešec srebro

II. skupina (težja)

Mesto Tekmovalec Šola Mentor Priznanje
1. Tevž Lotrič ZRI mentorji ZRI-ja zlato
2. Miha Pompe ZRI mentorji ZRI-ja srebro
3. Lan Sevčnikar II. gimnazija Maribor Mirko Pešec srebro

III. skupina (najtežja)

Mesto Tekmovalec Šola Mentor Priznanje
1. Tim Poštuvan ZRI mentorji ZRI-ja zlato
2. Urban Duh II. gimnazija Maribor Mirko Pešec srebro
2. Gregor Kikelj ZRI mentorji ZRI-ja srebro

 

 

Robotika

Mesto Tekmovalec Šola Mentor Priznanje
1. Klemen Poglajen OŠ Komenda Moste Damijana Ogrinec zlato
2. Matej Maček OŠ n.h. Maksa Pečarja Milan Gabršek srebrno
3. Jakob Kralj OŠ Komenda Moste Damijana Ogrinec srebrno

 

Digitalna fotografija

Mesto Tekmovalec Šola Mentor Priznanje
1. Peter Škrilec Dvojezična SŠ Lendava Helena Antolin Tibaut zlato
2. Teo Horvat Dvojezična SŠ Lendava Helena Antolin Tibaut srebrno
1. Kaja Kristovič OŠ Markovci Gregor Zmazek zlato
2. Maša Popič Prva OŠ Slovenj Gradec Sašo Herlah zlato
3. Gal Pazlar OŠ Bistrica Tržič Dina Pintarič zlato
4. Admir Nasić OŠ Loka Črnomelj Katarina Pavlakovič srebrno
5. Teja Butala OŠ Loka Črnomelj Katarina Pavlakovič srebrno

Zmagovalci natečaja so:

1. mesto Peter Skrilec, DOŠ Lendava
2. mesto Admir Nasić, OŠ Loka Črnomelj
3. mesto Jure Goršek, I. gimnazija v Celju 

Predstavitve

Naslov naloge Tekmovalec Šola Mentor Priznanje
Grajski strah Anika Kržišnik, Neja Videmšek OŠ Cvetka Golarja  Jerneja Bokal zlato
Shema šolskega sadja, zelenjave in  mleka Žan Bohak   Urban Kodrič   Vid Krenker OŠ Kajetana Koviča Poljčane Tanja Juhart srebrno
Konji Tia Sarnavsky Urška Kokalj OŠ Škofja Loka - Mesto Helena Markuta srebrno
Učilnica v naravi:Učni poligon za samooskrbo Dole Nela Velnar    Zala Purg OŠ Kajetana Koviča Poljčane Tanja Juhart srebrno

 

IOT

Zlato priznanje prejmeta Andrej Morozov in Nail Kodzovič z OŠ OŠ Karla Destovnka Kajuha, Ljubljana za nalogo AuthWatch.

Multimedija

Komisija se je odločila, da podeli samo srebrna priznanja, ki jih prejmejo:
 

Tekmovalec Šola  Mentor
Marko Kovačec OŠ Markovci Gregor Zmazek
Maruša Freya Voglar OŠ Miška Kranjca Ljubljana Mišo Krog
Lara Roškar KUD Markovski zvon Gregor Zmazek
Timotej Cvirn Zavod sv. Stanislava Helena Starc Grij

 

 

Programiranje v programskem jeziku Logo

A skupina (4. razred)

Mesto Tekmovalec Šola Mentor Priznanje
1. Žan Hozjan OŠ Franceta Prešerna Črenšovci Zdenko Temlin zlato
2. Jaka Klobučar ZRI Jan Berčič zlato
3. Jošt Kalan OŠ Škofja Loka-Mesto Helena Markuta srebrno
4. Jaka Vida OŠ Franceta Prešerna Črenšovci Zdenko Temlin srebrno

 

 

 

B skupina (5. in 6. razred)

Mesto Tekmovalec Šola Mentor Priznanje
1. Faruk Suljić OŠ Škofja Loka - Mesto Helena Markuta zlato
2. Nikolaj Novak OŠ Franceta Prešerna Črenšovci Zdenko Temlin zlato
3. Matej Gortnar OŠ Škofja Loka - Mesto Helena Markuta zlato
4. Peter Jereb ZRI Jan Berčič srebrno
4. Ana Bokal OŠ Škofja Loka - Mesto Helena Markuta srebrno
6. Hana Kolendo OŠ Škofja Loka - Mesto Helena Markuta srebrno

Programiranje v Pascalu in Pytonu za OŠ

C skupina (7. razred)

Mesto Tekmovalec Šola Mentor Priznaje
1. Filip Štamcar ZRI Jan Berčič zlato
2. Zoja Evita Vesnicer ZRI Jan Berčič srebrno

D skupina (8. razred)

Mesto Tekmovalec Šola Mentor Priznaje
1. Blaž Čerenak OŠ Griže Anamarija Cencelj zlato
2. Arne Salobir ZRI Jan Berčič srebrno

E skupina (9. razred)

Mesto Tekmovalec Šola Mentor Priznaje
1. Jakob Schrader ZRI Jan Berčič zlato
2. Patrik Žnidaršič ZRI Jan Berčič zlato
3. Domen Ogorevc ZRI Jan Berčič srebrno
4. Adrian Mladenič Grobelnik ZRI Jan Berčič srebrno
5. Janez Ignacij Jereb ZRI Jan Berčič srebrno

Programiranje v programu Scratch

F skupina (4.in 5. razred)

Mesto Tekmovalec Šola Mentor Priznaje
1. Blaž Krušič OŠ Ljubečna Dragana Prepelič zlato
2. Lara Stoilov Spasova OŠ Matije Čopa Kranj Tea Sušnik zlato
3. Enej Jocič Breskvar OŠ Koseze Maja Mujkič srebrno
3. Jakob Puc OŠ Brezovica pri Ljubljani Ana Novak Velkavrh srebrno

G skupina (6.in 7. razred)

Mesto Tekmovalec Šola Mentor Priznaje
1. Jakob Žorž OŠ Cvetka Golarja Jerneja Bokal zlato
1. Luka Urbanc OŠ Koseze Nina Strlič zlato
3. Toni Kišek OŠ Simona Jenka Kranj Luka Flajnik zlato
4. Miha Šparl OŠ Brezovica pri Ljubljani Ana Novak Velkavrh zlato
5. Gašper Dobrovolc OŠ Orehek Kranj Primož Umek zlato
6. Martin Gubina OŠ Brezovica pri Ljubljani Ana Novak Velkavrh srebrno
6. Noa Laznik OŠ Tabor I Maribor Srečko Štok srebrno
8. Jan Popovič OŠ Brezovica pri Ljubljani Ana Novak Velkavrh srebrno
8. Mark Hafner OŠ Orehek Kranj Primož Umek srebrno
8. Patrik Martinec OŠ Tabor I Maribor Srečko Štok srebrno
8. Samo Čibej OŠ Primoža Trubarja Laško David Lošdorfer srebrno
8. Tilen Juričan OŠ Cvetka Golarja Jerneja Bokal srebrno

H skupina (8.in 9. razred)

Mesto Tekmovalec Šola Mentor Priznaje
1. Tim Povše OŠ Gustava Šiliha Velenje Mojca Poljanec zlato
2. Sara Škander OŠ Koseze Maja Mujkič srebrno
2. Tilen Sapač OŠ Puconci Jure Rems srebrno
2. Gašper Glinšek OŠ Gustava Šiliha Velenje Mojca Poljanec srebrno

Programiranje dijaki

I. skupina (lažja)

Mesto Tekmovalec Šola Mentor Priznanje
1. Tevž Lotrič ZRI Jan Berčič zlato
2. Yon Ploj ZRI Jan Berčič srebrno
3. Miha Zupan Gimnazija Bežigrad Andrej Šuštaršič srebrno

II. skupina (težja)

Mesto Tekmovalec Šola Mentor Priznanje
1. Bor Grošelj Simič ZRI Jan Berčič zlato
2. Gregor Kovač ZRI Jan Berčič srebrno

III. skupina (najtežja)

Mesto Tekmovalec Šola Mentor Priznanje
1. Žiga Željko ZRI Jan Berčič zlato
2. Tim Poštuvan ZRI Jan Berčič zlato
3. Mitja Žalik II. gimnazija Maribor Mirko Pešec srebrno
4. Urban Duh II. gimnazija Maribor Mirko Pešec srebrno
5. Tadej Šinko SPTŠ Murska Sobota Simon Horvat srebrno
6. Luka Govedič II. gimnazija Maribor Mirko Pešec srebrno

Robotika

Mesto Tekmovalec Šola Mentor Priznanje
1. Jakob Kralj OŠ Komenda - Moste Damijana Ogrinec zlato
2. Matej Maček OŠ n.h. Maksa Pečarja Milan Gaberšek srebrno
3. Tim Nahtigal OŠ Mokronog Tomaž Kušar srebrno

Digitalna fotografija

Mesto Tekmovalec Šola Mentor Priznanje
1. Gal Pavel Pazlar OŠ Bistrica Dina Pintarič zlato
2. Žiga Podrepšek OŠ Ivana Groharja Majda Šubic srebrno
1. Domen Jančič BIC Naklo Dina Pintarič zlato
2. Miha Rauh SPTŠ Murska Sobota Simon Horvat srebrno
3. Teo Horvat DSŠ Lendava Helena Antolin Tibaut srebrno

Posebno priznanje za udeležbo in izdelek prejme najmlajši udeleženec
Erik Maj Arnuš Nerat iz OŠ Pohorskega bataljona Oplotnica.

Predstavitve

Naloga Tekmovalec Šola Mentor Priznanje
Danes bom jaz pomagala tebi Neža Pintarič Gimnazija Kranj Dina Pintarič zlato
Ko se zgodi prijateljstvo Timea Kodrič Mlakar in Živa Kurež OŠ Poljčane Tanja Juhart srebrno
IOT Robotska roka Andrej Morozov OŠ KDK Ljubljana Miha Kočar srebrno
spletna aplikacija Teo Kuzma SPTŠ Murska Sobota Karel Maček srebrno

Multimedija

mesto tekmovalec šola mentor priznanje
1. Niko Kostanjevec OŠ Markovci Gregor Zmazek zlato
2. Marko Kovačec OŠ Markovci Gregor Zmazek srebrno
3. Eva Kokot  OŠ Markovci Gregor Zmazek srebrno
1. Peter Berberih SERŠ Branko Potisk zlato
2. Martin Grosek SERŠ Branko Potisk zlato
3. Miha Frangež SERŠ Branko Potisk srebrno
4. Katarina Tement KUd Markovcki zvon Gregor Zmazek srebrno
5. Petra Hlebš FA Artes Liberales Boštjan Miha Jambrek srebrno

Rezultati FIT 2016

Programiranje v programskem jeziku Logo

A skupina (4. razred)

mesto tekmovalec šola mentor priznaje
1. Ana Bokal OŠ  Škofja Loka - Mesto Helena Markuta zlato
2. Matija Brulec ZRI   srebrno

B skupina (5. in 6. razred)

mesto tekmovalec šola mentor priznanje
1. Alen Balažic OŠ Franceta Prešerna Črenšovci Zdenko Temlin zlato
2. Faruk Suljić OŠ Škofja Loka - Mesto Helena Markuta srebrno
2. Matej Gortnar OŠ Škofja Loka - Mesto Helena Markuta srebrno

 

Programiranje v Pascalu za OŠ

D skupina (8. razred)

mesto tekmovalec šola mentor priznanje
1. Blaž Čerenak OŠ Griže Anamarija Cencelj zlato
1. Jakob Schrader ZRI   zlato
3 Jakob Ignacij Jereb ZRI   srebrno
3 Adrian Mladenic Grobelnik ZRI   srebrno

E skupina (9. razred)

 

mesto tekmovalec šola mentor priznanje
1. Jaka Mele ZRI   zlato
1. Kristjan Petrič ZRI   zlato
1. Yon Ploj ZRI   zlato
4. Iztok Bajcar      srebrno
5. Mihael Uplaznik     srebrno

 

Programiranje v programu Scratch

F skupina (4.in 5. razred)

mesto tekmovalec šola mentor priznanje
1. Luka Urbanc OŠ Koseze Nina Strlič zlato
2. Tilen Bairakdar OŠ Orehek Kranj Primož Umek zlato
3. Nino Kranjc OŠ Orehek Kranj Primož Umek srebrno
4. Jernej Sušnik OŠ Orehek Kranj Primož Umek srebrno
5. Erazem Klojčnik Zaplotnik OŠ Matije Čopa Kranj  Tea Sušnik srebrno

G skupina (6.in 7. razred)

mesto tekmovalec šola mentor priznanje
1. Domen Arsov OŠ Brezovica pri  Ljubljani  Borut Jurčič Zlobec zlato
2. Tilen Juričan OŠ Cvetka Golarja Škofja Loka Jerneja Bolkal srebrno

H skupina (8.in 9. razred)

mesto tekmovalec šola mentor priznanje
1. Vid Sojer OŠ Brezovica pri  Ljubljani Borut Jurčič Zlobec zlato
2. Jošt Smrtnik OŠ Brezovica pri  Ljubljani Borut Jurčič Zlobec srebrno

Programiranje dijaki

I. skupina (lažja)

mesto tekmovalec šola mentor priznanje
1. Mark Podlinšek ZRI   zlato

2. skupina (težja)

mesto tekmovalec šola mentor priznaje
1. Tadej Šinko SPTŠ Murska Sobota Boris Ribaš zlato
2. David Rozman ZRI   srebrno
3. David Pintarič SPTŠ Murska Sobota Boris Ribaš srebrno
4. Luka Ernestini ZRI   srebrno
4. Marko Rus Zavod Sv. Stanislava Helena Starc Grlj srebrno

 

3. skupina (najtežja)

 

mesto tekmovalec šola mentor priznanje
1. Rok Kos ZRI   zlato
2. Tim Poštuvan ZRI   srebrno

Predstavitve

mesto tekmovalec naloga šola priznanje
1. Ula Pintarič   
Neža Pintarič
Zdrav obrok za lepši dan Gimnazija Kranj zlato
1. Gašper Bedenik Jaz prostovoljec OŠ Poljčane zlato
2. Aljaž Rakuš Pirati OŠ Škofja Loka - Mesto srebrno
2 Ula Pintarič Carmen manuet Gimnazija kranj srebrno

IOT - internet stvari

Zmagala je ekipa Srednje elektro računalniške šole Maribor z nalogo Smart coffe pod mentrstvom Branka Potiska.

Zlato priznanje prejmejo: Matic Gačar, Domen Petrič, Gregor Štefanič in Benjamin Kraner

Digitalna fotografija

mesto tekmovalec šola mentor priznaje
1. Bernarda Topolovec KUD Markovski zvon Gregor Zmazek zlato
2. Domen Jančič Biotehniški center Naklo Dina Pintarič srebrno
1. Gal Pavel Pazlar OŠ Bistrica Dina Pintarič zlato
2. Gašper Stritih OŠ Bistrica Dina Pintarič srebrno
3. Nika Debeljak OŠ Milojke Štrukelj Nova Gorica Anita Zelič srebrno

Robotika

mesto tekmovalec šola mentor priznanje
1. Miha Peterle OŠ Mokronog Tomaž Kušar zlato
2. Maks Lenart Rep OŠ Mokronog Tomaž Kušar zlato
3. Luka Šterk OŠ Komenda Moste Damijana Ogrinec srebrno
4. Gašper Košir OŠ Komenda Moste Damijana Ogrinec srebrno
5. Klemen Poglajen OŠ Komenda Moste Damijana Ogrinec srebrno

Multimedija

mesto tekmovalec šola mentor priznanje
1. Eva Kuhar OŠ Markovci Gregor Zmazek zlato
2. Urška Horvat OŠ Markovci Gregor Zmazek zlato
3. Lara Roškar OŠ Markovci Gregor Zmazek srebrno
1. Katarina Tement KUD Markovski zvon Gregor Zmazek zlato
2. Adam Veselič KUD Markovski zvon Gregor Zmazek zlato
3. Tilen Milošič KUD Markovski zvon Gregor Zmazek zlato
4. Matic Šešerko KUD Markovski zvon Gregor Zmazek srebrno

Računalniški pokal logo

skupina dvojica šola, vrtec priznanje
A (vrtec) Toni Colnarič in Lucijan Ogrizek Vrtec Studenček Rogaška Slatina zlato
B (1. razred) Nuša Ogrevc in Nika Štih VIZ II. OŠ Rogaška Slatina zlato
C (2. razred) Dominik Sever in Minej Lan Podlesnik VIZ II. OŠ Rogaška Slatina zlato
D (3. razred) Lina Jerkovič in Klara Lešnik VIZ II. OŠ Rogaška Slatina zlato
D (3. razred) Žana Debelak in Vita Zagoričnik OŠ Prebold zlato
D (3. razred) Žan Hozjan in Mihael Hozjan OŠ Franceta Prešerna Črenšovci zlato

 

marand.jpg

Rezultati FIT 2015

Programiranje v programskem jeziku Logo:

A skupina (4. razred)

mesto šola tekmovalec mentor priznanje
1. Franceta Prešerna Črenšovci Nikolaj Novak Zdenko Temllin zlato
2. Škofja Loka - Mesto Peter Bošnjak Helena Markuta srebrno
2. Škofja Loka - Mesto Faruk Suljić Helena Markuta srebrno

B skupina (5. in 6. razred)

mesto šola tekmovalec mentor priznanje
1. Franceta Prešerna Črenšovci Nina Gerič Zdenko Temlin zlato
2. ZRI Filip Georgievski Jelko Urbančič zlato
3. Franceta Prešerna Črenšovci Alen Balažic Zdenko Temlin srebrno

Scratch

A skupina (4.razred)

mesto šola tekmovalec mentor priznanje
1. OŠ Brezovica pri Ljubljani Miha Šparl Ana Novak Velkavrh zlato
2. OŠ Brezovica pri Ljubljani Maša Urbanija Ana Novak Velkavrh srebrno

 C skupina (8. razred)

mesto šola tekmovalec mentor priznanje
1. OŠ Brezovica pri Ljubljani Vid Sojer Ana Novak Velkavrh zlato

Programiranje dijaki

1. skupina (lažja)

mesto šola tekmovalec mentor priznanje
1. SPTŠ Murska Sobota Tadej Šinko Boris Ribaš zlato
2. ZRI David Rozman Jelko Urbančič srebrno
3. ERSŠG (Vegova) Martin Peterlin Nataša Makarovič srebrno
4. SPTŠ Murska obota David Pintarič Boris Ribaš srebrno

2. skupina (težja)

mesto tekmovalec šola mentor priznanje
1. Benjamin Benčina ZRI Jelko Urbančič zlato
2. Andraž Juvan ERSŠG (Vegova) Nataša Makarovič srebrno
3. Peter Matičič ERSŠG (Vegova) Nataša Makarovič srebrno

3. skupina (najtežja)

mesto tekmovalec šola mentor priznanje
1. Žiga Željko ZRI Jelko Urbančič zlato
2. Samo Remec ERSŠG (Vegova) Nataša Makarovič srebrno
3. Rok Kos ZRI Jelko Urbančič srebrno

Predstavitve

mesto tekmovalec šola mentor priznanje
1. Gašper Bedenik OŠ Poljčane Tanja Juhart zlato
2. Neža Pintarič Gimnazija Kranj Dina Pintarič zlato
3. Gaja Gajšek OŠ Poljčane Tanja Juhart srebrno
4. Blaž Horvat, Rok Kustec, Patrik Sarjaš OŠ Franceta Prešerna Črenšovci Zdenko Temlin srebrno

Spletna mesta

mesto tekmovalec šola mentor priznanje
1. Erazem kokot, Maksim Likashevich OŠ Hinka Smrekarja   zlato

Video montaža

mesto tekmovalec šola mentor priznanje
1. Tea Korošec OŠ Markovci Grego Zmazek zlato
2. Eva Vajda OŠ Markovci Grego Zmazek srebrno
3. Anja Muhič         Tilen Milošič OŠ Markovci Grego Zmazek srebrno
1. Petra Hlebš Srednja grafična in medijska šola Ljubljana Gorazd Krumpak zlato
2. Katarina Tement KUD Markovci, SŠ za oblikovanje Maribor Grego Zmazek zlato
3. Matic Šešerko KUD Markovci, SŠ za oblikovanje Maribor Grego Zmazek srebrno

Vsi izdelki so objavljeni na naslovu tv.ltfe.org pod zavihkom FIT 2015.

Digitalna fotografija

mesto tekmovalec šola mentor priznanje
1. Jaka Bernard Prva OŠ Slovenj Gradec Sašo Herlah zlato
2. Gašper Stritih OŠ Bistrica Dina Pintarič srebrno
3. Alma Košan Prva Oš Slovenj Gradec Sašo Herlah srebrno

Robotika

mesto tekmovalec šola mentor priznanje
1. Luka Pepelnjak OŠ n.h. Maksa Pečarja Črnuče Aleš Drinovec zlato
2. Luka Šterk OŠ Komenda Moste Damijana Ogrinec zlato
2. David Starič OŠ Mokronog Tomaž Kušar zlato
4. Gašper Košir OŠ Komenda Moste Damijana Ogrinec srebrno

Internet stvari (IOT)

Zamgovalna ekipa so dijaki iz II. gimnazije Maribor:

Gregor Štefanič
Žiga Munda
Matic Gačar
Benjamin Kraner

mentor Mirko Pešec

Zmagovalec natečaja Galileo je Matic Tomaževič, OŠ Martina Krpana, mentor Miha Kočar.

Čestitke vsem udeležencem za dosežene rezultate!
Na otvoritvi